• bbb medimurje
    3.2k
    Nevjerojatno da na jednoj neutralnoj televiziji strucni analiticar stalno govori 'mi' o hajduku
  • Praskaton
    2.3k

    Treba bit fer i reći da je Ivkovic nesto slicno radio za nas.Nije da to pravda ova dva klauna al eto.

    Siguran sam da necu pogledat tu emisiju nikad
  • Slush
    622
    Glupo da su uzeli Skominu za oko sokolovo, uz ovu dvojicu klaunova onaj Tenzera iz slobodne dalmacije bi bio vrhunsko oko sokolovo.

    Edit: Umjesto ove Valentine jos i Mirta kao voditeljica koja je na HRT2 u liveu sa Karoglanom poslije Dinama rekla "Steta da smo izgubili."
  • E46
    634
    Pa kakav gazda takvi radnici? Tonko tovarcina na kvadrat glupa.
  • dzis
    807
    Uopce nisam gledao,ali sam nakok vasih komentara upalio. Trebalo mi par minuta do proljeva od Vejica u njegovoj biloj kosulji.

    Imam neki osjecaj da ovaj dvojac nece docekati kraj sezone. Mozda i odlete prije Gatusa
  • Dinamosaur
    1.5k
    Doveli tri tovarske p. da komentiraju cijeli HNL

    Prije emsije sam se nadao da ce mozda izbit neki fajt u stilu Jerry Springer showa, obzirom na ega od jelicica i vejica..
    Stanga, jos se i Vale ubacuje kad ovima pomanjka rijeci
  • San Lorenzo
    15.4k
    Jel mogu pisat MaxSportu da dodaju još i Vladu Balića u ovaj analitički roster?
  • Noel
    5.9k
    Kaj se vi svi pravite sad iznenađeni? Godinama politika,HNS sudci i svi glavni mediji, veličaju prosječan klub i guraju ga prema tituli. Najdalje kaj ga uspiju gurnut je osvajanje kupa ili 2,3. mjesto u ligi. Nas koji to tvrdimo nazivate da stvaramo imaginarne neprijatelje i da umišljamo. Pa pogledajte na kaj liči medijski prostor. hajduk hajduk hajduk hajduk hajduk. Maxsport je ovim potezom samo pokazao i dokazao da je i on uključen u to. Ustvari i prije je bio. Primjer prošle sezone počinje tekma poslušajte atmosferu na poljudu i komentator zašuti ovi tam nariču nekakvu žalopojku svoju. Jedan primjer pranja mozga. Primjer dva kako pokušavaju popljuvati Dinamo. Komentator maxsporta usred tekme ničim izazvan krene pričat o nehrvatskom Dinamovom novom dresu. To su vam dva primjera iste televizije iste tv kuće kako rade za određenu interesnu skupinu. Dao sam dva primjera friška nova mogao bi u ove tri godine dat stotine za različite medije. Osvjesitete se ljudi ne radi se o imaginarnim neprijateljima nego podloj akciji spašavanja propalog kluba. Koja je već godinama ne uspijeva unatoč svim naporima. Najviše zahvaljujući nadmoćnijem suparniku na tribinama i terenu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Što je skomina rekao za njihovu tekmu?
  • Dinamosaur
    1.5k
    nije jos u studiju,rekli su da kasnije dolazi. Nadam se da ce bar on bit objektivan a ak se prikloni ovoj trojki onda kvragu
  • Slush
    622


    I jedan jedini komentator Zizi koji je kao Dinamovac, ga je sramota to reci i jos se ulizuje ovima s juga valjda zbog Tribine Podcast da ne dobije hejt neki.

    Mrzim takve ljude, pa imali smo i Prasicka koji kad je igrao Dinamo - Hajduk i Dinamo dao gol bi svrsavao, al isto tako smo imali i Velu koji bi svrsavao kada Hajduk da gol, s time nemam problem, ali imam kad je netko papak u dusi.
  • reziser
    6.8k
    ode mail na

    jer ovo se neda slušati...
  • Danko
    1k
    Jao koje ovo tele vejić, pa ja nemogu vjerovat, zira, gzira, hahaha
  • Peškaman
    4.2k
    I jedan jedini komentator Zizi koji je kao DinamovacSlush

    Ivan Ljubić je navijač Dinama.
    Mateo Pukšar je koliko-toliko neutralan ali dam mišljenja da više 'naginje' Dinamu.
    Kecman je navijač Istre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.