• don
    5.5k
    Ne znam sta je smjesnije, ideja da će neki engleski klub iskeširati 5 milijuna eura ili ideja da mi iskeširamo 3 milijuna eura...Paggini

    A neki ljudi idalje u histeriji poput Orca koji misli da ćemo mi platiti tolike milijune za Pašalića.. :grimace:
  • Veljko
    68
    Mi ćemo Pašu dovest za oko 2 milje… sve ostalo su medije i propaganda miškovica i njegovih, da dinamo ipak pristane na 3 i više - nekako sam siguran u to
  • Nino Bule
    13.4k
    Nemoj bit siguran u to, nista od marca pasalica
  • Veljko
    68
    poslje playoff-a LP - taman lova od Olma za Pašu i Cordobu
  • Ruzaa
    31
    Jakir odmah krenuo sam sebi pucat u noge. Ristovski opet igra, Pierre lijevo, Ogi na klupi. Nema veze z vezom. Točno ono čega me bilo strah, on i njegovi senatori. Za KTC-a se reklo da ce bit back up, mentor, al eto Torrente na klupi. Samo Ademi jos fali da igra umjesto Sucica.
    Puno je utakmica, nadajmo se da ce se to promjenit..
  • Jaki991
    120
    Sumnjam da ce se promijeniti, jakir forsira rileta od kad je dosao… jos ak dofuramo novog lijevog beka Rpg ce nam zavrsiti na klupi, to bi bilo tragikomicno
  • Veljko
    68
    sve je ok eto osim to sto igra rile
  • Dzgšb
    812
    Ajde bar pričekajte kraj tekme pa onda pljujte po Jakiru ,kao da ste vi u svlačionici i na treninzima umjesto njega,pojedinci naravno..
  • Dinaminjo
    929


    Moglo bi biti da ce kraj tekve biti 20.12.
  • Jaki991
    120
    ne moram pricekat kraj tekme da znam da je besmisleno stavit jednu od najboljih karika ekipe na krivu poziciju zbog senatora koji je za klasu slabiji igrac, pogotovo uz perkovica/ogiwaru na klupi
  • Dzgšb
    812
    baš si jaki jarane
  • Jaki991
    120
    nije hejt prema nikome, razilazenje u razmisljanju jbg
  • Dzgšb
    812
    ni od mene al po meni se previše pljuje po treneru i upravi dok nije ni počelo ni prvenstvo nit ista drugo.
  • Orc123
    7.8k
    Igramo protiv Istre, koja ce se boriti za opstanak....ne treba pretjerivati...
  • Jaki991
    120
    uprava radi super posao i ima moju podrsku, jakir mi je malo pretvrdoglav s forsiranjem nekih taktickih zamisli ali po meni ima potencijal bit dobar trener dinama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions