• Common Sense
    796
    Cordoba je prošao liječnički pregled, sada ga još samo čeka carinski pregled.
  • Droljo
    8k

    I homologacija pa je spreman.
  • E46
    634
    Trampu neku za Spikica, doslovno bilo koga iz top 7 liga kao zamjenu je bolje od Spikica. Ako ne ide tako neka ostane
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja se iskreno nadam da je Cordoba raj koji je zamjena za Špikica a cekamo nekog tipa rpg na krilu Kao prvu opciju interesantno je da je i zajec izjavio da idemo po napadaca Ali jos uvijek niti jedno jedino ime nije izaslo u javnost. Svaka cast , a kako je broda vec odavno otisao i Malo se razvuko ,da nece neki cordobin zemljak ili crni brazilac skoknut do maksimira,dok se gazde rastale:joke:
  • Droljo
    8k
    Ajmo mi prvo vidjeti cordobu na djelu. Možda je on novi 'rpg' (kojeg toliko hvalimo da će sigurno usrat nešto u playoffu). 171 visine mora bit brz ko metak. Igrao je po oranicama u Kolumbiji tak da niti tu ne vidim problem. Jebiga, gurate dečka na klupu bez da je jedan trening odradio...
  • Mihaljević
    9.8k
    Želim Cordobu u prvih 11 već protiv Šibenika i Gorice, tako igrači dobiju kontinuitet i privikavanje, neće se priviknuti ako ćemo čekati kao prošle sezone sa igračima.
  • Crni86
    3.5k
    Za to moras imat dobar prethodni rezultat i da pritisak nije velik.

    Prosle godine smo konstantno bili u zaostatku i uz jako velik pritisak bilo je tesko staviti nove igrace jer bi ukoliko rezultat pode po krivu oni bili glavni krivci i automatski ih gubis.

    Trennutno izgledamo jako dobro, nema pritiska i vjerujem da ce cordoba dobit vec minute protiv sibenika (barem pola sata)
  • mali M
    5k
    Možda je on novi 'rpg' (kojeg toliko hvalimo da će sigurno usrat nešto u playoffu)Droljo

    Nećemo ni Kevinu nikad zaboraviti Šahtjar!!! :lol:
  • Maximo
    490
    Gledao jučer Pašalića protiv švedskih ribara...hvala ne treba ipak :D
  • E46
    634
    Glupo je rec da su igrači Elfsborga ribari..
  • Bratić
    26
    Edit: slika je onaj meme Pabla Escobara kad je sam u kući, ali očito nisam dovoljno pismen da bi ju znao objavit ovdje

    Kako bi bilo močno da Dinamo objavi ovu sliku i napiše nešto tipa "Dinamovi navijači dok čekaju vijesti o Cordobi" :D
  • Sajla
    5k
    ovak nešto?
    [img]http://8zq4p8.jpg
  • Bratić
    26


    Bože interneta :D
  • Maximo
    490



    A istina da...htio sam samo reć da je imo par poluprilika i loše ih odradio...
  • plavadesetka
    19


    Još jedno desno krilo?

    Mislim da je to to što se tiče desnih krila. Pjaca će po potrebi igrati desno, a tu je i Kačavenda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions