• Facke
    3.6k


    Iz Luckoga, 34 utakmica , 18 golova i mislim jos 2/3 asistencije.
  • Common Sense
    796
    Iz Lučkog, ako se ne varam
  • Marcinko
    595
    Lučko, dovođenjem njega i Andrića sad imamo 3 od 5 najboljih strijelaca kadetske lige. Btw zar nije Index objavio prije koji dan da Kačavenda dolazi za manje od milijun eura, a sad su dva s bonusima.
  • Nogo
    3.6k
    LUKAS KAČAVENDA (21) je novi igrač Dinama. Hrvatski prvak platio ga je Lokomotivi dva milijuna eura s bonusima, a ugovor je mladi ofenzivac potpisao na tri godine. Prošao je danas liječnički pregled, a zatim je uslijedio potpis ugovora u društvu njegovog agenta Nike Naletilića te Dinamovog sportskog direktora Marka Marića.

    ???
  • Olmic
    3.6k
    kaj je upitno , odsteta?
  • Orc123
    7.8k
    Jel se netko zajebava s nama? Decko je prije tjedan dana imao jos godinu dana ugovor! Zasto se nije mu rekli da ne potpisuje novi jer ce ostati kod nas? Cek mi sad kupujemo igraca za 2mil eura a na zimu ga mogli dobiti besplatno? Cek, tko tu koga Ebe! Decko nije ozbiljnog nogometa igrao 2 godine....ok trudi se, daje se, ali jel on to pokazao da moze raditi u kontinuitetu, kad ce biti narjecatljske utakmice a ne prijateljske?

    Ak je stvarno istina da sđo taj novac dali za njega mi nismo normalni! S druge strane smo za Kaneka davali 600tis a za Vidovica 1,7mil......za zdrave igrace a kod Kace sutra moze se desiti povreda na duze i izgubis igraca......

    O ovome pricam, u hnl se razbacijemo lovom...tu se sve moze!
    Ma samo nas nek muzu i dalje......
  • Ivdzo11
    4.2k
    Germanijak prije par dana:

    Prošlog ljeta je bila dogovorena otkupna klauzula od tri milijuna eura, ali doznajemo da Dinamo za dovođenje Kačavende neće platiti ni približno toliki iznos već se radi o transferu vrijednom manje od milijun eura. Za njega je Genoa prije dvije godine nudila više od osam milijuna eura, ali je on odbio otići u taj klub. Teška ozljeda mu je znatno snizila cijenu.

    Mislim da nema sanse da smo toliko platili
  • cibona
    2.9k
    2 eura za Kačavendu? Mora da se netko šali...

    Mislim da je cijena ipak niža, ovo su samo medijska naklapanja. Sve iznad milijun je previše.
  • BPAM
    87
    Plaćen je 800.000 eura, a ako njegov transfer bude iznosio 10mil Lokomotivi će se uplatiti iznos da transfer ukupno iznosi 2 mil.
    Tako nešto je u priči. Inače će imati 10% budućeg transfera pa je to možda izvučeno iz konteksta. Da ako bude prodan preko 10 bonus će biti takav da će ukupna vrijednost transfera iznosit 2 mil.
  • eol12
    588
    Možda je s bonusima, ako odigra određeni broj utakmica, bonusi za lp il europsku ligu, ne skačite odmah, sigurno nije placen fiksno 2 milijuna odmah.
  • mokoxax468
    698
    Zasto se nije mu rekli da ne potpisuje novi jer ce ostati kod nas?Orc123

    Ovo je baš bulšit. Jasno mi je da je 2mil puno, ali nagovarati igrača na takve stvari, pogotovo s klubom iz kojeg redovito dovodiš mlade perspektivne igrače, apsolutno nema smisla.
  • mali M
    5k
    ljudi jer kužite vi čitati. piše dve milje s bonusima. znači može biti i 750.000 i 1.250.000 ako bude igrao sve u LP ili EL.. može biti sto kombinacija. možda će loksa dobiti milju sad i milju ako/kad ga prodamo dalje.. šta odma drama o 2 milje kad jasno piše da je cifra iznos s bonusima
  • Mr Anderson
    7.9k
    A pazi ovih histeričara, pojma nemaju kako ugovor izgleda i što je u bonusima, ali se odmah uhvate za 2 milje jer je netko na Germanijaku to napisao.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Šteta za @Orc123-ov kvalitetni rant da je propao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions