• Maximo
    490


    Da ga natrpaju na golu OSijeka,a ne našem...istina :D
  • Bosskovitz
    11.7k


    Jasno mi je, ali za Bakrara je pitanje bi li imao mjesta u Dinamu, a ni Mierez ne bi bio prvi napadač. Kad bi to bili igrači koji su otišli u neke klubove naše jačine ili još bolje i tamo postali ključni igrači, onda bismo mogli govoriti o nekim propustima i slično, ali u najboljim godinama jedan grije klupu u SAD-u, a drugi ide u Emirate. Nije baš neka senzacija.
  • Droljo
    8k
    onda bismo mogli govoriti o nekim propustima i slično,Bosskovitz

    Tko je spomenuo propust?
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ne moram se loviti na semantiku, kužimo se. Ti si naveo Bakrara i Miereza kao dva igrača koje je Istra prepoznala i koji bi kvalitetom bili igrači za Dinamo, ali ja mislim da oni kvalitetom nisu za Dinamo jer to pokazuju njihovi daljnji transferi i igre. Mierez još da, da ne ulazimo u cijenu koju Osijek traži jer ona nije ni bila poanta tvog komentara, ali Bakrar sigurno ne.

    Da jesu pojačanja za Dinamo, ja bih ih smatrao propustom. Ali po svemu sudeći nisu.
  • Droljo
    8k
    ali ja mislim da oni kvalitetom nisu za Dinamo jer to pokazuju njihovi daljnji transferi i igreBosskovitz

    Kontekst je bio sadašnji igrač istre lawal (ili kak već) jel je ili nije za dinamo i ekipa je odmah skočila zakaj se uopće lik spominje i ti onda uletiš sa svojim upisima i ispada kak mierez & bakrar nisu za nas onda nije ni taj dečko lawal....

    Da neki Lawal postaje uopce tema je čudo
    — Veljko

    Zakaj istra nebi ubola dobrog igrača za nas?
    Doveli su miereza, bakrara a mi njih obojicu nismo uspjeli...
    Droljo
  • IvanS
    161
    Ne znam zašto se po transferu određuje da Mierez nije igrač za Dinamo? Prema toj logici ni Brozović nije igrač za Dinamo? Ili?

    Kriteriji da li je igrač za neki klub ili nije bi trebal biti golovi, asistencije, obrane, bodovi koje je izravno donio i sl.

    Kakvi transferi i spika "da je on tako dobar igrač igrao bi u Milanu..."

    Oršićev primjer govori da igrač može klubu dati puno toga iako je došao na mala vrata i iz no name kluba.
    Petković je drugi primjer. Jel treba dalje?
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ok, ajde nema smisla da privatiziramo temu. Da, mislim da ni Lawal nije za nas kao kaj ni Bakrar nije za nas. Takvih igrača ima na sve strane.
  • Droljo
    8k
    neam pojma kakav je taj lawal. Samo sam dao primjer da su doveli dva igrača koje smo mi kasnije htjeli.
    Ok. Završavamo
  • Peškaman
    4.2k
    Možda nepopularno ali ja ne bih imao ništa protiv Marka Dabre kao trećeg napadača.
    Jeftin,dovoljno dobar za trećeg napadača,u HNLu može isporučiti sigurno 10 golova.
  • Samurai
    103
    Iskreno,brijem da će bit pila naopako za arabiju,da Boto može u miru prodat Miereza u Dinamo.
    Nevjerujem da bi mogao vise od 1M godišnje dobit tamo.
    A i čovjek ima 3 male djece..uz to je teski vjernik a tam neznam dal će moći sebe zadovoljit tamo.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ne znam zašto se po transferu određuje da Mierez nije igrač za Dinamo?IvanS

    Zato što nema drugog mjerila. Za Bakrara mjerilo nije bio transfer nego njegova statistika od 6 golova u 2.000 minuta za 11. klub istočne konferencije MLS-a, a za Miereza je transfer jer ajmo pretpostaviti da je sve istina i da odlazi u Al Jaziru Abu Dhabi za 3 milijuna eura sa 27 godina. Po svemu sudeći to znači da za napadača u najboljim godinama kojeg se još stigne i preprodati u Europi nije bilo ozbiljnog kluba ranga donjeg doma liga petice, gornje sredine neke osrednje lige ili nekog usporedivog s nama - Kopenhagen, Slavia Prag i slično - tko ima mogućnosti platiti 3 milijuna, a da ga je htio kupiti. A nas bi, nekom logikom stvari, koštao više nego Slaviju jer smo iz iste lige. Kako to da ga nitko ne želi osim Al Jazire Abu Dhabi i vjerojatno par sličnih klubova slične platežne moći?

    Plus, da se razumijemo, ja od početka govorim da on nije igrač za prvog napadača Dinama i to govorim od samog početka. U rotaciji definitivno ima mjesta, za do dva milijuna bi se dalo i riskirati s njim, ali nije kvaliteta za prvu špicu.

    Kamo sreće da dođe sad, na zimu ili sljedeće ljeto i pokaže da sam u krivu, s osmjehom ću se posipati pepelom.
  • Veljko
    68
    Mierez ce u dinamo mi smrdi
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ne znam koji je smisao, pa to je igrac vrlo slicnih karakteristika kao Brodic kojeg smo pustili. Dapace, mora tek dokazat da je za HNL nakon Kine.
  • Common Sense
    796
    Lawal bi po meni bio jako dobar izbog za 3. napadača. To sam napisao i odmah nakon utakmice s Istrom. Mladi igrač, snažan, visok, ima brzinu, eksplozivan, u prvom poluvremenu je radio jako dobar presing na našu zadnju liniju. Jednom je prošao Mmaeea poput brzog vlaka i plasirao savršenu loptu Lisici koju ovaj nije iskoristio. Intelignetno je prošao i Nevistića jednom, da nije Theophile ispratio akciju do kraja smanjio bi Lawal na 2:1.

    Po meni jako dobar izbor za igrača koji ima kvalitetu i potencijala i koji bi strpljivo skupljao minute s klupe. Mlad je i ima prostora za napredak.
  • Crni86
    3.5k
    Prodaja Brodica nema smisla ako cemo ga zamijeniti opet sa nekim za koga mislimo da ce biti treci napadac.

    Uvjeren sam da je neka prica iza toga kao sto je i kolega naveo te se vjerojatno trazi netko tko bi za godinu dana mogao preuzeti udarnu poziciju spice nakon petka. Jedino tako mi ima smisla prodaja Brodica jer je decko i sam rekao da bi volio ostat, vjerojatno nije imao ni veliku placu a opet je isporucio dosta proslu polusezonu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions