• Nomad
    47
    Nekako mi se čini da Cordoba dolazi kao backup a ne pojačanje za desno krilo. Mislim da ćemo najčešće gledati krilne pozicije kao jučer, i Cordoba bi trebao ispasti ekstra klasa da pošalje jednog od pjaca/hoxha na klupu
    .
  • E46
    634
    To bi bilo ludilo da Pjaca cijelu sezonu igra krivu poziciju, on to dobro moze odigrat protiv Istre, a u LP necemo po toj strani uopce bit prodorni
  • miro
    4.4k
    Pjaca kad je u formi je opasan i lijevo i desno i u špici i na 10-ki
  • zmujcinslbrod
    28
    Ja jedva čekam da Kolumbijac "zapleše" malo...
  • BeckaSkola
    80
    Citas li sto pises? Dobio je min. 150 mil bonusa. Kako to onda moze biti free transfer? Istekao mu je ugovor u PSGu, ali to je dobro naplatio Realu i tih 150 mil bonusa je ono sto javnost zna. Koliko je toga tek ispod stola isplaceno to vjerovatno necemo nikada saznati. U danasnje vrijeme jako rijektp mozes dovesf igraca bez ikakvih bonusa cak i sa dosta slabijim igracima.
  • GOAT
    1.2k
    Velik dio igrača dobije taj isti bonus tokom potpisivanja ugovora u novom klubu i kad se kaze da je igrac dosao za besplatno to znaci da se klubu iz kojeg dolazi (PSG) nije platilo nista. Dosao je bez odštete.. cemu pikiranje i argumentiranje kad znas na sto mislim? I Mmaee je kod nas dosao "besplatno" ali ne igra besplatno i nije potpisao ugovor besplatno.

    Transfer fee > singing fee > contract i ako ne platimo transfer fee racuna se da je došao "besplatno" uz bonuse koji idu igracu, manageru ali ne i klubu.

    Što se tice biznisa ispod stola - Takve stvari rade u Barceloni (neymar i njegov otac), nekad se i kod nas radilo ali uvijek izađe na vidjelo
  • CastAway1986
    1.4k
    Agent Petra Bočkaja kaže da neće u Zrinjski

    " Imali smo ponudu Gaziantepa, dakle turska Süper Lig, no Pero se nažalost ozlijedio, posao je propao. Imao je ponude iz Europe i imat će opet, no sad smo usredotočeni na njegov oporavak, ozljeda nije bezazlena, u ovakvom stanju ne bi ni mogao nekamo putovati. Svaka čast tom klubu, dobar sam sa Šulentom, ali trenutno to nije i ne može biti opcija. Čude se i oni nakon što su to pročitali“,
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Bila je to malo cudna prica, Nurenberg Emrelija testira vec tjednima, transferi propadaju jer se igraci ozljede, a onda ozljedeni Bockaj da ide u Zrinjski.. Prica Kacavende i Dinama je rijetka pojava u nogometu.
  • Slush
    621
    Sve sta zelim je ovaj prijelazni rok 3 igraca RPG kvalitete. Jedan za obranu, jedan za vezu, jedan za napad.Slush

    Evo, daj mi samo jednog RPG-a pa makar i nek bude stoper. :cool:

    U soku sam kakav je igrač dosao kod nas na zimu.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Nekidan se borim sa 30 stranica u par sati na ovoj temi, a sada vlada opako zatišje
  • KaJJe
    228
    Svi smo zadovoljni kak je prosla tekma pa nema panike :strong:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Čekaj samo prvu lošiju igru ili rezultat pa da vidiš ludnice na temi.
  • don
    5.5k
    a sada vlada opako zatišjeTeofil Kateran


    zatišje pred oluju
  • rioda
    4.8k
    Smiruje nas nova trava :joke:
  • ZgDLions
    395
    Što se mene tiče može se podvuć crta i završit sa transferima.
    Moža još malo počistit one na kraju reda i to je to.
    Vidjeli smo uživo kako momčad djeluje, a nismo još ni svu artiljeriju isprobali.
    Slatke brige da vidiš ko će istrčati, a i koji će naknadno ući.
    Nije nužno svu lovu potrošiti ni prebukirati roster.
    Znam, sad će spika treći napadač i bek, ali dal se nama negdje žuri i netko može sa sigurnošću tvrditi da je to baš taj koji će nevjerojatno podići ekipu.
    Nije mi Šotiček antipatičan, al da mi je suza u oko što ga nema i nije, isto i za Pašalića.
    Piši velik plus za SD i upravu.
    Pazi se na lovu, a sve izgleda puno bolje, gdje ćeš veće sreće.
    :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions