• Juznjak
    3.8k
    Najbolje vam je na krajnji jug doći. Ovdje se i drže zastavice i šeta u dresovima i navija po kafićima :rofl:
    Inače slažem se s Bossom i ZGV, stvarno nema potrebe glumit nešto na ‘neprijateljskom teritoriju’, to teško može završit dobro ako dođe do nekog sranja.
  • superhik
    11k
    jer ne želim ni sekunde svog godišnjeg odmora potrošiti na raspravu ili sukob s frustriranim i polupijanim krkanom iz Turnja.Bosskovitz

    Plus ne želiš ni svoju obitelj izlagati tome. Svoju ženu i klinca nikad ne bi išao namjerno izložiti takvim stvarima.
  • Sajla
    5k
    godinama sam svaki dan prolazio pored auta s tablicama ZG 1911 TH, u Zagrebu. ne znam, možda netko i zna čovjeka i čiji je to auto, možda ne bi ni trebalo pisati o tome ovdje (pa nek se obriše) - ali auto ne da nije imao jednu ogrebotinu, nego se sjajio kao da je jutros izašao iz salona. kaj je sad s autom nemam pojma jer više ne radim na tom mjestu, ali eto... a za lokaciju gdje sam ga viđao bolje da ne pišem. ne znam jedino je li bio čitav zbog toga gdje je parkirao ili usprkos tome.
  • NORTE
    11.4k
    Maknem i ja zastavicu dole jer ne želim djeci i ženi stvorit potencijalni problem.
    Viđao sam u Dalmaciji i ljude sa zastavicama Rijeke i Osijeka.

    Ić se "dokazivat" na običnim navijačima u godinama zbog zastavice u autu nije navijački.
    Baš bi im bio jeben "trofej", autozastavica oduzeta bračnom paru.

    Posve je druga stvar hodat po Splitu/Zagrebu u navijačkim obilježjima rivala, to je provokacija koja se kažnjava oduzimanjem istih.
  • xavier
    12k
    pored auta s tablicama ZG 1911 THSajla

    Možda se vlasnik zove Tomislav Horvat, rođen je 19.11. i uopće ne prati nogomet pa mu sad ne bi bilo jasno na što aludiraš :cool:
  • Paggini
    19.6k
    Moj buraz je postao heroj u Njemačkoj jer je stavio na rege 1004 AP, što su inicijali njega i žene te datum kad su prohodali... Paše mu pažnja, pa više ni ne ispravlja ljude...
  • Sajla
    5k
    i onda Tomek ode na more, gazda mu da još 3 dana besplatnog boravka u apartmanu, ostali lokalci mu šalju runde kad sjedne na cugu - a njemu niš jasno ;)
  • Riot
    1.9k
    Bit ce tovarima u Zgu sve teze i teze u narednim godinama, nije mi u cilju glumit prijeteceg huligana nego mi je to neka objektivna observacija temeljena na raznim parametrima

    Inace, ono sto mi se svidja kod ljudi koji nisu aktivni navijaci a sto se izgubi kad se upoznas s nekim stvarima, je ta nonšalancija i bolik.. Vjerujem da ce se svi slozit da nakon nekog vremena aktivnosti stvoris neku "navijacku paranoju" pa pazis o svim detaljima. U 95% slucajeva ako netko hoda s tovarskim obiljezjem po zg je obicni šaban a oni koji vrijede nekog gonjanja se trude da ti ne privuku paznje ni s cim.
  • Neki tip
    21.3k


    Mislim da je vrijeme za štoriju o Helly Hansenu.. :lol:

    Prepuštam.

    Jedan naš zajednički prijatelj...
  • Droljo
    8k
    Najbolje vam je na krajnji jug doći.Juznjak

    Pre jeftin mi je smještaj tamo...
  • Marcinko
    595
    Najbolje vam je na krajnji jug doći. Ovdje se i drže zastavice i šeta u dresovima i navija po kafićimaJuznjak

    Ja ljetujem na monti kod obitelji, tu je sam tovarija, pa opet nisam imao nikad nikakvih problema, a nisam se krio, znam da su tamo sela po župi dubrovačkoj kao npr Čibača sami Dinamovci
  • masacusec
    3.5k
    Jedna vulgarna, al kratka i jasna...
    tko se kurči, dobije po pički.
  • NORTE
    11.4k
    Ne mogu vjerovat šta čitam.
    Pa to je kao da netko podržava da trojica naših iz npr. Vrbovca ili Novog Marofa tamo zaustave i razbijaju auto nasred ceste jer se kroz mjesto bračni par 50-godišnjaka vozi s autozastavicom Hajduka.
    Koji je vama qrac, je li to normalno jebote?
    Ne pričamo o Splitu i bližoj okolici pa da se to treba smatrat nekom provokacijom.
  • Juznjak
    3.8k

    Napokon da netko kaže kako jest :razz:


    Ma i po samom gradu ima dosta Dinamovaca. Meni ne pada na pamet nijedno muško društvo (znači ekipa od 5-6 ljudi) a da nema nijedan Dinamovac u njemu. Čak i u Mokošicama ima slučajeva da su među najboljim prijateljima žestoki BBB i Torcidaši. Ne volim priče da ima Dinamovaca više ovdje, ali isto tako ne volim ni priče da nas nema nikako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.