• Bosskovitz
    11.7k


    Ne znam detalje, ali bila je reklama na semaforu i prošle sezone pa ne vidim neku razliku.
  • DrawTube
    4.7k

    Hedonistički kutak

    200w.gif
  • NORTE
    11.4k
    U proglasu BBB-a na Telegramu fali jedna vrlo važna, možda i ključna informacija.
    Da je naš klub u dresovima s malim d igrao još 1947.!
    Inače prvi grb dinama je i bio malo slovo d s grbom grada.

    Tradicija zagrebačkog dinama, hrvatskog ponosa.
    y58u7nmgti67l41k.jpg
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ne znam detalje, ali bila je reklama na semaforu i prošle sezone pa ne vidim neku razliku.Bosskovitz

    Meni je nekako logicno da nije isti 'cjenovni' rang oglašavanja reklame na jednom semaforu, ili na panoima oko cijelog terena gdje se reklame izmjenjuju svakih par sekundi.
  • Crni86
    3.5k
    Dobili danas Jarun 3:0 u prijateljskoj koju je Jakir najavio. Golove dali stojke, ogi i rog.

    Lijepo je vidjet na fejsu stojketa nazad na terenu i nasmijanog. Jos kad nam se on vrati i uz cordobu imat cemo oravi arsenal u napadu.
  • NORTE
    11.4k
    Žao mi je Marka Roga, on je i predstavio novi dres, a onda nije mogao zaigrati u njemu.
    Nadam se da će protiv Šibenika biti u prvih 11.
  • Hnlovac
    1k
    Evo prije točno 6 godina smo isto igrali sa Istrom, Isto petak, ista satnica u 21

    Mali kiks protiv rudeša na početku prvenstva ali i deklasiranje Hapoel Beer Sheve, a i lijepo vrijeme

    2700 gledatelja, slika sjevera sve govori
    29973953518-c0c9e5d295-b.jpg

    Sve to izgleda kao neki fever dream kad skuzimo kak nam je sada
  • NVKOD
    1.3k
    Usporedio sam učinkovitost naših desnih bekova u zadnjih 10 godina, odnosno one kojima je RB primarna pozicija. Od 2014/15 do 2024/25 na desnom beku igralo je 6 igrača, a to su Ivo Pinto, Alexandru Mățel, Petar Stojanović, Sadegh Moharrami, Stefan Ristovski i Ronaël Pierre-Gabriel.

    Tako je Pinto odigrao najviše utakmica u karijeri i to njih 460, odnosno 38 403 minute. Prati ga Ristovski s 439 utakmice i 35 123 minute provedenih na terenu dok treće mjesto drži Stojanović s 359 utakmica i 28 217 minuta. Iako imaju isti broj godina, Moharrami ima 112 utakmica manje odigranih nego Stojanović, a šest godina stariji Mățel 108 manje.

    Utakmice.png

    Što se tiče njihovog boravka u Dinamu, Stojanović uvjerljivo drži prvo mjesto s 187 odigranih utakmica u razdoblju od 2015/16 do 2021/22 dok je na drugom mjestu Ristovski s 147 utakmica od sezone 2020/21 do sadašnje 2024/25.
    Kada bismo broj odigranih utakmica u Dinamu usporedili s brojem utakmica u karijeri dobili bismo:
    • Pinto - 26,09 %
    • Mățel - 30,28 %
    • Stojanović - 52,09 %
    • Moharrami - 54,25 %
    • Ristovski - 33,49 %
    • Pierre-Gabriel - 7,23 %

    Što se tiče golova i asistencija u karijeri, Stojanović i Ristovski jedini imaju dvoznamekasti broj golova, a zanimljivo je vidjeti da Pinto, Mățel i Ristovski imaju velik broj asistencija. Moharrami je svoj jedini gol u profesionalnoj seniorskoj karijeri zabio upravo u Dinamu i to protiv Rijeke, a Pinto i RPG su također sramežljivi što se tiče pogodaka.

    Gol-i-asist.png

    Uspoređujući golove u Dinamu i karijeri, Pinto u plavom dresu nije zabio nijedan gol, Mățel i Stojanović su po dva komada, a Ristovski je polovicu svojih golova zabio upravo u Dinamu. Jučerašnjim golom protiv Istre i Pierre-Gabriel se upisao na listu strijelaca. S druge strane, najviše asistencija isporučili su Pinto, Stojanović i Ristovski od čega je polovica Stojanovićevih asistencija bila u Dinamu.

    Kada bismo gledali G+A za svakog igrača, ispalo bi:
    • Pinto - 16
    • Mățel - 6
    • Stojanović - 20
    • Moharrami - 10
    • Ristovski - 20
    • Pierre-Gabriel - 2

    RPG je tek na početku igranja za Dinamo i vjerujem da će vrlo brzo prestići Mățela i Moharramija, a to će najbrže učiniti ako igra na svom desnom beku, a ne na lijevom.
  • Patak
    2.9k
    Lijep dres je ovaj gore.
  • don
    5.6k
    kako smo unijeli strah u rivale sinoćnjom utakmicom, na svakom forumu, videu, razgovoru se priča kako nitko ne može parirati Dinamu trenutno, kako smo poduplani na svim pozicijama, sa kompletiranim rosterom (zona se ne bi složila sa tim) :cool:
  • vjeko1701
    8k
    Sve je to lijepo al bitno da se ne uljuljkamo...mi svojim putem, sve shvatiti ozbiljno a onda ako se posao odradi ranije neg inače laganini uživancija bez stresa.
  • San Lorenzo
    15.4k
    kako smo poduplani na svim pozicijama, sa kompletiranim rosteromdon

    27893-1613767309.jpg?lm=1
    :cool:
  • kajjaznam
    44
    Još samo ljevi bek i napadač i ja sretan.
    Nadam se prolasku u Lp, kako bi ostali i Baturina i Sučić.
    Baturina je klasa, al mislim da će Sučić jako skočit obe sezone.
    Srce je ko kuća kad vidim da imamo Dinamo, a na nama je sam da ga podržimo u rastu i razvoju.
    Neće bit niš idealno, pa i bit će loših poteza i igrača i uprave, al kaj god bude moramo biti uz njega.
    Živjeli
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.