• Dinamosaur
    1.5k
    Kad smo kod Dortmunda, naletio na plazi na jos jednu njihovu ideju
    IMG-20240802-WA0003.jpg
  • Papastrumf
    12.2k

    Plavih trenutno nema, zelenih bi trebalo biti.
  • Kruno
    307
    Stigao sat sve pohvale. Bas predobro izgleda.
  • mali M
    5k
    bio, uzeo zelenu, plave bi navodno trebale doć... ispratit ćemo pa uzet ako bude. i naime, kako nisam znao da ne primaju kartice, reko čekaj idem preko na zabu dić novce. I prolazim preko i vidim Dinamov fan shop, pa reko, kad sam već tu...i kad nisam pao na rit... vidim visi svjetloplavi trening dres! tj još ga ženskica nije ni postavila na vješalicu već sam trčao do nje!
  • Mali Zeus
    12.6k
    bio, uzeo zelenu, plave bi navodno trebale doć... ispratit ćemo pa uzet ako bude. i naime, kako nisam znao da ne primaju kartice, reko čekaj idem preko na zabu dić novce. I prolazim preko i vidim Dinamov fan shop, pa reko, kad sam već tu...i kad nisam pao na rit... vidim visi svjetloplavi trening dres! tj još ga ženskica nije ni postavila na vješalicu već sam trčao do nje!mali M

    Koji je to, jel to onaj koji Marić često nosi?
  • mali M
    5k
    oji je to, jel to onaj koji Marić često nosi?Mali Zeus

    e taj taj! ushićeno kao mala šiparica sam uzviknuo: recite da su došle i trening hlačice, ali me gospođica slažuć majce, pogledala ispod očala kao nekoć profesorica matematike kod koje pokušavam navuć dvojku i rekla: samo ove majce koje vidite, nema drugog... Malo me štrecnula tuga, ali sam bio i sretan, jer danas igra Dinamo.. :lol:
  • Mali Zeus
    12.6k
    e taj taj! ushićeno kao mala šiparica sam uzviknuo: recite da su došle i trening hlačice, ali me gospođica slažuć majce, pogledala ispod očala kao nekoć profesorica matematike kod koje pokušavam navuć dvojku i rekla: samo ove majce koje vidite, nema drugog... Malo me štrecnula tuga, ali sam bio i sretan, jer danas igra Dinamo.. :lol:mali M

    Taj mi je odmah zapeo za oko.
  • mlinchica
    1.8k
    Jutros sam bila u Areni pa onda i kod stadiona u shopu, došle su zelene trening majice stožera, kaj su trener i ekipa nosili cijele pripreme (žuto zeleni monokromatski grb).
    Na to mislite? Meni je to zeleno. :grin:
    U Areni ima crveni golmanski dres, svijetlo plavog nema još.
    Revije nažalost tad još nije bilo u Areni pa sam skočila do stadiona, tamo su već imali.

    Bilo bi dobro da otvorite i sa sjeverne strane prolaz do shopa, bar do nekog doba dana. Mene su 2x neki turisti zaustavili jer nisu znali kak ući do shopa. S južne strane je bilo otvoreno i zaštitar ali to se ne vidi s sjeverne strane.
    Oni kaj ne znaju i nisu iz ZGB misle da se danas do tamo ne može, dok se ne otvori za tekmu.

    I da, žuti dres mi se sve više sviđa, meni on izgleda odlično uživo.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Na profilu web shopa mi stoji vec 20 minuta obrada uplate. Do sada je uvijek u roku par minuta stizala potvrda o uplati na mail. Trebam li ponovno naruciti?
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ja sad u areni išao po svoj rođendanski poklon (žena rekla da si izabrwerm što hocu) ali ništa. Moram pričekati malo novi asortiman. Ali je mali uzico dres sa gaćicama i stručna ma.. fali još puno toga
  • nemapredaje
    3.2k


    Imaju čak i luftić.

    Prošli vikend sam vidio jedong poluzagorenog švabu na njemu.
  • skener
    881
    U cast svim hejterima maloprije u areni kupio kratke hlacice stik slovo d
  • NKDZ86
    1.4k
    koje, daj sliku?
  • modri-kibic
    74
    Majica d stik u sivoj boji isto je brutalna. Siva s plavim d.
  • Nolifer
    8.1k


    Imaš sliku kakvu? Šteta kaj je nema još u webshopu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.