• Noel
    5.9k
    Šansa koju ne smijemo propustiti!
  • Marley
    1.6k
    Dobro je, cestitam svima i danasnji praznik i ovo prolazno izvlacenje.
  • don
    5.6k
    a koga bi ti u zdrijebu za LP? Jedini par koji je lakši bio je Apoel i tko je s njima bio ne znam
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Nece bit lako, naravno, play off LP je u pitanju. Izbjegli smo najteze, nismo dobili ni najlakse. Dakle, srednji izbor tj. po mjeri.
  • Dzoni
    616
    Slovan
  • Simpatizer
    270
    Igramo playoff za ligu prvaka, niti jedan protivnik neće bit lagan

    Izvukli smo možda i najbolje moguće od ponuđenog, oprezan optimizam je skroz ok

    Ovo nam je najbolja prilika u nekoliko godina da se osvojimo skroz od HNL konkurencije i to sad moramo iskoristiti
  • GOAT
    1.2k
    Ludogorec stari znalciPaggini

    alispahic alispahic... sammir ponovno za alispahica, prigoda za drugi bolji ubacaj, alispahic prebacuje na lijevu nogu velika prigoda GOOOOL
  • skener
    879
    Samo polako, ako izgubimo u osijeku opet ce biti da ova momcad nista ne valja
  • Orc123
    7.8k
    Ljudi, o cemu pricamo...pa ovo su top protivnici....ako njih ne mozemo izbaciti sta cemo raditi u LP onda....odlicna peilika...Maricu, jos ima vremena za malo ojacat ekipu...ovo je povjesna prilika za nikad bogatiju LP. Odlican zdrijeb.....
  • Peškaman
    4.2k
    Baš zlatna sredina.
    Želio sam izbjeć' Galatasaray i dvomeč Bodo/Jagiellonia.

    Idealno mi je bilo Slovan/APOEL.

    Može se igrati i protiv jednih i drugih,prvu igramo kući i tu trebamo stisnut!
  • Nogo
    3.6k
    Važno je da nije Galatasaray a mislim da sa svima ostalima možemo i da smo favoriti.

    Ludogorec-Qarabag onako srednje teško i nadam se da prolazimo u Ligu prvaka! :strong:
  • Dadox
    19
    Bolje bi bilo da je uzvrat doma jer ovako s puta idemo na Rujevicu,ali što je tu je…U svakom alučaju dobar ždrijeb.
  • Captain America
    17.6k
    Leverkusen ih je slomio s igračem više golovima u 93. i 97. minuti. Meni je ovo najgora opcija nakon Galate.
  • Jurki
    11.7k
    Bitno da nismo dobili Turke.. ovo ostalo je sve fifty fifty.
    Ima vremena da ih se dobro izskautera i analizira.
    Definitivno imamo jebenu i lijepu priliku za ulazak u LP i bit ce bibera do krova.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Neznam kako vi, ali ja navijam za Qarabag sutra...Ludogorci imaju jaču ekipu nego što je bila ona koju je Čačić unakazio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.