• Miro Vugrinec
    4.7k
    Miro Vugrinec kad potpisuje ?Jaki991

    Utorak ili srijeda liječnički
  • Veljko
    68
    Postoje li i dalje sanse za pasalica?
  • cibona
    2.9k
    Ako trebam birati između mladog talentiranog potentnog igrača koji se odriče milijuna da bi došao u Dinamo ili precijenjenog Miškovićevog eksponata s jednom seniorskom sezonom, onda definitivno biram ovo prvo!

    Konačno da je i ta trakavica završena.
  • Veljko
    68
    nitko nije reko da je zavrsena? Ko kaze da dinamo nece i njega dovest …
  • Marcinko
    595
    s obzirom da su mediji ovaj put izgleda bolje informirani, po svemu sudeći se odustalo od njega. Moja neka nagađanja su da ćemo mi eventualno opet po njega krenuti poslje play offa ako nigdje drugo ne ode.
  • ZgDLions
    395
    Nemam veliku lovu za uplatiti, ali mogu Pašaliću neki happy meal složiti za put u Englesku.
    Samo nek nemamo posla sa Miškovićem i ja zadovoljan.
    Ako se moglo birati Cordoba mi je draži, nekako imam osjećaj da je sve na mjestu, dignut će kvalitetu pozicije, mlad, a još će se i na budućem transferu zaraditi.
  • Paggini
    19.6k


    Stari jel ti navijaš za Dinamo ili za Pašalića? 75 postova imaš, od toga je 70 vezano uz Pašalića i 5 gdje tjeraš Špikića iz kluba...
  • Ludovic IX
    7.2k
    pasalic je truba koji će za dve sezone završit u nekoj mađarskoj ligi. Njemu je HNL vrh. I to rijeka
    Ništa više od rijeke.
  • Petar86
    884
    mozda mu je Pasalic rodjo, a Zona ima utjecaj u klubu :lol:
  • Veljko
    68
    bas cemo vidit kakav je taj cordoba.. tolko su se otimali za njega.. trajalo tjednima doslovno … taj mora da je zvijercina neka
  • GOAT
    1.2k
    Posto ne vidim razloga da zbog njegovog nogometa ima toliko puno fanboya onda mi pada na pamet da je u prosloj karijeri gradio jako dobre kuce pa ga ljudi vole jos uvijek
  • Jurki
    11.6k
    Ajde nek konacno potpise za te Engleze.. vise ga je stvarno pun k.
    One season pony.. nist vise.. panj kojega je Misko nahajpal uz pomoc piskarala.

    Dajte nam toga Cordobu i moremo lagano napraviti suma sumarum prijelaznog roka.
  • Paggini
    19.6k


    Pa evo, ja ne znam jel Cordoba zvjerčina ili ne, vjerujem da ljudi u klubu znaju to bolje od mene. Ali sa sigurnošću ti mogu reći da Pašalić nije zvjerčina.
  • Veljko
    68
    Nitko ni ne kaze da je pašalic zvjercina… al ne kuzim ljude koji prozivaju cordobu, o njemu se, osim videa na youtube-u apsolutno nista nezna… a takav video mozes i sa spikicevim akcijama napravit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions