• NitkoBitan
    17k
    Je.

    Inace penal je skrivio Duarte. Mislim da on danas ni nije trebao igrat jer mu se sprema transfer, tak da je koncentracija bila vrlo slaba.
  • Captain America
    17.6k
    Kakva šamarčina nakon blage euforije nakon ždrijeba Rijeke i Osijeka u ponedjeljak.

    Nisam ni gledo drugi dio Osijeka jer sam prebacio na dream team, ali očekivao sam ovakav razvoj situacije.
  • hardek
    2.8k
    Teška propast NK Koeficijenta. Ako protiv Slovaka, Azera i Šveđana ne možemo izvući 1 pobjedu...
  • vjeko1701
    7.9k
    Ništa od napretka HNLa u europi dok je svima u glavama srušit nas umjesto da žrtvuju sezonu-dvije, poslože momčad i kao glavni cilj imaju skupine.
  • Marc
    61
    Znate kaj… mi smo za Rijeku, Hajduk, Osijek drugi planet, pa ovi bi guzicu dali da mogu biti kao mi u Europi… pa kaje ovo danas… pa ovi bi svi propali da nema Dinama
  • Dr Hofmann
    833
    Treba pričekati uzvratne tekme, ali mi smo druga galaksija za sve te jazavce. Prošla sezona im je bila zlatna prilika koja će se sve teže ponoviti. Lako je igrati jednu tekmu tjedno, bez putovanja po cijeloj Europi, energetskih pražnjenja, utakmica na višoj razini i onda u krljavoj Koprivnici u jedanaestom mjesecu bit na 100%. U stav mirno kad izgovarate sveto ime Dinamo jazavci
  • darko-ivk
    35
    Loš je Osijek. Bio sam na toj današnjoj utakmici jer su me povele kolege s posla. Mogu samo reći da smo mi za Osijek stvarno neka druga dimenzija po pitanju svega, i što se tiče nogometa i što se tiče atmosfere i navijanja. Nevjerojatno mi je bilo čuti danas navijanje protiv Dinama, koliko nas ne mogu podnijeti...
  • mali M
    5k
    Ništa od napretka HNLa u europi dok je svima u glavama srušit nas umjesto da žrtvuju sezonu-dvije, poslože momčad i kao glavni cilj imaju skupine.vjeko1701

    Kaj je najžalosnije što oni ne razumiju je da je ovo jedno te ista stvar. Nema tu nikakvog žrtvovanja, to bi trebao biti normalni proces. Ne mogu nas ionako srušiti samo tako pa neznam zašto im je rušenje Dinama uopće u planu da izgrade momčad
  • Neki tip
    21.3k
    Nevjerojatno mi je bilo čuti danas navijanje protiv Dinama, koliko nas ne mogu podnijeti...darko-ivk

    Slučajno sam bas tebe citirao, naletio, jer mogao sam i 10 ljudi prije tebe s istim pjesničkim čuđenjem u svijetu.

    Nije samo jasno, čemu se to čudite?

    Što je to tako nečuveno, nevjerojatno, kompleksaški i jadno da su nas se "sjetili" uoči međusobne utakmice za 3 dana!? Pa i mi smo se tovara sjetili prošle sezone u slicnim okolnostima.

    Kakve to veze s bilo čime ima i gdje je problem?

    Najte se srdit ljudi, ali jedno je biti gospoda, a sasvim drugo pahuljica.
  • Droljo
    8k
    I ja sam šokeran! Da nisu pred derbi vikali volim te dinamo. Ipak mi hranimo hnl.
    A nebudu ne cveće donesli! (Ako donesu, ovo neka se izreže na magnetoskopu)
  • vjeko1701
    7.9k
    Za Rijeku mogu reći da razumije, samo oni realno imaju debelo najmanje para i ko takvi najviše postignuća. Ne bi Mišković ušao u mali rizik na račun skupine al jbg, njegove pare, njegova ambicija. Meni izgleda ko da on sad vodi njih na nekom autopilotu iz sezone u sezonu dok ne proda klub.
  • mali M
    5k
    ma zapravo da, Mišković razumije proces, samo da, on mi se ne čini da razmišlja dugoročno a to bude uvijek samoubojstvo za financije... Mislim da njih ubije kad su kao prošle sezone za dužinu nokta do osvajanja i onda im se stropoštaju planovi niz stepenice...
  • vjeko1701
    7.9k
    Među ljudima koje znam se priča da je njih korona jako načela a onda Palikuća skoro pokopao. Navodno je iza njega ostao baš krater u financijama a Miškoviću se više ne da iz sezone u sezonu sve to krpati i održavati.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nevjerojatno mi je bilo čuti danas navijanje protiv Dinama, koliko nas ne mogu podnijeti...darko-ivk

    Kaj su vikali, nisam gledao tekmu?

    Jbmt, mene smeta kad kod nas poslije Hajduka krene "bit će Hajduk k šampion" iako smo se u tom trenutku borili s Hajdukom za prvo mjesto, a oni protiv azerbajdžanskog kluba u konferencijskoj ligi navijaju - protiv nas?
  • Vratite nam Istok
    232
    Kaj su vikali, nisam gledao tekmu?Bosskovitz

    'Jebem te Dinamooo'
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.