• Big Daddy
    1.1k
    Nekoliko važnih informacija uoči današnje utakmice:

    Zbog izvođenja koreografije na tribini budite najkasnije 45 minuta prije početka utakmice. Ulazi na sjever su otvoreni već od 19 sati i ne bi smio biti problem da tribina bude spremna za koreografiju na vrijeme.

    U poluvremenu utakmice karlovački Bad Blue Boysi će skupljati donacije u plavim kutijama za obitelj našeg prijatelja Eugena Kvaternika - Juđa koji nas je početkom tjedna prerano napustio. Neka nam ne bude teško sudjelovati u prikupljanju priloga za čovjeka koji je bio pravi navijač i pripadnik naše grupe!
  • superhik
    11k
    Jel' netko zna, hoće biti štand danas na sjeveru?
  • San Lorenzo
    15.4k
    Danas želim pobjedu na račun kvalitetne igre, a ne na mentalitet i veličinu mišića...to je moglo prolazit u zadnjih 10 kola prošle sezone, sad je ipak vrijeme da pokažemo nešto.
  • Ivdzo11
    4.2k
    OČEKIVANE POSTAVE:

    Dinamo (4-2-3-1): Nevistić - Ristovski, Theophile, Mmaee, Pierre-Gabrijel - Sučić, Mišić - Pjaca, Baturina, Hoxha - Petković

    Istra (3-4-3): Majkić - Valinčić, Marešić, Iovu - Ferro, Petrusenko, Blagojević, Kadušić - Lisica, Filet, Vuk
  • marcio amoroso
    36.4k
    Jel moguće da će Gabriela i dalje trošiti na neprirodnoj poziciji, a imamo dva lijeva beka u rosteru :monkey:
  • Neki tip
    21.3k
    Lisica, Filet, VukIvdzo11

    Pratio sam sve HNL klubove kroz pripreme i ne vjerujem da Istri neće igrati Lawal. Da pikiram ovdje tko neće, Filet neće.

    Naravno, možda ja nešto ne znam u vezi ozljeda, zadnjeg treninga i bla bla, ali da pišem očekivanu postavu, Lawal je unutra.
  • miro
    4.4k
    Meni se čini da će držat Rileta na RB sve dok ovaj ne zezne par tekmi za redom, a onda će ga bacit pod bus.
    Umjesto da sjedne s čovjekom i kaže mu "Rile, ti si strašan, pokrivaš mi 2 pozicije, trebat ću te u trekmama kad je gusto, kad mi treba iskustvo i fight, ali trenutno nisi za prvih 11"
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Jel moguće da će Gabriela i dalje trošiti na neprirodnoj pozicijimarcio amoroso

    I to u tekmi protiv jedne Istre :roll:
    Ajde da je EURO tekma, još bi moj mozak to pokušao procesuirati, ali ovak...
    E moj Jakire...
  • Mali Zeus
    12.6k
    Jakire, odlazi!!
  • blue heart 72
    1.7k
    e moj Jakire, pa Jakir je stvarno poput Linolade. On se ni protiv jedne Istre ne usudi startati sa Ogijem ili Perkovicom i to sve samo da bi Rile mogao startati
  • scooniepenn
    3.3k
    Izasla je vec postava, ali mi ostali za to ne znamo ili ste vas par u ulozi Jakirovih savjetnika pa vam je on sapnuo sto je unatoc vasim molbama da to ne cini odlucio napraviti?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Ovo si dobro poentirao, malo sam se zaletio...
    Ak ne bude ova postava i službena, pojest ću diplomu kak je rekao pokojni Ćiro, tj. obrisati ću svoj upis :grin:
  • reziser
    6.8k
    IMG-20240802-124939.jpg

    U mislima s vama večeras na maxu :strong:
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Koja je onda zadnja info za Petka? Hoce ga postedit il ide?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Bosskovitz ja prihvaćam!Klenx

    Prihvatio sam i ja da ne ostaneš sam u ovome, ali sunce je rastjeralo oblake, prognoza je dobra... vidio sam sad brojke i bojim se da ćemo popušiti :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.