• Paggini
    20.3k
    Jučer još jednom potpuna napast, svaki put kad je primio loptu osjetila se pozitivna napetost na tribini, koju nisam s krilima osjetio od Oršića, jednostavno govor tijela mu je takav da se osjeti da će NEŠTO napraviti, a osjetilo se da i Osijekovi igrači, kao i Istrini, imaju nervozu kad su s njim na otvorenom prostoru...

    Ono što fali jest konkretnije završavanje akcija - u par navrata je mlitavo dodao, mlitavo puknuo. Iz jednog od tih mlitavih dodavanja je i izasla akcija za njihov gol, jel. Kažem nije toliki to problem zasad i vjerujem da će se ispraviti.

    A primanje prije gola je bilo očajno hahaha, ali pomazila ga je sreća! Mišić bi mu jebao sve albansko da mu je sjebao takav asist hahaha
  • Patak
    2.9k
    Hoxha dokazuje da se u HNLu mogu dobiti prava pojačanja za Dinamo. Odličan skauting Dinama.
  • Mihaljević
    9.8k
    Bio sam protiv dovođenja, ali opustio se, probio je tu početničku barijeru, u svakoj bitnijoj tekmi ima G/A kontribuciju Paok, Betis, Rijeka, Osijek... Ide kao navijen, za razliku od nekih rezervi u talijanskim potonulim velikanima.
  • tp1997
    328
    Hoxha je jučer na postavljenu obranu bio dosta nemoćan, dobar dio njegovih kvaliteta se izgubi kad nema prostora za igru. Možda je Pjaca lijevo, Cordoba/Špikić desno bolje rješenje za takve utakmice.
  • don
    5.7k
    Hoxha mi se sviđa kao dribler, ali on ne smije igrati u europi.

    Taktički i tehnički je jako loš a europa, pogotovo Liga prvaka to ne prašta.
    U hnlu je top.
  • Zg123
    227
    Njemu je najveci problem decision making, znaci skoro svaka odluka mu bude kriva
  • cibona
    3k
    Zato i je rotacijsko krilo. Sada čekamo afirmaciju cordobe, prelazak pjace lijevo i samo nebo nam je granica.
  • Orc123
    8k
    Hoxha ima ono sto Pjaca nema, a Pjaca ima ono sto Hoxha nema.....jednostavno oni su trenurno ravnopravna krila i Hoxha i danas odigrao solidnu tekmu, ne na razini dosadasnjih utakmica ali solidno jer je vise pomagao defanzivno od Pjace.....
    Bogatstvo je imati takva dva lijeva krila i koristiti ih prema potrebi i prema suparniku. Ocekujem da ce Cordoba brzo zauzeti desnu stranu i imat cemo ogromnu sirinu....
  • Zagi
    7.7k
    Pustite Arbera na miru. Hoxha se nađe u situacijama gdje većina drugih krila nebi niti bila.
    Lako je imati dobar decision making kada ti je svaka odluka vratiti beku. To svi mi tu možemo.

    Za tjedan dana će odlučiti uzvrat pa će biti pohvale.
  • Sportskifanatik
    556
    Dajte molim vas,probio je svog branica 5 puta,igra ko na motoru
  • kajsitilud
    370
    i onda dode do loseg decision makinga kako Zg123 reko. Ja mislim da bi mi jos bolji bili da on i Pjaca zamijene mjesta. Pjaca se puno vise izvlaci na jacu nogu, jaca mu je kombinatorika i opasniji je, dok je Hoxha puno prodorniji pa moze po desnoj strani probijat i ubacajima trazit Petka i Kuleta.

    Na kraju krajeva, Pjaca je avion za Hoxhu.
  • scooniepenn
    3.3k

    A baš to. Gledao sam obje utakmice Qarabaga s Ludogoricom i Hoxha je više puta probio desnog beka Azera nego lijeva krila Bugara u dvije utakmice. Arber je prolijetao kao brzi vlak pored onog Brazilca. Vidim da dio forumaša ovdje misli da smo u najmanju ruku igrali s Lincoln Red Impsima pa da je desni bek neki konobar.
  • Paggini
    20.3k
    Na kraju krajeva, Pjaca je avion za Hoxhu.kajsitilud

    Ali po čemu točno? Ne želim umanjivati Pjacu, ali Hoxha trenutno igra izvrstan nogomet. Jučer je znao imati potez previše ili sekundu prekasno, ali umanjivati ga i pričati da je Pjaca avion za njega je krivo.

    Da se gleda forma, a ne ime, Hoxha bi igrao lijevo, a Cordoba desno.
  • kajsitilud
    370
    jucer sam bio malo jos pod dojmom pa sam krive rijeci iskoristio. Stvar je u tome da Hoxha uvijek ima dodir viska, previse carini loptu i tesko je se rijesava. U jako puno situacija oko centra ili bilo koja druga neopasna zona on ne odigrava na prvu dok su drugi igraci u boljoj poziciji i time usporuje igru. Obzirom na njegove karakteristike, meni ima vise smisla koristit njegovu hitrinu i probojnost na desnoj strani pa da ubacajima trazi napadace.

    Jucer ona situacija kad se u 16 m prebacivo na lijevu stranu meni opisuje njega ko igraca. Jako cesto krive odluke donosi i komplicira. Meni je Pjaca iz prosle sezone bolji definitivno. Za ovu ne mogu rec kad jos nije ni odigro posteno na lijevoj strani.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Mi imamo dva sjajna igrača, dva reprezentativca na lijevom krilu i možemo biti sretni zbog toga. Biti će i minuta i utakmica za obojicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.