• M94
    1.2k
    Neko je nabrajao greske neki dan, evo jos jedne.

    Mene su uvijek ucili da provjerim dva puta i da ne zurim. :cool:
  • Bumtres
    43
    Bok,

    Zanima me stav sadašnje garniture po pitanju facebook komentara na profilu kluba.

    Prije 10 godina sam ga prestao pratit zbog hrpe trolova, i par rubnih likova koji su redovito kenjali po zzd, dtsm, te naravno bbb ekipi. Redovito se pisalo kako su nam vođe crvene, kako smo ulica, ovo-ono.

    Sad su se stvari promijenile, dobili smo izbore, opet sam počeo pratit profil, i opet ista stvar. Hrpa ljudi se iz svog naslonjača istovar po svemu. Više manje ista ekipa, par debila s više profila i par ispranih mozgova.

    Jel neka demokratska fora da im se to dozvoljava?
    Kritika je ok i ne moramo se svi slagat, no prljave i izmišljene konstrukcije koje se tam pišu, baš tjeraju normalne ljude s naše facebook stranice.

    Čisto odgovor @Pop corn ak može.

    Hvala
  • Marley
    1.6k
    odlicno pitanje. Nije ni Instagram daleko, ali Facebook bas prednjaci sto se tice takvih pacijenata.
  • Papastrumf
    12.2k

    Odgovorni su svjesni problema. Sigurno da ce se poraditi na tome i to vrlo brzo.
  • Nino Bule
    13.4k
    Da se mene pita ja bi to sve ostavio otvorenim, rezultat je najveci lijek protiv takvih bolesnika, za par mjeseci ako igramo konkurentno europu i vodimo u prvenstvu takvi ce debili izgledat jos smjesnije.
  • rioda
    4.8k
    Prije nego odgovorni porade na tome, poraditi možemo i svi mi. Ne budite lijeni ostaviti koji pozitivan komentar pa će i takvi trollovi biti manje primjetni...
  • Paggini
    19.6k
    Nema ništa ljepše nego nakuhati si džezvu kave, udarit pola kutije cigareta i tri sata tim jedva pismenim dedekima ostavljati komentare da jedva čekaš da umru više. Baš bih mogao sad evo malo, lijepo je popodne.
  • criticus
    2.2k
    po pitanju facebook komentara na profilu kluba.Bumtres

    Ovo je generalno problem na facebook platformi i to se nikad neće riješiti. Otiđi na istu vijest na facebooku i x-u za bilo što, tipa podcast, portal, klub, bilo kakvu vijest, i na facebooku je septička jama od komentara a na x-u u pravilu komentiraju ljudi koje to zanima. Ja ne vidim nikakav način da klub nešto popravi po tom pitanju a da se ne spušta u tu septičku jamu, a to ne dolazi u obzir nadam se. Neke stvarne profile možeš prijavit, ali masa botova koja će se iznova stvarati će samo uzimati ljudima energiju a stanje će se popravit 2%.
  • Bumtres
    43


    Ma znam da je na fejs komnetarima talog društva.
    Da mogu maknut prikaz komentara ne bi ovo ni pisao.
    Al ak već imaš taj profil onda ga uređuj.

    Realno se radi o tri debila sa više profila i par dokonih penzionera kaj ne znaju kaj bi sa sobom.
    Blokiraj ih par puta pa ćeš vidjet.

    Ak ostaviš ovak, samo će ti se gomilat.
  • čovjekjogurt
    617
    Treba ostavljat samo pozitivne komentare, ostale brisat.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Prije nego odgovorni porade na tome, poraditi možemo i svi mi. Ne budite lijeni ostaviti koji pozitivan komentar pa će i takvi trollovi biti manje primjetni...rioda

    Ovo. Većini nas se ne da uopce ulaziti u raspravu s debilima kakvi tamo komentiraju, ali tako smo im samo prepustili platformu da sire svoje gluposti. Pokoji pozitivan komentar je minuta dnevno.
  • Bumtres
    43

    Konstruktivne.

    Nisi platforma za ispoljavanje frustracije raznih jazavaca, nego nogometni klub.

    Kritika može bit konstruktivna, al ove agende koji se onuda provlače nije nešto šta bi trebao tam čitat.
  • Pop corn
    8.1k
    Dovest će se i to u red pod objavama....
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ne bi volio da se spuštamo na njihov nivo.
    Nekada se blokiralo svakoga tko je imalo kritizirao vladajuću, i dan danas je dosta ljudi blokirano.

    Ako se krene blokirati ljude koji kritiziraju današnju upravljačku strukturu, past ćemo na tu istu, jadnu razinu.

    Vrijeđajuće komentare treba brisati, naravno, a možemo, kao što je već rečeno, više pisati pozitivnih komentara.

    Javno mnijenje se jako lako stvara i mijenja. Ako neupućena osoba čita komentare, i vidi samo negativne, odma će pokupiti taj stav, i taj stav širiti dalje. Ako dođe i vidi samo pozitivu, onda će i ta osoba pokupiti pozitivan stav.
  • Papastrumf
    12.2k
    To se ne odnosi na kritike nego na trolove koji koriste uvijek iste, izlizane mantre. Crveni, jugoslaveni, mozemovci itd.
    To su trovaci koje treba eliminirati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.