• Nogo
    3.6k


    Jedno zagrijavanje pred utakmicu od Maxsporta :)
  • Dinamosaur
    1.5k
    ne mogu reći da mi vas je žao :cool:

    Bit ce dobro popunjene tribine a to je najbitnije
  • Ivan0302
    464
    hoće, od 19:30h.
  • Slush
    622
    Moja zelja danas je da Dinamo pobjedi 6:1, a taj gol sjebe Ristovski da napokon RPG, koji bi komotno mogao igrat Premiership, preseli na desnog beka.
  • Marley
    1.6k
    reci ti meni sta je onda s parkingom, vec me lovi anksioznost na pomisao da ne nadjem parking :rofl: /zeneiparkiranje/
    Mozda najbolje se fino prosetat, bit ce dobar kardio ako nista :wink:
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Marley, ne brini, biti će parkinga... Grad je prazan :grin: Preporučam ti tam negdje u kvartu Hondlova pa prema Srbinu (bistro MZ) i onda lagana šetnja do Maksa
  • Marley
    1.6k
    kad je parking u pitanju, panika je taman bio i skroz prazan grad :rofl:
    Thanks
  • wolfgang14
    1.4k
    kaj mislite da izađemo s pjacom na lijevom krilu i špikićem na desnom?

    Hoxha se već fino pokazao na pripremama, sad me zanima hoće li pjaca nešto više pokazati na lijevom krilu jer ono desno kaj je igrao je bilo loše. A odma ćemo i špikića vidit u kakvoj je formi, i + dobit će minute ako će nam on igrat u playoffu.

    Pa se onda može hoxhu ubacit zadnjih 20ak min
  • emilperska
    5.4k
    Brzopotezno i hitno!
    Pita kolega da li se na sjever moze s kartom na mobitelu?
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Pozdrav kolege zonaši! Pišem sastav uobičajeno 2 sata prije tekme da ne bi protivnici dan prije saznali i pripremali se, tko ima fantasy nadam se da će vidjeti. Dakle istrčavamo u idućem sastavu:

    Nevistić- Ristovski, Theophile,Mmae, Rpg- Sučić, Mišić, Baturina- Pjaca, Petković, Hoxha

    Sretno i da danas zauzmemo i ne ispustimo vrh do kraja sezone!

    Edit, kao sto je dole i napisao don Kulenovic starta u napadu. Potkrala mi se greška, još nije službeno izasao sastav, ali točno je sto je Don napisao
  • dmil
    299
    Pjacu na desnom krilu mogu donekle razumijeti dok ne dođe novo desno krilo, ali RPG na lijevom boku je apsouluta sramota od strane Jakira, nadam se da to nece postati praksa cijele sezone
  • criticus
    2.2k
    vidio sam sad brojke i bojim se da ćemo popušiti :DBosskovitz

    Iiii?
  • don
    5.6k
    Nevistić - Ristovski, Theophile, Mmaee, Pierre-Gabriel - Sučić, Mišić - Pjaca, Baturina, Hoxha – Kulenović.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Nevistić - Ristovski, Theophile, Mmaee, Pierre-Gabriel - Sučić, Mišić - Pjaca, Baturina, Hoxha – Kulenović.don

    Točno si napisao, Petko ne igra Kule upada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.