• Jurki
    11.7k
    U klubu postoje neki načelni razgovori o povratku B momčadi. To se po nama mora omogućiti. Do tada, osuđeni smo na posudbe u manjim klubovima s planom da se nakon dokazivanja vrate u DinamoIvdzo11

    Kamo srece da se vrati Dinamo II. Ukidanje druge ekipe je jedna od najvecih gluposti mozda cak i u cijeloj povijesti kluba.
    Dinamo II i dobra filijala u Sloveniji.. odlicno bi bilo
  • Ludovic IX
    7.2k
    Napisao sam financijama

    EL + PO - 15 miliona
    Prodaja ( sa olmom) - 6 milja
    Godišnje ( sa lozama) - 2 milje
    Castore - 1,5 milja
    Tv prava hnl - 1,5 milja
    Favbet + ostali sponzori- a nije manje od 7-8 miliona, nadam se

    + pojedinačne ulaznice, prihod od marketinga

    Ja se nadam da smo blizu 40 milja samo sa ov9me. Treba namaknut barem 10 ako ne udjemo u LP. Ako udjemo, onda smo već preko 50
  • dumitrumitu
    1.3k
    Svaka čast Šokoti, ali kako on može biti skaut? A i nedavno je Mamića hvalio.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Slažem se i naravno da s ovime kaj sam napisao na zatvaramo tih cca 50 milki fin konstrukcije.
    Moj dojam je da se radi odličan posao, dobili smo bolje sponzorske ugovore, siguran sam da će biti puno veći prihod od članstva, ulaznica, mercha, a kapat će i lova od transfera koje smo odradili prošlih godina koji isto dolaze u ratama. Uvjeren sam da s ovom ekipom imamo kaj za reći u europi i da bu nekih dodatnih nagrada za rezultat. Ušteda je ogromna i na provizijama agentima...
    Neću dalje pametovati, jer ne raspolažem informacijama, ovo je moje mišljenje.
  • Dudu9
    812
    Dinamov proračun oko 60mil tako da sve nabrojano ulazi u proračun mi nismo u nikakvom plusu jer svake godine praktički sa prodajom igraca i UEFA nagradama punimo proračun, ako se ne varam prošle godine imali 10mil prihoda koji nisu UEFA nagrade i prodaja igrača
  • nemapredaje
    3.2k


    Objašnjeno je valjda 148 puta - to nije bila odluka kluba.



    Možda za Portugal.

    A što se tiče hvale za Mamića, pola prve momčadi ti ima takvo mišljenje.
  • Nino Bule
    13.4k
    Odluka kluba je bila da nece biti dimama 2 u trecem rangu, po izjavi zajeca izgleda da su se predomislili i da ce se igrat treca liga sto je po meni dobra odluka, pogotovo ako ce se ici s ovako mladim igracima 16-18 god vecina
  • Sajla
    5k
    ak se ne varam, HNS je odlučio da druge momčadi ne smiju igrati drugu ligu, a klub nije vidio smisla da igraju niži rang pa je odlučio ugasiti tu ekipu.
    kako god bilo, nadam se da će što prije nešto po tom pitanju bit napravljeno pa da juniori imaju gdje kontrolirano prelaziti u seniore.
  • nemapredaje
    3.2k


    Ok, kužim. Ne znam ni sam koliko ima smisla da druga momčad igra treću ligu. Al ajde, vidit ćemo.
  • Sajla
    5k
    ni ja. i ne znam imaju li pravo startati iz treće lige? idealna bi bila priča s prvoligašem u Sloveniji, bar se tak čini, ali to je skroz drugi problem. kad završi prelazni rok druga ekipa mora postati prioritet
  • Jurki
    11.7k
    u pravu si. Savez je odlucio frknut druge ekipe iz druge lige. A klub je odlucio ugasiti drugu momcad.
    A sad kolko ima smisla.. pa vjerujem da ima. Za klince je bolje da igraju 3. rang nego da se potucaju po posudbama di ih budu trenirali razni trenerski analfabeti i igraju ikaj ili nikaj.
    3. rang takmicenja je kvalitetnije i jace takmicenje od 1.hnl juniori.
    Jos kad bi se uspjelo sa Slovencima dogovoriti suradnju.. to bi bilo odlicno.
  • sebenico
    552


    I Bugari i Azeri su dobre ekipe. Bit će to težak dvomeč s kim god se bude igralo. Nismo mi tu favoriti kao što se misli. Šanse su podjednake.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Odluka kluba je bila da nece biti dimama 2 u trecem rangu, po izjavi zajeca izgleda da su se predomislili i da ce se igrat treca liga sto je po meni dobra odluka,Nino Bule

    Toj odluci je prethodila odluka HNS-a da druge momčadi ne smiju igrati u drugoj ligi, odnosno današnjoj Prvoj HNL. Koliko sam shvatio Zeku, mi smo spremni s Dinamom 2 krenuti iz treće lige, ali pod uvjetom da ako se na terenu izborimo za drugu ligu - onda možemo i prijeći u nju.
  • GOAT
    1.2k
    Ako tu moram strahovat od bugara onda ne trebam ni igrat ligu prvaka. Stalno podcjenjujemo nase decke iako svake godine postajemo sve iskusniji i bolji sto se tice europskih natjecanja. Bez valjanog razloga siri se nevjerojatna doza pesimizma već mjesecima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.