• Marley
    1.6k
    Dajte malo pozitivne vibre decki, pa rano je jos za ovo. A mozda ispadne sve kak treba
  • jp23
    2.6k
    Ma bit će sve kak treba, ne bi se trebao ponovit Belupo od prije 2-3 godine, al ipak malo nervira kad gledamo igrače van svojih najboljih pozicija :worry:
  • Hnlovac
    1k
    Kikiriki kostice, Zapad dole treba ko zapad dole, vratio nam se HNL :starstruck:
  • Orc123
    7.8k
    Ako nasem trenerskom magu Shahtar nije bio dovoljan da vidi da Risto nije za prvih 11 i jos k tome radi njega mora patiti najbolji desni bek u nazad par godina onda nemamo vise o cemu pricati. Nemrem vjerovati da covjek moze biti toliko zatucan, toliko bez karaktera da moze presjec i rec, alo rile dao si puno ali trenurno nisi za prvih 11. Sramotno!
    Neces ti dugo Jakire.....
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Dajte malo pozitivne vibre decki,Marley

    Ma pozitiva sam ja, biti će sve super danas, baš je neka super vibra u zraku :grin:
    Ali baš ovo kaj veli kolega @jp23
    ipak malo nervira kad gledamo igrače van svojih najboljih pozicija :worry:jp23
  • Nino Bule
    13.4k
    Ogi mora dobit pola sata danas, na njemu je da se nametne
  • Marley
    1.6k
    Ajme reda za fan shop... a bome i karte fino idu. Znaci nismo se prepali potencijalne oluje, cool
  • Facke
    3.6k


    Ma nije te problem Marley. Problem je kaj izgleda da Jakirovic dalje nije nafcil nis od greski prosluga leta.
    Cemu Rile mora biti starter a si vidime na nije v nikakve forme i to vec duze?
  • Orc123
    7.8k
    pa to nije hejt prema ekipi...siguran sam u pobjedu jer smo za 3 klase bolji ali umjesto da uigravas najbolje sto imas, on izmislja toplu vodu. Cime je Ogi zasluzio takav tretman da protiv jedne Istre ne moze biti u prvih 11. Sramota.....mozes ti njemu kupiti nezz koliko igraca, on ce opet krojiti momcad sa senatorima i onima koji mu drze guzicu.....valjda s kojima prica na Hrvatskom.....
  • E46
    634
    Sramota s ovim Riletom dokle vise..
  • DrawTube
    4.7k
    Jako puno turista danas, nabrojao zasad 6 jezika, lijepo za vidjeti i čuti
  • eol12
    588
    Istra je prvi kandidat po meni za peto mjesto, imaju ozbiljnog trenera i ovo danas opće neće biti lagana utakmica.
  • NitkoBitan
    17k
    Dajte sliku reda haha.

    Oderat cemo turiste neclanskim cijenama :cool:
    Ne mogu se uclanit jer nemaju OIB hehe.
  • skener
    883
    Ademi ni na klupi ili ke jedan od ova dva vrbancica ipak ademi?
  • Peškaman
    4.2k
    Sastav očekivan,ne sviđa mi se situacija Ristovski -
    RPG.
    RPG treba biti startni desni bek,sve ostalo je dodvoravanje Ristovskom.
    Razumijem da je puno učinio za Dinamo i da je 'senator' , ovako se uništavaju Perković i Ogiwara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.