• dZg1986
    505
    Tovari imaju sreće što su ovo amateri i ne znaju, ali teško da će dalje od idućeg kola
  • San Lorenzo
    15.4k
    Igrači Belupa bi se morali dobro zagledati u ogledalo u ponedjeljak ujutro ako izgube od ovih.
  • Iskrenjak
    147
    Evo pa ja neznam koga se mi moramo bojat u ovom hnl ove sezone. Pa ovo je smijesno.
    Rijeka upola slabija neg prosle, ovi tovari takodjer. Osijek slican prosloj sezoni, ako zadrzi miereza.
    Jednostavno je liga pala klasu dolje u odnosu na lani.
  • dzg717
    1k
    upravo zato i dalje smatram da dupla kruna u HNLu nije bas tako vrijedna kako se piše. Pitanje je imamo li mi trenera za Europu a ne HNL?
  • PlavacZRima
    289
    Mislim da he komatator gledo tenis ,zato nije najbolje odkomentirao
  • Iskrenjak
    147
    Nazalost slazem se. Mi i sa hrpetinom gresaka u koracima osvajamo sve.

    Ono sto mene brine i sto moze sezonu ucinit neizvjesnijom neg inace je klasicni pritisak koji ce tovarija radit. Ove sezone ocekujem je duplo vise neg prosle godine. A kad se samo sjetis kakva su sve sranja stigla prosle godine odozdo, i sve zaboravili, koda nije ni bilo… ove godine ide to na kvadrat
  • Common Sense
    796
    Hajduk izgleda baš jako loše, poput terminalnog bolesnika. Tata imaš li ti koga na Rebru?
  • Paggini
    19.7k
    sezone ocekujem je duplo vise neg prosle godine.Iskrenjak

    Bit ce ga ako budu bod, dva od nas. Ako ih ostavimo na 10 bodova do prosinca, brzo ce prestat revat i pustit nas da u miru gledamo
  • Mr Anderson
    7.9k
    Hoće biti dočeka u Splitu?
  • NitkoBitan
    17k
    Da im je Kalinic na golu ispali bi.
  • Toni90d
    400
    Ovdje ne mozes prepoznati tko je amater a tko "profi" isti level, čovjek odluke golman Lučić. Dobro je netko napisao, neznam kako će se igrači Slaven Belupa pogledati u ogledalo, kad se vrate u Koprivnicu, ako izgube na školjci.
  • Infinity
    16.3k
    Nadam se da nitko od nasih nije gledao Hajduka. Bojim se da bi odustali od svih pojacanja, jos bi prodali 2-3 bitna igraca. Kakva rinaka od ekipe, ja ovo ne vjerujem.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Prošli su poluamatersku momčad na račun gola iz kornera i navučenog penala...u 180 minuta nogometa...danas su nadigrani, a u drugom poluvremenu nisu ni zapucali po golu.
    Karoglan je za ovog živčanog kepeca Fabio Capello.
  • Paggini
    19.7k
    Lako Torhavnu igrat kad nema Sahitija...
  • Zagreb1992
    1.7k
    Mislim da je više ljudi s ovog foruma gledalo tovare nego njihovi hahah
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.