• Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Najavljena je neka mini oluja za petakemilperska
    Ja sam čul da je u najavi grmljavina... sa Sjevera! :strong: :cool:
    Uff, zaželil sam se pravih tekmi, ove dve prijateljske su bile fora, ali bez navijanja nije to to...

    Očekujem sastav:
    Neva
    RPG - KTC - Mmaee - Ogi
    Sučić - Baturina - Mišić
    Pjaca - Petko - Hoxha

    Idemo jako po TITULU :heart:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kao sto je napisao kolega Under. Vremenske prognoze tu ne želimo čitati.
  • mali M
    5k
    Očekujem sastav:
    Neva
    RPG - KTC - Mmaee - Ogi
    Sučić - Baturina - Mišić
    Pjaca - Petko - Hoxha
    Nemrem igra Dinamo

    Ja bi samo napravio Max-KTC izmjenu jer igramo sa slabijim protivnikom pa bi nam više koristio bild-up nego buldog, ali zapravo sa obranom mi se čini da je sve posloženo što se tiče kadra, samo ga treba prilagođavati protivniku. I stavljat igrače na njihove pozicije..
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    igramo sa slabijim protivnikom pa bi nam više koristio bild-up nego buldogmali M
    Slažem se tu s tobom - stavio sam KTCa, obzirom da se Max lagano ozlijedio pa mislim da bu ga Jakir čuvao. Meni se osobno svidio i Torrente u ovim pripremnima, tak da ćemo u obrani imati slatke brige ko bu u prvoj :grin:
  • Olmic
    3.6k
    Mi ako nismo jos potpisali kacavendu, uz nedovoljno oporavljene/ozlijedene igrace (petko,spika,stojkovic) i uz prodaju brodica, mi nemamo igraca koji u 60 min ako bude 0-0 npr donijet novu energiju..npr pjaca ako hoce van (ozlijeda na ovom sjajnom terenu nije nemoguca) mora uci Mikic, Kulenu ako ne bude dan nema tko uci, a Hohxu mijenja kadet…

    Prvo kolo,cvrsta Istra, ako nece moci Petko bit ce veselo
  • bluepower86
    929
    Na koji nacin ustupit ulaznicu ako trenutno godisnja jos nije podignuta?
  • Marley
    1.6k
    ne kuzim, kako mislis ako nece moci Petko, zasto?
  • Klenx
    5.6k
    Nadam se da će sutra biti 5000 ljudi na utakmici.
    Utakmica na najudarniji mogući vikend u sezoni koji je još k tome i produženi. Brojka od 5000 ljudi u takvim okolnostima bi bila fantastična baza za sve kasnije utakmice, odnosno mislim da bi u tom slučaju na manjim utakmicama kroz sezonu redovno dobacivali do brojke od skoro 10 000 ljudi po utakmici.
  • Rakovica1986
    632
    Ako je netko na Pagu i ima želju ići na tekmu, ja ću se sutra zaletit u Zg i u subotu rano ujutro natrag.

    Sutra izlazimo na teren:
    Neva
    RPG-KTC-Mmae
    Pjaca-Sučić-Mišić-Hoxha
    Baturina
    Petković-Kulenović
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ako je netko na Pagu i ima želju ići na tekmu, ja ću se sutra zaletit u Zg i u subotu rano ujutro natrag.Rakovica1986

    Ni valoviiii, ni sjekireee, razdvojiti me nikad nece... :strong:
  • Olmic
    3.6k
    i ja krecem s paga na tekmu
  • Bosskovitz
    11.7k


    Baš sam išao vidjeti kak smo prolazili prošlih 15 sezona u prvim utakmicama:

    2023/24 - Hajduk, 12.428
    2022/23 - Lokomotiva, 4.320
    2021/22 - Belupo, 570
    2020/21 - Lokomotiva, 0 (covid)
    2019/20 - Lokomotiva, 3.132
    2018/19 - Rudeš, 2.687
    2017/18 - Istra, 3.980
    2016/17 - Lokomotiva, 2.103
    2015/16 - Hajduk, 23.631
    2014/15 - Belupo, 1.820
    2013/14 - Osijek, 8.000
    2012/13 - Inter, 1.500
    2011/12 - Inter, 2.000
    2010/11 - Dragovoljac, 500
    2009/10 - Istra, 3.000

    Ako maknemo iz računice tovare koji nestandardno pozitivno odskaču i covid tekmu bez gledatelja iz istog razloga samo u drugom pravcu, prosjek zadnjih 15 sezona na otvaranju je 2.801. Ako ne računamo Osijek (koji se s Rijekom broji pod manje derbije) nego uzmemo u obzir samo otvaranja protiv ostalih momčadi, prosjek je 2.328. Ako baš sve uzmemo u prosjek, on je 4.644.
  • Marley
    1.6k
    Ljudi moji ja vam ne mogu opisati koliko ne mogu docekati sutra. Nakon tjedan dana zatocenistva u stanu silom prilika, ovo sutra mi je najveci ispusni ventil ikada :lol:
    Uci cu vjerojatno prva na stadion haha.

    Pitanje za iskusne: sto je s onim parkingom kod Krasa, koji se zna spominjati? Jel on otvoren u to doba dana? Radije bih isla autom, cisto da se osiguram da necu doci doma pijana :halo:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.