• mali M
    5k
    kao klub koji ne daje bajka ugovore i koji nije top u svojoj državi i sramoti se po euro kvalifikacijama, ako se tako odnosiš prema igračima onda se i pozdravi da će ti bolji igrači htjet dolaziti više... Pa nije ovo igrica, ako si smrad prema igračima tko će ti više htjet doć, misliš da u današnje vrijeme ne pričaju menadžeri i ne poprate u kakav klub bi trebali dat svog igrača? Ponavljam, da, u ovom konkretnom slučaju unazadili su mu karijeru... Nemoj mi te floskule o ugovorima i sjedenju na tribini ako ne želi potpisati novi ugovor, tako odbijaš buduće igrače od sebe.
    nisam shvatio što točno govoriš. Ti si za kažnjavanje ili za prodaju.. prva rečenica mi se čini kao da bi uveo kažnjavanje, a druga da je klub bedast ako ne uzme pare...
  • Mali Zeus
    12.6k
    Ček, nisam shvatio, unazadili su mu karijeru jer je potpisao novi ugovor s klubom?
  • mali M
    5k
    nisi shvatio..
  • Mali Zeus
    12.6k
    ↪Mali Zeus nisi shvatio..mali M

    Ok, znači klub upropaštava igrača i 'ruši' mu ugovor ako ga ne pusti u veći klub. Sad sam shvatio. Kako je već rečeno, klub gleda svoj interes i ako procijeni da neka ponuda nije dovoljno dobra onda ga ne proda, mislim možeš pričati da su ugovori floskule, ali ugovori se potpisuju s razlogom.
  • mali M
    5k
    pojasnio sam dva puta malo više na svojim upisima da se ne ponavljam. Mene moj poslodavac (velika korporacija) dva puta nije pustio u drugi odjel unutar firme na bolju poziciju i veću plaću jer sam im prevrijedan ovdje. Povećali mi nisu niti plaću niti poziciju. Da li su bili u okviru našeg ugovora, jesu. Da li su mi unazadili karijeru, jesu. Da li je krajnji rezultat moj otkaz i odlazak kod drugog poslodavca, je? Možeš ti biti unutar ugovora kolko hoćeš, a nepravedan i pokvaren bezgranično. Zašto je Mierez potpisao novi ugovor? Pa vjerojatno nije računao da će Osječani ispast smradovi, nego ideš sa najboljom nadom u sve. Koliko klubova potpiše novi ugovor sa igračima samo da bolje prođu u transferu.. nije to ništa novo, al onda nisi smrad i ne ucjenjuješ i štopaš tog istog igrača...
  • NitkoBitan
    17k
    Pola budgeta mađarskih klubova popuni država, tako je znači i s Osijekom.Omake

    Mislim da su im prihodi 2023. godine bili oko 30 milijuna eura. Kao sto sam napisao, od "sponzora i oglasavanja" imaju 19 milijuna eura (17-18 sigurno "madarskih") dok od donacija nepovezanih drustava imaju 7,5 milijuna eura. Znaci 2023. godine skoro 90% prihoda kluba je cinio madarski kapital.

    Prihodi otprilike na razini Hajduka, skoro ili oko duplo veci od Rijeke. Gdje je su ambicija i sportski rezultat?? Oni se zadovoljavaju 4tim mjestom i europskim kvalifikacijama... bez Miereza i Duartea ce im i to bit cupavo. Gdje odlazi novac koji dolazi u Osijek?
  • mali M
    5k
    otprilike, samo ja nisam rekao da ga upropaštava nego mu unazađuje karijeru što zbilja i je tako, nemožeš reć da Osijek nije svjestan da je stepenica prema većim klubovima... Legitimno ima pravo ne prodat igrača i držat se svake točkice ugovora, ali ja kažem da to nije uvijek i dobro za obje strane. I sve ok, da se shvatimo ne govorim nikome da Osijek nema pravo ne prodati nekoga u svom interesu, samo kažem da je moje mišljenje da su smradovi.. i to je to...
  • Mali Zeus
    12.6k
    Navodno da je stvar u tome da je čekao da mu se ponudi produženje ugovora do čega nije došlo i zato onda ide. Boto je dobio nalog da ga proda, a uprava je odradila posao ogađivanja Miereza navijačima. Mierez je oduševljen Osijekom, kao i njegova obitelj, ali nema baš lijepe riječi za klupsku vrhušku.
  • mali M
    5k
    a eto, samo sam zapravo htio reć da nije samo Mierez smrad koji je ostavio klub na cjedilu u ključnim trenucima nego vjerojatno je i Osijek imao svoje prste u tome zašto se tako situacija rasplela
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Mislim da su im prihodi 2023. godine bili oko 30 milijuna eura. Kao sto sam napisao, od "sponzora i oglasavanja" imaju 19 milijuna eura (17-18 sigurno "madarskih") dok od donacija nepovezanih drustava imaju 7,5 milijuna eura. Znaci 2023. godine skoro 90% prihoda kluba je cinio madarski kapital.

    Prihodi otprilike na razini Hajduka, skoro ili oko duplo veci od Rijeke. Gdje je su ambicija i sportski rezultat?? Oni se zadovoljavaju 4tim mjestom i europskim kvalifikacijama... bez Miereza i Duartea ce im i to bit cupavo. Gdje odlazi novac koji dolazi u Osijek?
    NitkoBitan

    To sa osijekom je ogromna sprdačina!
    Uvjeren sam da će oni ispasti iz prve lige u kratkom roku nakon što orban izgubi vlast u mađarskoj.

    U taj klub lovu upumpavaju preko tvrtki koje uopće ne posluju u hrvatskoj, što je suludo, van svake pameti. Sve to su tvrtke u vlasništvu onog meszarosa, orbanovog jataka, uglavnom se bave infrastrukturnim projektima u mađarskoj, gdje mu orban namješta poslove financirane državnim novcem.

    Mislim, za taj klub ionako praktički nikog nije briga, imaju par desetaka likova koji si zabrijavaju da su ultra grupa i to je manje više to. Njih se može kupiti sa 5 gajbi piva i mogućnost kritičkog razmišljanja im je u minusu.

    Tik-tok-tik-tok...
  • E46
    634
    Ja vjerujem da je Boto izgubio zivce s Mierezom i da je bio uvjet ili ostajes i produžujes ugovor ili cu te prodat van ako neces van onda ces na tribinu.
  • mali M
    5k
    pa dobro, moguće svakako, isto tako kako i ja mislim da je Mierez izgubio živce sa Botom i muljarenjem i inačenjem. Možda je rekao pustite me u Dinamo to je dobro i financijski i za moju karijeru, a Boto je rekao nema, ili tribina ili negdje van.. možemo se tako igrati scenarija do sutra, ali kao i uvijek do sada istina je negdje između. Baš bi bilo simpa da Mierez za x vremena gostuje u nekom podcastu kaže šta se izdogađalo..
  • Bosskovitz
    11.7k
    U taj klub lovu upumpavaju preko tvrtki koje uopće ne posluju u hrvatskoj, što je suludo, van svake pameti.db-izbjeglica

    Sjećam se da sam jednom išao gledati te njihove sponzore na webu klikajući na linkove i ozbiljna većina, tipa 80%, uopće nije imala web na hrvatskom, a kamo li da su radili u Hrvatskoj.

    Nije se puno promijenilo: generalni sponzori Opus, Meszaros&Meszaros i VHID i dalje nemaju webove na hrvatskom, samo na engleskom i mađarskom, a manji sponzori su hrvatski ili posluju u Hrvatskoj pa imaju; osim 2Rulea koji nema čak ni na engleskom, nego samo na mađarskom.
  • Laugreano
    2.5k

    Ovi pacijenti pisu da je Cavlina kriv za odlazak Miereza, jer se zbog njega posvađao sa istokom i da je to razlog odlaska. :lol:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Nije se puno promijenilo: generalni sponzori Opus, Meszaros&Meszaros i VHID i dalje nemaju webove na hrvatskom, samo na engleskom i mađarskom, a manji sponzori su hrvatski ili posluju u Hrvatskoj pa imaju; osim 2Rulea koji nema čak ni na engleskom, nego samo na mađarskom.Bosskovitz

    Ma ništa... te firme rade isključivo u mađarskoj i isključivo poslove sa javnim novcem pa im marketing i nije potreban. Svakome sa zrnom mozga je jasno o čemu se tu radi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.