• Dr Hofmann
    833
    Kao starijem konju, činjenica da je bilo 6000 ljudi na Maksimiru po konstantnoj kiši u HNL-u protiv Istre mi je nevjerojatna. Kad se sjetim svih stvari koje su ovaj klub i njegovi navijači prošli, to mi je fascinantno i ne mogu nekako vjerovati da sam to dočekao. Osjećam se kao klinac radi Dinama i nadam se da će to vječno trajati
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Kako je lijepo čitati ovakve upise!
    To je ono za što smo se dugo borili, da vratimo naš Dinamo tamo gdje pripada - istinskim navijačima i onima koji ga vole bez interesa :heart:
    Želim vam još puno ovakvih utakmica kolega, vidimo se na tribini!
  • don
    5.5k


    još nismo svjesni napretka.. :heart:

    Liga prvaka:

    IMG-2169.jpg


    IMG-2170.jpg


    i slika iznad na "nekoj" Istri po kiši.
  • Dr Hofmann
    833
    Zadnjih tridesetak godina je Dinamo ustvari bio uništavan i zato se stalno štipam i ne vjerujem da se stvarno ovakve stvari događaju. Uvijek gledam ,,preko ramena" i čekam hoće li neki debil opet zavladati Dinamom jer skoro cijeli moj život klub je taoc kretena, i nekako mi je čudno da svi razgovaramo o nogometu, pojačanjima i nekim ustvari normalnim temama. Ako još doživim stadion novi, mogu mirno nekam...
  • don
    5.5k
    Ako još doživim stadion novi, mogu mirno nekam...Dr Hofmann

    ma naravno da hoćeš, svi ćemo. I to uskoro :wink:
  • Neron53
    589

    Vjerujem da datum tekme sa Sibenikom ovisi o datumu prve tekme 4. pretkola LP-a.
    Nije isto igramo li 20. ili 21.8.
  • Zoran
    41
    Bok ljudi,
    I ja sam presretan sa svime jucer ( osim sa kišom, al tu nema pomoći). Može pomoć oko nove pjesme od bbb koja se pjevala na pocetku utakmice .Koje su riječi i još bitnije na koju melodiju? … da malo ženi pjevam dok kuha ručak …. Puno hvala
  • petkove škarice
    76
    neki su rekli padamo
    slavili naslov prerano
    al sve se brzo okrenulo
    dinamo zagreb opet sampion
  • Paggini
    19.6k
    bitnije na koju melodiju?Zoran

    Škoro - kuća na kraju sela
  • NKDZ86
    1.4k
    Ne sjećam se neke tekme da je pljusak takav padao konstantno 2h. Zadnji put sam bio mokar do gaća na anderlechtu na starom istoku dok je isto bio ljetni pljusak ali je kraće trajao, isto ludnica.

    Ali koja sreća ljudi oko mene kad su dolazili na stadion, pa gore oko šanka, ono ljudi nisu govorili na glas ali osjetilo se u očima : di ste prijatelji, evo nas opet na našem sjeveru, čudo koje emocije jučer, bolesno
  • jedan u nizu
    8.2k
    Primjetih da se jucer vrtila reklama žuje na panoima pored terena.
    Ne mogu se sjetiti da je to bio slucaj i proslih godina. Mislim znam da je žuja oko dinama uvijek, ali ne pamtim da su imali takvo oglasavanje zadnjih godina.
    Moze li me netko prosvjetliti da li je to neki novi oblik sponzorstva ili?

    Žuja je jedna od tvrtki koje stvarno mogu naveliko sponzorirati klub, ogromni su, imaju ogroman budzet za marketing, a uostalom pivovara su, stvar koja jednostavno ide uz nogomet (uz to su jedan od 'simbola' grada) :ok:
  • Nolifer
    8.1k


    Oni imaju slogan "Žuja je zakon", pa bi valjalo to prekrstiti u "Dinamo je zakon" :up:
  • Bosskovitz
    11.7k


    Bili su već i prije, Žuja se toči na stadionu.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Žuja se toči na stadionu.Bosskovitz

    stvarno? prvi glas :rofl:

    Ma naravno da znam da su sponzori uvijek, a neka bili i glavni sponzor na dresu, ali zadnjih godina su nekako tu 'u sjeni', a nisam primjetio da se vrte po panoima zadnjih godina. Pa zato pitam, da li se što promijenilo, poboljšali uvjeti ili nešto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.