• marcio amoroso
    36.3k
    Mislim da će još jedan napadač sigurno doći do kraja prijelaznog roka, a lijevi bek i još jedno desno krilo ovisno o odlascima Perkovića i Špikića.
  • Daliban
    1.6k
    Imamo dobar roster i fino smo poduplani na svim pozicijama. Do kraja roka još taj Oliveras bez odštete ili uz minimalnu odštetu.

    Mislim da ne trebamo žuriti u nikakve daljnje transfere. Najracionalnije bi bilo dovesti do kraja roka, pogotovo nakon ulaska u LP jer je to odličan mamac, još po jednog mladog napadača i desno krilo na posudbu uz opciju otkupa. Ciljao bih mlade igrače velikog potencijala koji bi kao izravni transfer možda bili preveliki rizik pa iskoristio posudbe kao neformalnu probu. Ala Vidović prošle sezone, veliki potencijal i visoka otkupna pa ako se netko od njih stvarno dokaže već će se naći načina da se plati dogodine. Pošto već imamo poduplan roster, lako si ovo možemo priuštiti.

    Jedina pozicija koju bih stvarno još gledao do kraja roka je ekstra klasa na stoperu. Treba nam ta ekstra kvaliteta, odličan 1v1, brz, progresivan paser i da dobro brani tranziciju. S takvim stoperom bismo i u LP mogli igrati mnogo ofenzivnije. Imamo dobre i raznovrsne profile na stoperima, ali ovaj koji nadilazi profilizaciju i taktikalije nam fali.
  • Sajla
    5k
    Do kraja roka još taj Oliveras bez odštete ili uz minimalnu odštetu.Daliban

    kaj nema još 2 godine ugovora? zakaj bi pustili 20-godišnjaka za malu lovu? mislim, ako se može, super, ali ne čini se realno.
  • Daliban
    1.6k
    A i dalje je junior. Kako mi puštamo naše koji nemaju mjesta u Dinamu za simbolične cifre, ne vidim zašto oni ne bi pustili svojeg. Ne mislim da treba pristati na neke apsurdne zahtjeve, uostalom naša škola je i bolja od njihove pa ne pravimo velike probleme s našim klincima. Prepustiti to klincu ako želi u Dinamo, neka Roma bude primorana pustiti ga po našim uvjetima. Držati gard pa što bude.
  • Sajla
    5k
    ak smo samo mi zainteresirani, oni ga ne trebaju, a on hoće k nama... a lot of ifs. bumo videli....
  • Daliban
    1.6k
    Naravno, ali plaćati milijune za klinca od 20 godina bez seniorskih nastupa nema smisla. Mislim da tu moramo držati liniju.
  • Sajla
    5k
    pa vidiš da Durdov već vrijedi 7 milja nakon jednih priprema sa seniorima :D
  • Daliban
    1.6k
    Ali Durdov ima 16 i pol, a osobno kao Dinamovac mislim da je već sada najbolje desno krilo Hajduka i ne igra samo zbog godina. Gledam tog dečka već godinama i nakon što je razvalio ove pripreme i pokazao da je spreman za seniorski nogomet, to je to ako mene pitaš. Svi su poludjeli za Bambom nakon gola u debiju, ali vjerujem da je Durdov već sada bolji igrač. Meni je to ravno slučajevima Mikić i Pavić kod nas. Hajdukov je, ali mali je klasa i ekstra talent, a fizički je spreman.

    Oliveras je tehnički odličan, ali prilike u seniorima ne dobiva zbog fizikalija. Lako može biti Ćorić na lijevom beku, ne treba prekomjerno riskirati s tim.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    imas li bilo kakvu ideju ko bi mogao biti i napadu? I koji je tvoj favorit koji bi se uklopio. Mislis da nam treba 3. Opcija ili odmah da idemo po startera ?
  • marcio amoroso
    36.3k

    Imam neka imena zapisana koja su realna. Ako dođe netko od njih pohvalim se :grin:.

    A gle, tko je prvi, a tko treći napadač nije uklesano u kamenu. Osim toga će biti baš puno utakmica, ozljeda, kartona, različitih sistema da svi mogu imati dovoljno minuta.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    nemoj samo poslije reci to sam mislio ,njega sam sazivao. Pokopat cemo te ovde zivog:lol: sad se izlaj :joke:
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da treba forsirati Kulena ove sezone. Ako nastavi kako je krenuo, dogodine možemo fino zaraditi na njemu i dovesti tehnički dotjeraniji upgrade na njegov profil. Kule ima solidan prodajni potencijal za rubnog prvotimca. Odgovara engleskim ekipama, a ni Bundes ne zvuči suludo.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kad smo vec kod toga,napadaca , da li je Vipotnik za nekog potpisao ? Ili je jos slobodan ? Eh da uprava slusa mene pa dovede German Onugkha za kikiriki od preleca koji je jako lose krenuo u sezonu sa 3 poraza. Neka nam rjesi napadaca dok je jos tamo
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    nem ga se sta forsirat ,trenutni smo na 2 napadaca s Petkom koji je to kad mu se da, i sa 3 kulen ce imat dovoojno minuta da nabije stastitiku
  • Daliban
    1.6k
    Ja bi volio da uzmemo Geronima Riveru za desno krilo na posudbu ako je moguće pa da se dva Južnoamerikanca međusobno natječu za tu poziciju.

    Znam da se ljudima diže kosa na glavi od ovoga, ali vjerujem da ćemo dogodine ići po Ivanovića. Nadam se da će ovo biti njegova sezona. Nemam nekih ekstra napadača u tekici, a da su u našem cjenovnom rangu.

    Ma mislim u slučaju da i dovedemo još jednog. Kule mora biti redovan i dalje jer na njemu zapravo možemo zaraditi, a rubni je prvotimac. Ako se i dovodi treći, treba neka razvojna posudba s opcijom otkupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions