• reziser
    6.8k
    Ne znam gdje da stavim post....

    Muž i žena 50ih godina, godišnji odmor,malo dalmatinsko mjesto....10 ujutro....Dinamova zastavica na retrovizoru..

    Auto ih pretiče....blokira im cestu, 3 klipana izletavaju,kroz otvoreni prozor čupaju zastavicu,razvale retrovizor, pokušavajući skinuti zastavicu....zastavica je ostala...

    Žena i muž u šoku.....murja,inspektori,video pregledi kamera....

    NISMO ISTI!

    Znam,neki će reći,sami si krivi,imaju Dinamovu zastavicu.... :yikes:
  • Nolifer
    8k


    Baš me zanima hoće bit na slobodna dalmacija, imbeks i sl... Vjerojatno neće...
  • reziser
    6.8k
    bas komentiram da se to desi u ZG...mediji bi urlali
  • serbus
    4.1k

    Skinuli su naši pristojno dres klincu 500m od stadiona pa je bilo otvoreno.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    2 puta su me kroz Sinj pokušali zaustavit ali nisu se dugo zadržali :grin: svake godine ih redovno posjetim sa Dinamovim obilježjima
  • Iskrenjak
    147
    inspektori,video pregledi kamera....reziser

    Jedva čekam sad njihov službeni proglas kluba:
    "Iz snimke nadzorne kamere postavljenje na cesti u malom dalmatinskom mjestu koju zbog interesa javnosti pridržavamo pravo javno objaviti, vidljivo je, ne samo da navijači Hajduka, nisu napali par umirovljenika iz Zagreba, već da je zapravo umirovljenik taj koji je prvi nasrnuo na navijače na način da je na iste, koji su u tom trenutku bili metar iza njega, nasrnuo lijevom rukom te im se unio u lice, a da se pritom ni u jednom trenutku snimke ne vidi da je navijač gurnuo “vozača automobila zagrebačkih tablica te mu otkinula retrovizor i bacila na pod Dinamovu zastavicu” kako to netočno navode Policija i inspektori."
  • Dinamosaur
    1.5k
    ima da vas izbusim ko elementaler :cool:

    images.jpg
  • kibic
    1.1k


    "Pri tome lijevom rukom je nasurno, što očito insinuira uvredljivo stigmatizitanje Hajdukovih navijača kao ljevičarima i 5. kolonašima. Valja napomenuti kako je pri tome svoje udarce popratio uvredljivim povicima prema bivšoj nutricinistici spominjuć snimke iz tunela u kojem je napadnuta od HNS-ovog nogometnog suca.

    Stoga jedino pravedno za učiniti nakon svega ovog je, uručit pokal prvenstva HNL-a Hajduku, otkaz svim HNS-ovim sucima, ali i sucima u hrvatskom pravosuđu općenito jer su iz sestrinske branše koja nije uspjela utamničit Mamića."
  • ivanzg
    129


    Čemu provokacija sa zastavicom?

    Ozbiljni ljudi sa 50+ godina si to ne smiju dozvoliti pogotovo u ljetnim danima di se dole sve snima i samo se traži prilika za neki napad ili akciju, nije to od jučer ni danas.

    Jebiga, ak si frajer pa imaš zastavicu,ručnik, kurac palac pazi na sebe i nema plakanja kasnije.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Čemu provokacija sa zastavicom?ivanzg

    Slažem se. Ako treseš kavez, pobrini se da je zaključan. Isto mislim i za njih ovdje i za naše dole - ok provokacija, ali nemoj kukati ako ti netko na provokaciju odgovori.
  • NORTE
    11.4k
    Muž i žena 50ih godina, godišnji odmor,malo dalmatinsko mjesto....10 ujutro....Dinamova zastavica na retrovizoru..

    Auto ih pretiče....blokira im cestu, 3 klipana izletavaju,kroz otvoreni prozor čupaju zastavicu,razvale retrovizor, pokušavajući skinuti zastavicu....zastavica je ostala...
    reziser
    Evo baš danas pred firmom mi na parkingu neki auto sa zastavicom na kojoj je mali grb Hajduka.
    Niti sam vidio te ljude, niti je vrijeme ni mjesto za navijački obračun.
    Sve ima svoj kontekst, blokirat cestu i napadat bračni par u ozbiljnim godinama u nekoj zabiti zbog zastavice u autu je jadno.
  • Nolifer
    8k


    Ipak smo mi gospoda, a oni ''divlji jug''...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Sve ima svoj kontekst, napadat bračni par u ozbiljnim godinama u nekoj zabiti zbog zastavice u autu je jadno.NORTE

    Mislim da nitko to ni ne smatra navijačkim obračunom u punom smislu te sintagme. Taj s Hajdukovom zastavicom u Zagrebu je budala i samo je pitanje vremena kad će naletjeti na drugu budalu pa će stradati šajba, retrovior, zub ili samo ego. Tko god je navijač Dinama ili Hajduka, zna da se radi o provokaciji. I ja imam zastavicu u autu pa ju maknem kad idem na more jer ne želim ni sekunde svog godišnjeg odmora potrošiti na raspravu ili sukob s frustriranim i polupijanim krkanom iz Turnja.
  • Sljeme
    2.4k
    Nosiš Dinamova obilježja na neprijateljski teritorij, ako ih nisi u mogućnosti obranit onda ih pospremi.
    Dinamov grb je svetinja. Nemojte dozvolit da se stoka nad njime iživljava, zato kaj ste vi morali ispast "frajeri" na društvenim mrežama ili se dokazivat sebi.
  • ZGV
    3.3k
    Pa i ja bi slično reagirao u Zagrebu da vidim auto sa hajdukovom zastavicom...možda ne bi istrgnuo retrovizor, ali bi ih upozorio da maknu zastavicu...jbg, ako ideš na "neprijateljski" teren i snosi poslijedice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.