• Sajla
    5k
    Kule nosi 17cu, moral bu Cordoba mijenjat broj.
    Predlažem 57 jer je 5.7. prvi put spomenut na forumu (ako dobro pretražujem), a čini se da bar već 3 mjeseca o njemu pišemo.
    Dobro nam došao, jedva čekam video predstavljanje, mogli bi biti kreativni s njim
  • Dzoni
    615
    Jedino sto cu rec oko ovog transfera je da cestitam nasim vrlim novinarima na poznavanju geografije i nogometa na bliskom istoku jer naveliko pisu da je Al Jazira u Saudijskoj Arabiji.
    I cestitke osijeku koji jos jednom pokazuje da nikad velikog kluba nece bit od njih:clap:
  • M94
    1.2k
    Plaćaju se i odštete. Puni smo ko brod.

    Konačno to krilo, sretno Cordobi.
  • penetrisac
    44
    Prema posljednjim informacijama tu nije gotov Dinamov mercato i još dvojica bi mogla popuniti svlačionici, riječ je o pozicijama lijevog bočnog i napadača gdje su mete Jan Oliveras i Kevin Carlos
  • criticus
    2.2k
    riječ je o pozicijama lijevog bočnog i napadača gdje su mete Jan Oliveras i Kevin Carlospenetrisac

    Uh ne poteži to ime olako moglo bi još banova past.
  • NitkoBitan
    17k
    još dvojica bi mogla popuniti svlačionicipenetrisac

    Kevin Carlospenetrisac

    Roden sam da vjerujem, i nikad ne odustanem!
  • dzis
    807
    Dodu li jos ta dvojica bit ce to jedan od najjacih prijelaznih rokova.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Imamo stvarno širinu već sad. Pogotovo kad znamo da su nam sad klupa i hoxha i stojke, kaća , rog, ogi, torrente, kule, Vrba, Perkovic, pavic.. fali samo treći napadač.

    I drugi sastav bi se borio za naslov u hnl-u.

    P.s. samo ipak mislim da će sw netko i prodat. Nadam se samo perkovic
  • BPAM
    87
    Gdje piše to za Kevina i Jana?
  • San Lorenzo
    15.3k
    Puno sreće Cordobi, želim mu da se što prije prilagodi na novi kontinent, državu i ligu. :up:
  • penetrisac
    44

    Sportnetove informacije
  • Droljo
    8k
    Lipo li je dinamovac biti....
  • Daliban
    1.6k
    Zna Cesc Fabregas sto zeli:Lynx17

    A kad skuzi Fabregas Branka Pavića.. ijooj..Noel

    Ako se dokaže u Comu, može kroz koju sezonu naslijediti Jakira. :ok:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nekako imam dojam da bi mi Cordobu i prije riješili da se nismo toliko fokusirali na Pašalića. U svakom slučaju bolje ovako nego da smo dali 3-4 milje za Pašalića.
  • Dinamouberalles
    218
    Jakire duso treba li ti sto ?
    Maric dosad vrhunski posao . Naravno da ostaje za vidit kako ce se to sve poslozit . Zasad nemam zamjerki
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions