• Klenx
    5.6k
    2013/14 - Osijek, 8.000Bosskovitz

    Ovih 8000 mi baš odskače, još sezona 2013/2014 gdje je loša atmosfera i negativa oko kluba bila skoro na vrhuncu, to bi čak rekao da je i neka greška.

    Sva HNL otvaranja unazad X godina su se dešavala sredinom 7. mjeseca kada je ipak manje ljudi po GO i van Zagreba. Sve je to razlog zašto bi sutra bio izrazito sretan sa brojkom od 5000 ljudi.
    Dva tjedna kada je velika većina Hrvatske na GO + oni koji nisu na GO, a imaju priliku, iskoristiti će produženi vikend i pobjeći van Zagreba. U navedenim okolnostima brojka od 5000 ljudi sutra bi bila izrazito zadovoljavajuća te kako sam i napisao sjajna baza i pokazatelj tendencije rasta gledatelja na Dinamovim domaćim utakmicama koji smo vidjeli krajem prošle sezone, a siguran sam da će se nastaviti i u ovoj sezoni.

    5000 ljudi na Istri u petak navečer 2.8. će se za čas pretvoriti u 10 000 ljudi na Lokomotivi krajem 9. mjeseca
  • Bosskovitz
    11.7k


    Petak je početkom kolovoza u Zagrebu, na utakmici će biti 5-6.000 ljudi, parking zaista neće biti problem :)
  • Nino Bule
    13.4k
    Bas i ja idem reci, moci ces sigurno blize stadionu naci parking
  • Keyser Soze
    10k
    Ovih 8000 mi baš odskače, još sezona 2013/2014 gdje je loša atmosfera i negativa oko kluba bila skoro na vrhuncu, to bi čak rekao da je i neka greška.Klenx

    U tom periodu se manipuliralo s brojkama samo kako bi ispalo da ljudi dolaze.
  • Marley
    1.6k
    pusti ti to, vidis da i s godisnjih se ekipa sprema doci samo na utakmicu :grimace: (ekipa koja je trenutno na Pagu, svaka cast :up: )
    Aj dobro. Onda necu panicarit oko parkinga.
  • Dinamosaur
    1.5k
    brojkom od 5000 ljudi.Klenx

    biti 5-6.000 ljudiBosskovitz

    Kladim se u gajbu s vama da cu biti blizi po prognozi broja gledatelja(8k min) :chin:
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Danas sam išao aktivirati cashless na TP oko 15h i bilo je ljudi kaj su se učlanjivali pa zatim kupovali karte za sutra. Kasnije sam sreo jedan par s TP i u klubu u Ilici na učlanjenju.
    Tak da interes raste, kaj i vidimo po broju članova, Dinamo se vraća kamo i pripada!
    I još su klinci danas s Ramljaka top pozivnicu za tekmu poslali...
    Mislim da bu sutra prema 7-8k na otvaranju sezone :strong:
  • Pop corn
    8.1k
    Prodano je do 18h 3042 ulaznica ako ne računamo godišnje
  • ZgDLions
    395
    Kad sam bio u 16h po najvećem zvizdanu, nije bilo tragova života.
    Ne bi bilo loše da se neka nadstrešnica malo nadvila nad blagajne, izgorile mi noge dok je kartu isprintala.
    A, sad pogadjanje iznenadjenja, oće možda u trećoj garnituri istrčati ili nas jednokratne kabanice čekaju pri ulasku?
  • Marley
    1.6k
    Bruno ozlijedjen? Otkud sad to, kako mi je to promaklo
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bruno ozlijedjen? Otkud sad to, kako mi je to promakloMarley

    Gdje piše da je ozlijeđen? Jakir je rekao da jedino Stojković i Perić ne konkuriraju za utakmicu.
  • Klenx
    5.6k
    Kladim se u gajbu s vama da cu biti blizi po prognozi broja gledatelja(8k min) :chin:Dinamosaur

    @Bosskovitz ja prihvaćam!
  • criticus
    2.2k
    Prodano je do 18h 3042 ulaznica ako ne računamo godišnjePop corn

    jel u ovo ulaze i "vraćene godišnje"? Koliko je godišnjaka iskoristilo tu opciju?
  • rioda
    4.8k
    Napisao je netko jučer da je do tad 350 ljudi javilo da ne dolazi
  • Droljo
    8k
    izgorile mi noge dok je kartu isprintalaZgDLions

    Šta si dubio na glavi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.