• Nino Bule
    13.4k
    Kaj je s Rogom bilo? Trebao je ući, pa otišao u svlačionicu.Mr Anderson

    Greska u zapisniku, imao broj 30 a u zapisniku bilo 14 pa ga nisu pustili u igru, zao mi je da je otisao u svlacionicu ocito mu nije dobro sjela situacija
  • Str1nger Bell
    1.3k


    Rekao je Jakiru da izvadi Ristovskog.
  • reziser
    6.8k

    6.6k
    Marko Rog trebao je ući u igru desetak minuta prije kraja, ali delegat ga je zaustavio u tom naumu zbog bizarne greške. Naime, na leđima je nosio broj 30, a u zapisniku bio prijavljen pod brojem 14...
  • don
    5.6k
    zao mi je da je otisao u svlacionicu ocito mu nije dobro sjela situacijaNino Bule

    ni malo ga ne krivim, amaterske greške na razini županijskog kluba... Stvarno ne znam kako se to može desiti.
  • Noel
    5.9k
    Ako ima ko suhih gaća za kolegu @Doktor Kunić i mene. Kakva tekma ,kakva večer! Oluja se sprema!
  • Keyser Soze
    10k
    Treba pohvaliti i publiku, preko 6 tisuća ljudi usred sezone po grmljavinskom nevremenu. Ovo je 10.000+ na lijep dan u 9. mjesecu.
  • Paggini
    19.7k
    Čim dodjem poslije utakmice i vidim da se narativ izmjenio od "S ovakvom ekipom i igrom će biti zajebano s Istrom" do "ma jebo istru, nije to mjerilo, borit ce se za opstanak", znam da smo odigrali masterclass.

    Ne sjećam se kad je zadnji put Dinamo izgledao ovako poetično, izgledali su kao orkestar koji je uvjezbavao svaki pokret za utakmicu, apsolutna divota za gledati.

    Od igrača ne znam kog bih istaknuo prvog, iskreno. Mozda KTC-a koji svaku utakmicu ušutkava deżurne omalovażavatelje. Pa također i Hoxha koji je bio lagan kao ispit na Baltazaru. Mmaee koji je pokazao da je ozbiljna, ozbiljna priča. Kule više nikog ne iznenađuje, utrpat će svoju porciju i biti neman cijelu utakmicu. RPG još jednom daje argumente za Marića...

    Ali Baturina.... Dragi Bože, kad je njegova utakmica, a sad je vec svaka njegova, to je čista magija. Mislim da svi kolektivno nismo ni svjesni koliki privilegij imamo što ga gledamo u svetom dresu i ove sezone.

    I naravno, NAŠ Olmo koji navlači dres, ljubi grb, plješće, skače, pozdravlja i istinski, ali istinski voli ovaj klub. Živim za dan kad ćemo ga opet gledati u Dinamu. Velika igračina i DINAMOVA veličina.
  • Delirislav Tremens
    62
    Odlična utakmica, jedino mi je žao kaj nisam mogao biti na njoj da i ja pokisnem. Milina za gledat nadmoćni Dinamo i ludnicu sa sjevera, a ovo je tek početak...

    Sad nastavit u istom ritmu protiv Osijeka!
  • Dr Hofmann
    833
    Ono što je bitno, da naspram prošle sezone je ovo Kužeovski korak unaprijed što se tiče igre. Nije bilo mučenja i krljavog nogometa. Nadam se da ćemo sve panjeve iz HNL-a čistit s hendikepom, bar na Maksimiru
  • DrawTube
    4.7k
    Kule top, RPG zvijer, Baturina mađioničar. Igramo kao stradivarijeve violine. Šarane ćemo za tjedan dana posramiti, na Pampasu će se nakon 90 minuta oriti samo "uprava odlazi" a na sjevernoj tribini "kad igraš ti"

    - vrhunac GO
    - Istra
    - petak
    - oluja

    I opet 6000 gledatelja. Toliko je nekad bio top broj na Rijeci vikendom. Rastemo EKSPONENCIJALNO

    Boysi i sjever? Najglasniji u radijusu 2000 kilometara

    P.S. pohvale i za šačicu fanatika sa Zapada koji su goli do pasa skakali cijelu tekmu
  • Brusa
    1.5k
    Ufffff koja tekma! :heart: malo bio na tribini, malo ispod tribine ,jer jbg sa klincima sam bio, na kraju pokisli svejedno :grin: al sve ok. Vidio 3 od 5 golova (dakle,prosjek, jer obično toliko propustim dok čekam pive ili Hot dogove). Al isto su i moji dečki rekli da im je ovo bila najbolja utakmica :lol: a igračima i BBB svaka čast na prikazanom :strong:
  • Boysica
    498
    Kakav maestralan početak sezone ajme meni nije mi dobro ... ok ak završim na bolovanju sve je to zbog Dinama , komplet mokra al srce punoooo ...
    Kako je dobro vidjeti vas opet i staviti ruke na ramena .. ovo danas na sjeveru ma nemam riječi :heart:
  • Paggini
    19.7k
    Pohvale za Hoxhu, razigran je i .M94

    Hahahahah kako ovo kradem, "vid hoxhe vrckavog" :lol:
  • Noel
    5.9k
    Napisao sam neki dan i rekao da zapamtite da ćemo nikad lakše ove godine osvojit ligu. Ova večer je to pokazala. Svaki igrač je danas gorio na terenu. Ne treba padat u euforiju naravno ali ovo je danas bio spektakl. I to bez Brune Petkovića. Govorim od početka prijelaznog roka i priprema da imamo močnu ekipu. Dosta je tu ljudi pisalo gluposti oko kadra ali istina je da nismo nikog prodali a doveli par ozbiljnih igrača. Danas se to pokazalo točno. Ja bi sve resurse bacio na top top pojačanje na desnom krilu i to je to. Pohvale Jakiru i stručnom stožeru ovo je već prava šampionska igra. Idemo dalje!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.