• Orc123
    7.8k
    zato kaj covjek vise nego duplo jeftiniji i 3 godine mlađi ....kaj nije jasno....sa vise seniorskog iskustva skoro nego Pasa....
  • Veljko
    68
    Daj boze da se onda ta duplo jeftinija cijena i isplati na terenu :-)
  • GOAT
    1.2k
    Ako ti stvarno mislis da klub dovodi Cordobu na osnovu nekih yt videa onda okej

    edit
    Daj boze da se onda ta duplo jeftinija cijena i isplati na terenuVeljko

    Mbappe je u Real presao za ludih 0 eura sto znaci da je decko obicna truba jer kosta nista?
  • Orc123
    7.8k
    moze biti top ili flop ali bolje riskirati sa nekim od 2 mil eura nego sa 5 i sa 3 godina mlađim ili igracem koji nema neku preprodajnu perspektivu....
  • Veljko
    68
    Ne mislim ja to, negi svi koji prozivaju i dizu cordobu u nebesa to rade na osnovu nekih yt videa
  • ZgDLions
    395

    Naravno da bi ti stavio lovu, sve na Pašalića, jer nemre omanuti, ipak je isto godište i odšteta se razlikuje u par centi, pa zakaj ne probati.
  • Orc123
    7.8k
    reci nekoga tko ga dize u nebesa ovdje?
  • Dinaminjo
    929
    S obzirim da je Cordoba tek drugi igrac!! za kojeg dajemo neku lovu onda vjerujem da je dobro skautiran
  • Noel
    5.9k

    Bravo pametnjaković.Sigurno je netko kupio igrača iz pripizidine sa drugog kraja svijeta na temelju youtube videa i bez ozbiljnog i dugotrajnog skautinga. Pierra Gabriela je isto Marić doveo a Francuz ima pola videa na youtubeu o njemu i njegovim isječcima. To pola videa je napravio tranzicijski napad poslje dolaska Gabriela u Dinamo.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ako Cordoba stiže ne vidim razlog zašto je potreban Pašalić i Kačavenda može desno a i Špikić je još tu..
    Pa ljudi dragi jeste vidjeli jučer koju širinu mi imamo, dvije gotovo podjednako ekipe istina Istra nije neko mjerilo ali ono je divota vidjeti još kad se vidiš i mlade Mikica Vrbu i Pavića..Možda samo još jedan napadač :strong:
    Inače ako je istina za Wolverhampton moje mišljenje je da će se Pasalica oni za godinu dana riješiti i da on nema kapacitete za igrati najjacu ligu svijeta..
  • Dzgšb
    812
    Koji to je igrač došao u Marićevo vrijeme da je flop i da je Dinamo izgubio? Vjerujmo u Marića jer lik nema greške da dolazi netko iz Tadžikistana ako ga on dovodi može bit fantastično pojačanje !!
  • CastAway1986
    1.4k
    Rekao bi da je Veljko Patrick ili Paddy ...
    Nitko ne kaže da je Pasalic loš igrač nego jednostavno preskup tj.previse Misko trazi
  • Peškaman
    4.2k
    Počelo se po Mostaru šuškat da stvarno Bočkaj dolazi,navodno se pregovara i da su pregovori pri kraju.
  • Jaki991
    120
    Nakon jucerasnje predstave Pjace, a cak i Kacavende koji je bio dobar i plus Cordobe nadam se da smo definitivno odustali od Pasalica i da cemo te novce preusmjeriti u napadaca i lijevog beka… cini mi se da smo barem 20% jaci nego prosle godine
  • Orc123
    7.8k
    Ocito je i taj Oliveras blizu...odlican zalog za buducnost!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions