• Dudu9
    812
    Pa kako i Eduardo kaže brazilci koji tamo igraju san je odlazak u Europu, i da mali želi igrat za Hrvatsku reprezentaciju tako da preko Dinama to može bez problema ostvarit ako je tako dobar, čak nebi bilo loše da nam Eduardo bude skaut za Brazil
  • Dinamosaur
    1.5k
    I velika cetvorka brazilskog nogometa;
    Flamengo, Corinthians, Vasco i Palmeiras
    Ne znam kak ce kolega @SAS1987 ovo prezivit haha
  • SAS1987
    14.6k
    udarilo me jace od vrucine :lol:

    Dudu, velika četvorka u brazilu ne postoji, postoji G-12. Velikih 12 :lol:
  • Dinamosaur
    1.5k
    nikad prvaci jbg :rofl:
  • SAS1987
    14.6k
    nikad prvaci jbg :rofl:Dinamosaur

    :cool:
  • Dinamosaur
    1.5k
    turnir ulica :joke:
  • Mrvica
    3.9k
    Ako netko nije gledao Neva je gostovao u 8_24



    edit: Vidim da je kolega @Zagi odradio posao.. Isprike. :lol:
  • Marley
    1.6k
    ma neka njega i tamo i vamo :blush: :grin:
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Mislim da će večeras ići Tribina podcast. Ide jedna od dviju dobrih starih taktika kada je protivnik Hajduka grubo oštećen:

    1) Prešuti sve. Kratko samo napomeni da su hrvatski suci loši i da se ne treba posebno osvrtati na to.

    2) Počni priču o tome ali se onda nakon 10 sekundi prebaci na Vrsaljkovu ruku otprije 15 godina, Mamića, hajdukovo 'pravedništvo' i na kraju nakon pola sata priče učini atmosferu i situaciju takvom da ispadne kako je zapravo Hajduk sinoć oštećen i to od Dinama.



    (Nemojte mi samo prigovarati zašto gledam Tribinu ako mi se ne sviđa. Gledam zato jer su oni jedini ozbiljan podcast koji ulazi u dubinu nogometne igre. Jesu podmukli ali ću radije gledati njih nego Balkan Dedu i slične podcastere. Ok su i dečki iz 8 24 ali nema tu ozbiljnosti i profesionalnosti i nekad pola sata pričaju o tome gdje je najbolji restoran u Poreču i kakav je Profi jučer bio dan na poslu a to mi se ne da slušat. Tu je i Utakmicu po utakmicu ali postali su previše mainstream, potrošili su se, izlizali i nema tu više onog šarma kao kada su bili underground.)
  • vjeko1701
    8k
    Baš gledam tribinu, bože ko je sve danas sportski komentator...
  • Laugreano
    2.5k

    1:09:20 Ja bi samo htio cestitati @Pop corn na odličnom prijelaznom roku. Sad kad Blažičko vidi da i novinar može uspješno vodit klub, možda se i on upusti u takvu avanturu. :sweat:

    Ali nakon ovakvog proljeva koji je tu posrao, doslovno ti dođe da mu pljuneš u tu facu.
  • Zagi
    7.6k
    Samo ignoriranjem pogurnuti u zasluženu irelevantnost.
  • DiddyGuela
    2k


    Nisam ovo vidio do sada, hvala kurcu.

    Ovo nije neznanje o cemu prica, ovo je cista zloba. I ovakav prasac sebe naziva navijacem Dinama.
    Sramotno. Ovaj prasac je slika i prilika vecine sportskih novinara u HR, ne svih naravno.

    Laz,dezinformacije ili poluinformacije i zloba. Kao da bi mu bilo drago kada bi Dinamo pao samo da on i slicni mogu sa "jesam vam rekao,pa mamic je bla bla..."

    Nas klub je cudo s obzirom na okolinu u kojoj funkcionira...na vise razina.
    Cudo!
  • Jurki
    11.7k
    lako je @Pop corn voditi klub, kad ima punu Zonu skauta i temu de se svaki igrac izskautera i skomentira do najsitnijeg detalja.. lako tak voditi klub.
    Naravno šala mala.. ovo kaj je do sad napravljeno, stvarno pohvale kaj se prijelaznog roka tice.
    Nadam se da bu ovo krme Prasicko skvicalo od muke kad uđemo u ligu prvaka.. vidi se da mu jako fali gazda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.