• Facke
    3.6k
    Kaj stalne pitate di su miro , haza itd. Ak se decki oceju javiti, javili se budu. Uostalem primali su si ti decki bas "lepe" i inbox poruke. Tak da me nebi cudile da se uopce nebudu vise nikad ni javili.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako ne mogu izdržati pritisak i nisu za Dinamo.
  • Droljo
    8k
    Mierez svakako! Mi (prvenstveno) igramo hnl i tu je on prešao igricu. U europi ak povedemo, stavit ga zadnjih pola sata da maltretira stopere i imamo opciju za duge lopte ili ako gubimo gurnut ga uz petka. Zašto ne bi imali 2 top (za naše prilike) napadača? Ali za max 2 mil...
  • Paggini
    19.6k
    Dobro, sta je sad ovo? Mierez spor i teretan? Lik je stvoren za ono što smo radili s Kuletom i Petkom prošle godine, lik koji će se ciganit između linija dok Petko ordinira kao pivot.

    S druge strane, ako bi igrali bez Petka, on bi bio jako solidna opcija za jedinog napdaca s obzirom na krila koja imamo, sto je i Istra pokazala.

    Nemojte bit smiješni i unižavat Miereza... S druge strane, dosta je sličan Kuletu po ulozi na terenu, samo što igra više na fizikalije pa je jedino pitanje koliko bi nam trebao ako sve to imamo od Kuleta, al uzeo bih svakako ako se nudi, ako zbog ičega da ovim ugarskim smećarima navadimo još malo masti.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Svidio mi se komentar i kolege Fackea i Drolje, bas me nasmijao. Živ sam, ne brinite, nisam trenutno u Zg, otišao sam malo na godišnji i odmaknuo se i od Zone. Ali nema nikakvih novih specijalnih info, bar po mojim saznanjima. Cordoba je trebao danas biti na ljecnickom, ali koliko sam čuo ipak nije još stigao, valjda se neka papirologija rjesava, pa se možda oduži par dana još. Nemam ni ja svaku info, sta saznam prvo provjerim, zatim čekam da bude blizu finalizacije pa tek onda objavim kad saznam da je sve prakticki gotovo, malo prije medija jer smatram da je glupo i prema klubu i prema svima da objavljujem nešto tjedan dva ranije. Uglavnom ovo sve je jedan forum navijača Dinama i prozivke, sale na moj račun i ostalo me ne diraju, sve je to zabava tako da laganini. Živjeli svi zonaši
  • Jurki
    11.6k
    Jako me smeta taj narativ da je RPG zalutao u Dinamo i nije mu ovdje mjestoDaliban

    Nitko ne tvrdi da RPG-u nije u Dinamu mjesto i nitko ne tvrdi da je zalutal ovdje... ali je jebena cinjenica da se mora previse toga poklopiti da takvog igraca uspijes dovesti u ovu seljacku farmersku ligu sa infrastrukturom iz sredine 18. stoljeca.
    Naravno da nam igraci tog ranga trebaju biti okvir.. al je to jebeno tesko izvesti.
    Pogotovo sa nasim proracunom od 50-55-60 milijuna eura.
    Zar mislis da nebi doveli neko desno krilo iz Ligue 1 koje je tog kalibra da je to tak jednostavno?
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    A?Droljo

    Isprike frende, nemoj me samo tuzit za seksizam hahah. I pojasni kako se deklinira Droljo hahah
  • Droljo
    8k
    pojasni kako se deklinira Droljo hahahMiro Vugrinec

    U kojem padežu te zanima?
  • Guzy91
    0
    Ekipa treba nam Kramaric, imam filing da bi on cak i doso kad bi ga napadali da dođe
  • Ludovic IX
    7.2k
    evo leti..zašto bi primao 2,5 milja kada moze ovdje 1.. a i zadužio je hoffenh3im pa bi mu dali slobodne papire sam da ih zatraži.
  • Dzoni
    616

    Sam je objasnio razlog zasto ne dolazi, a i nismo Turci ili tovari da "napadamo" nekog da dodje
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ode i emreli ,nurnberg objavio
  • Veljko
    68
    Gledam bas qarabag i ludogorets… iskreno nisu to ekipe koje bi se trebali bojat… respekt i paznja da, al nikako vise… i mislim da bi to s pravim pristupom trebali proc bez brige
  • Laugreano
    2.5k
    Opet problemi?

    edit: prijevod..
    "Juan José Córdoba još nije otišao, još uvijek je iz
    @AsoDeporCali
    , morao bi polagati neke ispite i potpisati ugovor, a to nije učinjeno, postoji samo dogovor" Humberto Arias, predsjednik
    @AsoDeporCali
  • Facke
    3.6k
    Na kraju me si na rit opali kad nam Maric kapitalca dopelja do kraja roka :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions