• CastAway1986
    1.4k
    eto čiji ću dres prvi uzet ove sezone :lol:
    Šalu na stranu Bočkaj bi bio veliko pojačanje za Zrinju
  • CastAway1986
    1.4k
    Neznam koliko ima istine za ovog japanca Sasakija ali spominjali smo ga ja i kolega Ban prije 8, 9 mjeseci kao potencijalno pojačanje iz japanske lige ..
    Inače je igrač koji najbolje ordinira na poziciji polušpice, lani mu je sezona bila najbolja kad je zabio 7 komada a Vissel Kobe su uzeli naslov.Solidne je brzine , ima jako dobro kretanje bez lopte i odlicno se snalazi u 16m.Inače mentor mu je bio bivši suigrač Andres Iniesta uz kojeg je dosta napredovao..Jedna zanimljivost vezana uz njega je da je bio na posudbi u Brazilu gdje je igra za mladu momčad Palmeirasa..
    S obzirom da Dinamo traži napadača možda ima istine u ovoj priči s obzirom da se profilom uklapa a i da nije skupa opcija, uostalom moze odigrati sve pozicije naprijed kao i oba krila..Ogi bi se zasigurno obradovao ovom transferu..
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Svaka cast ako se dovede Cordoba ,Ali vjerujem ako ima i Malo istine za Sakija dobijamo igracinu kakvog smo trazili. Brzog,tehnicki mocnog. Daj boze a @Miro Vugrinecbrate izgleda si na moru pa slab internet,kasnis sa info,sve smo vec culi:monkey:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kad bi dodali još dva ljevaka - Oliverasa i Cordobu, mišljenja sam da bi imali savršeno funkcionalnu momčad.

    Već jučer se to pokazalo odličnim, i pokazatelj da je struka bila u pravu i da nema nikakve potrebe za histerijom i žurbom pri dovođenju tih igrača.
  • Omake
    2.5k
    meni baš djeluje kao idealan igrač za zatvoriti rotaciju, jer može pomoći na više pozicija.
  • dd29
    535
    Često se provlači po ovom forumu da osoba x ima jednu seniorsku sezonu iza sebe, pa me zanima jesam li ja šta propustio, koliko znam u trećoj njemačkoj igraju seniori, ne igraju djeca od 10 godina. A HNL u kojoj igra dinamo nije toliko jaka liga da bi se ponižavala treća njemačka, jedan saarbrucken izbaci u kupu bayern i eintracht, to slaven, istra, varaždin, šibenik i dobar dio hnl-a vrlo vjerojatno ne bi uspio.

    Sasvim je u redu da ljudi ne žele pašalića na temelju onoga šta su vidjeli (ili nisu vidjeli) od njega, ali nemojte iskrivljavati činjenice. Taj (ne)seniorski nogomet, kakvim ga se ovdje predstavlja, igrao je i chris fuhrich do 23 godine, danas 26-ogodišnji reprezentativac njemačke koji vrijedi 28 mil eura po tm-u, igrao je čak za isti klub Borussiu Dortmund II
  • BeckaSkola
    80
    Ako ti stvarno mislis da je Mbappe otisao u Real za 0€ onda laku noc
  • GOAT
    1.2k
    Covjek je dosao kao slobodan igrac? O cemu govorimo? Koliko se to novca daje za igraca slobodnih papira? VELIKA NULA. Kad se ides pravit pametan onda slobodno napisi da je dobio signing bonus od 150 mil koje ce mu se isplacivati na rate tokom 5 godina.

    I sto sam ja tu krivo rekao?
  • zmujcinslbrod
    28
    Stojković, Ogiwara i Rog zabili Jarunu, ja tu tek vidim naša najveća pojačanja u odnosu na ono jučer.
  • din
    442
    Vidovic zabio za Bayern protiv Spursi.. on ima još godinu dana ugovor tamo?

    Video gola -
  • Paggini
    19.6k
    Šta nije lik u Brest otišao?
  • E46
    634
    Evo ja ovdje tvrdim da je Cordoba televizor u boji za Pasalica, samo zato sto je tamnoputi juznoamerikanac i zato sto je brz. Nikad nijedno Hr krilo nece bit tako brzo kao juznoamericka, to je i sam Maric rekao ali zato imamo odlicne vezne igrace. A sto se tice krila smatram da je prvi korak, brzina i dribling najbitnije kod krila.
  • Crni86
    3.5k
    Nakon dovodenja RPG-a, Maricu bi oprostio jednog Jurica i jednog Stefulja.

    S moje strane ima jako veliko povjerenje. Samo udaraj Markane!
  • don
    5.5k
    gledam utakmicu i baš je dobar Gabriel.. prelako smo ga pustili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions