• NitkoBitan
    17k
    Ma ne treba nam vise igraca, gasi temu.
  • don
    5.5k
    igramo protiv Istre koja će biti 5...
  • Orc123
    7.8k
    oces okladu?
  • don
    5.5k
    hoću, u godišnju. Dođi inbox
  • cibona
    2.9k
    Zašto to misliš? Nisu se ništa pojačali ove sezone, dapače, slabiji su, a njihova povijest u HNL-u nam govori dosta toga.

    Ove sezone nema Rudeša pa će sezona biti zanimljivija, a Istra je definitivno jedan od klubova koji će se boriti za ostanak.
  • don
    5.5k
    Zašto to misliš? Nisu se ništa pojačali ove sezone, dapače, slabiji su, a njihova povijest u HNL-u nam govori dosta toga.cibona

    Jer će Tram dobiti cijelu sezonu vjerovatno. Ne bi baš rekao da su slabiji, doveli su par igrača koje tek treba vidjeti.

    Najviše mislim to zbog lošeg ostatka djela lige.
  • Dzgšb
    812
    tko je se bolje od Istre pojačao iz donjeg dijela ? I ja mislim da će se Istra borit bar za 5 mjesto ,nije Istra loša koliko smo mi dobri danas uigrani.
  • NitkoBitan
    17k
    U kaficu na Krku objasnjavam starijem gospodinu Dinamovcu ovaj prijelazni rok, koga smo sve doveli i koga planiramo dovest. Nikad ponosniji na sate provedene na ovoj temi :sweat:
  • Veljko
    68
    Ovo danas je super izgledalo… velike pohvale, sad to ali moramo potvrdit sljedeci tjedan u osijeku, to ce bit druga prica

    A sad ako dovedemo krilo, ko ce onda gdje igrat slatke brige za jakira
  • don
    5.5k
    onaj tko stavi potpis na transfer Martina Baturine ispod 25 milijuna je za zatvor.
  • dinon7
    849
    Nisam upratio, ispričavam se unaprijed. Spika je i dalje ozlijeđen pa nije bio na klupi ili?
  • FrenchMontana
    625
    Ovo je sve bilo top, mislim da Istra uopce nije losa. Ali, treba nam treca spica obavezno.
  • Captain America
    17.6k
    Unutarnje rezerve riješile problem desnog krila i napadača :cool:
  • San Lorenzo
    15.3k
    'Desno krilo, lijevi bek, napadač...koji će nam k*rac to?'

    -Marko Marić
    02.08.2024
  • CastAway1986
    1.4k
    Bio na poslu pa nisam pratio , kakav je bio Mmaee?Da li Pjaca može odraditi desno za Playoff pa da onda kupimo krilo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions