• Vratite nam Istok
    232
    Poništili im gol. Ukralo, pokralo!
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Eh da su nasi suci u var sobi, ne bi se ovo ponistilo :lol:
  • vjeko1701
    8k
    Evo iskreno, ovo je sad 4. njihova utakmica koju gledam, mislim da sam ukupno vidio 3 smislene akcije.
  • dmil
    299
    opet isti komentator od nedjelje, na najocitije zaleđe moguce se izmotava da nije siguran, da kut kamere zna prevariti...bas ljigav lik
  • hardek
    2.8k
    Još jedna dobra prilika za slovake. Hajduk ima sreće što se uzvrat igra na Poljudu pa će vjerovatno proći dalje
  • don
    5.6k
    ovaj Ružomberok je užas.
  • lucky luciano
    310
    Nije njima poljud nikakva prednost. 7 domaćih poraza prošle sezone dovoljno govori. Mada, svejedno mislin da će proći slovake.
  • criticus
    2.2k
    Baš baš loših 45 minuta... ah nogometa valjda kako drugo nazvat... Slovaci su baš totalno limirirana ekipa. Neću reć Slaven ali nisu ni puno jači od tog. Hajduk izgleda koda igra na bod. Odnosno da sam njihov navijač nada bi se da je tako jer ovo je... neznam.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Umorniji sam ja koji sam ovo gledao, nego oni koji su ovu utakmicu igrali...doslovno osjećam da sa protekom svake minute poglupljujem svjedočeći ovom hororu.
  • Dr Hofmann
    833
    Ne znam koji scenarij bi bio bolji: da tovari ispadnu odmah i da implodiraju te da nastane show kakav samo ti debili mogu napravit ili da se nekako skrumpiraju i uđu u grupu i da onda najveći pravednici vide kako je igrati četvrtak-nedjelja i da se svejedno raspadnu do zime. U svakom slučaju uživam kao prasac
  • jedan u nizu
    8.2k


    točno to

    Koliko god bih volio da ispadnu i da im opet prije Gospe zaprijeti raspad sistema, toliko bih volio da jedne godine, pogotovo ove kada im je kadar grozan, da osjete taj ritam i veći broj utakmica. U tom slučaju dao bih im 50% šanse da završe na 5. mjestu ili niže u prvenstvu.
  • Logistika
    1.3k
    Nek produ i ovo kolo. Samo nek se muče !
  • don
    5.6k
    ovdje se baš ne zna tko je gori.. Dugo nisam vidio ovako tehnički limitiranu ekipu poput Ružomberoka

    Nek produ i ovo kolo. Samo nek se muče !Logistika

    možda i bolje da prođu ako će se ovako mučit i da osjete ritam četvrtak-nedjelja
  • Daliban
    1.6k
    Gorica-Varaždin je teška avangarda za ovo.
  • Nogo
    3.6k
    Prva hnl vrijednosti klubova:
    GNK Dinamo Zagreb - €71.40m
    HNK Hajduk Split- €50.51m
    HNK Rijeka - €38.30m
    NK Osijek - €24.88m
    HNK Gorica- €10.25m
    NK Lokomotiva Zagreb - €9.54m
    NK Istra 1961 - €8.63m
    Slaven Belupo Koprivnica - €8.30m
    HNK Sibenik - €7.46m
    NK Varazdin - €6,84m
    -----------------‐----------------

    MFK Ruzomberok - €6.75m
    Izvor : komentar s Indexa

    Znam da transfermarkt ne utječe na ništa ali evo samo primjer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.