• Cosey
    501
    Od svega kaj sam pogledao sigurno je najkvalitetnija Žica, možda Deadwood, BoB i The Pacific i prva sezona TD. Ima još odličnih stvari poput Better Call Saul i Breaking Bad, ali ove su vrh.
    Tko nije pogledao The Shield i Justified su isto jako dobre.
  • Cosey
    501
    Slažem se, zaboravio sam na neke.

    Podcijenjena je isto Boardwalk Empire.
  • Str1nger Bell
    1.3k


    Hahah dugo sam se dvoumio izmedu Bella i Paulie Gaultieria.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Od svega kaj sam pogledao sigurno je najkvalitetnija Žica, možda Deadwood, BoB i The Pacific i prva sezona TD. Ima još odličnih stvari poput Better Call Saul i Breaking Bad, ali ove su vrh.Cosey

    meni je i Oz top serija, isto naplodnije i najbolje razdoblje HBO dramskih serija.

    Koje su to uspomene bile, klinac, ljeto, spavaš do 11, skrivaš se od sunca malo, u 16 izađeš na školsko, ubiješ se od nogometa i zajebancije, baciš tuš, izađeš van u kvart u 21, klupice, ćoškovi, zajebancija, priče sa mora, tko je šta zbario, netko se taman vratio s mora, netko tek ide, taman krenulo SMS spike i dopisivanja sa nježnijim spolom, vani si dok te netko ne stjera, pozove muriju ili ti je već dosta. Dođeš doma kasno, tražiš po frižideru šta je ostalo od dana jer cijeli dan nisi mislio na hranu, upališ hrt 2 i gledaš ljetni retrovizor, Oz, 24, Bračne vode, kasnije i Bitange i Priceze još pokoji SMS baciš. sutra opet spavaš do 11 i opet ispočetka.

    Život je nekada bio lijep i bezbrižan :heart:
  • javolimtebejako
    1.5k
    paulie : " I'll never forget my first blowjob. hey Sil, you remember your first blowjob?"

    Sil: "yeah of course"

    Paulie: "oh yeah, how long did it take for the guy to cum? hehehehe"

    tako nešto ide al najjaca scena i lik hahah
  • gledatelj
    550
    O da, Oz je baš brutalan.
    Evo preporuka za Severance. Nešto novo i drugačije. Dosta je nepoznata, a iznenadila me. Uskoro ide nova sezona.
  • Tom vg
    1.1k
    Band of brothers, Sopranos, Sons of anarchy. Samo replay
  • Mr Anderson
    7.9k
    I ja sam krenuo gledat Band of brothers u nedostatku novih serija. S odmakom od ne znam ni sam koliko godina. Ko da ju gledam orvi put. Top serija. Poslije ću i Pacific.
  • Cosey
    501
    Preporučio bih i Generation Kill (radnja je Drugi zaljevski rat).
    Mislim da sam već to rekao, europska Žica, Engrenages, preporuka.

    Ispao sam iz serija zadnjih par sezona, kakva je Masters of the Air?
  • nemapredaje
    3.2k


    Na foru “eropske žice” mi je i Top Boy.
    Odlična serija
  • Eduardo
    20k
    U moru vrhunskih serija teško bi mi bilo sastaviti top deset listu, a kamoli izdvojiti jednu od njih kao najbolju.

    točno kao da si mene i buraza opisao s 14-15 godina. OZ je bio i ostao remek djelo.
  • javolimtebejako
    1.5k
    također preporuke za severance, odlična serija. moram pogledat ponovo prvu sezonu da se prisjetim prije nego izađe druga
  • jedan u nizu
    8.2k
    OZ je bio i ostao remek djelo.Eduardo

    tenor.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.