• Endeavour
    575
    Briljantan.
  • Zagi
    7.7k
    Ako se za nekog igrača može reći da je nebrušeni dijamant, to je Arber. Ogroman napredak u par mjeseci a biti će on još bolji.
    Sjajan danas.
  • don
    5.7k
    odličan, probuđen nakon Rijeke.

    Ali

    kada Arber poboljša svoju realizaciju koja je u nekim situacijama stvarno loša i neke osnove igre, osjećaj za prostor, gdje treba utrčat pravovremeno... će biti jako štrašno i moćno krilo.
  • Jaki991
    133
    slazem se, prodoran ko metak, jedino kaj mi malo zasmeta je kaj tog svog lijevog beka cesto ne ispostuje kad mu protrci iza leda, al da se i to rijesit… predvidam mu 10+ golova ove sezone
  • Big Daddy
    1.2k
    Lik doslovno leti terenom.
  • Zagi
    7.7k
    Sve to stoji i biti će on bolji u svim segmentima ali lik ide k'o buldožer.
    Vjerojatno mu Milka Babović nebi dala visoku ocjenu za estetski dojam ali Arber je nezaustavljiv.
  • hardek
    2.8k
    Shaq apollogy meme. Isprike Arberu, drago mi je da se popišao po svima nama hejterima. Samo tako dalje Hoxha.

    Imam filing da mu je odlazak na Euro baš puno pomogao.
  • Jurki
    11.7k
    Shaq apollogy meme. Isprike Arberu, drago mi je da se popišao po svima nama hejterima. Samo tako dalje Hoxha.hardek

    Bome da.. covjek se propisno izasral nama po glavama i nek je.
    Zato mi nismo ni skauti ni sportski direktori.
    Ocito "forum struka" ovaj put zakazala zesce.. al nije mi zao.
    Samo jos jace Hoxha.
  • cibona
    3k
    Isto kao što sam ga prošle sezone zasluženo kritizirao zbog katastrofalne igre sve do pred kraj sezone, tako ga sad moram pohvaliti. Vidi se napredak u igri prema naprijed, više ne trči ko muha bez glave i bit će nam od velike koristi HNL utakmicama.
  • nemapredaje
    3.2k
    Kod njega je stvar samo u psihi bila.

    Pogledajte njegovu facu kada je zabio gol PAOK. Čovjek je bio totalno u šoku i nevjerici, kao da je prometnu doživio. Vidilo mu se na faci da nema pojma kaj se događa.

    Njemu je trebalo puno, puno vremena da shvati di je došao i kaj se od njega očekuje.
  • DiddyGuela
    2k
    Ne zelim sada srat ali ja sam ga branio od pocetka. Svidio mi se jos dok je igrao za Slaven.

    Arber radi sve ono sto je radio u Slavenu samo sto je sada na puno vecoj pozornici. Nadam se da ce se
    do kraja opustit i pokazat nesto od onog sjajnog udarca, u Slavenu je imao neke Orsicevske udarce i golove.

    Naravno, on nikada nece doseci Orsicevu velicinu ili transfer od 10m € ali kao sto sam rekao i prije, zahalan timski igrac, ostavit ce srce na terenu a i njegove tehnicke i takticke kvalitete su OK uz izrazeno dobre fizikalije koje nam dobro dođu jer nemamo puno brzih igraca.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Zbog čega je ovaj dečko zapostavljen u raspravama nakon jučerašnje utakmice? Kad ga ne ide, onda je po njemu pljuvačina nemilosrdna i čitaju se eseji o njemu. Ja ću sada za "inat" reći kako je kod vlastitog gola imao sjajno utrčavanje i isto tako sjajnu završnicu. Bravo!
  • The Undertaker
    5.3k
    Tu je i Petko napravio ''pola'' posla odvlačenjem dva igrača. Za ovaj dio sezone smo vrlo solidni.
  • DiddyGuela
    2k


    Muk jer se izasrao po vecini forum struke. Bravo Arber, imas ti to.
  • Droljo
    8k
    Ja ću sada za "inat" reći kako je kod vlastitog gola imao sjajno utrčavanje i isto tako sjajnu završnicu. Bravo!Blueshadow86

    Sve stoji iako je štopanje bilo na rubu katastrofe ali ju je uspio piknuti ispod čavline. Jbte odbila mu se 2 metra.
    Ovo nije pokuda niti išta takvoga jer ionako svi znamo da mu štopanje nije naj jači segment al je ovaj put prošlo. Napisao sam ja prije koji mjesec da očekujem od njega minimum 20 g/a ove sezone u svim natjecanjima. Još i od mene bravo za početak sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.