• mokoxax468
    698
    Vjerujem da je tih 3,5 mil. EUR otkupna klauzula nakon posudbe, jednako kao za Vidovića
  • dumitrumitu
    1.3k
    Neznam koliko se Jakiroviću može vjerovati u vezi transfera. Neki dan je izjavio da nije vidio Marka Marića par dana a bio je sa njim 5 minuta prije te izjave.
  • Lynx17
    4.1k
    Dobro je kolega stavio sliku jucer od jo-jo....
    Mi i jesmo ko jo-jo....povuci-potegni......mah
    Orc123




    giphy.webp
  • Jurki
    11.6k
    pa vidis da prca novinare zesce.
    Vidi covjek da sa stokom drukcije nejde.
    Da je rekel bilokaj ... vec bi 50 clanaka izaslo di bi se njegove rijeci izokrenule 20 puta.

    Edit: vjerojatno je dogovoreno da se na presicama vezano na pitanja o transferima napravi glup i kao da nema pojma.
  • sport
    3.3k
    Ajde ti nama onda reci u kojoj je to fazi sa Cordobom pa ću ti priznati da si space shuttle.
  • Omake
    2.5k
    vjerojatno se misli Bulatom pokriti Oliveras ako se pokaže
  • Maki17
    217
    Ljudi moji o kojih 3,5 milijuna vi pričate, nema seniorske utakmice, ima 20 godina i vrijedi po tm 150 tisuća. Na osnovu čega bi on vrijedio te novce pa da i odigra sezonu snova kod nas. Te novce ne bi dao ni bjegunac sa svim svojim rikvercima i provizijama. Ja jednostavno ne mogu vjerovati da to neki shvaćaju ozbiljno
  • Georg Koch
    4.5k
    u pravu si, EL ide isti sistem kao LP.
    Kako god sustina mog upisa je ista, 50minimalno utakmica, te sigurno puno prilika i minuta za obojicu (referirao sam se na post kolege mislim @Droljo da je steta jedan od Hoxha/Pjaca ne igraju 1.sastav na LW).
  • dinon7
    849

    Cak vjerujem da je dobio zabranu komentirati bilo kakve transfere. Na zimu je često znao izletjeti s nekom glupom izjavom tako da mislim da su odlučili tomu stati na kraj
  • Lynx17
    4.1k
    Neznam zasto su neki toliko skocili na taj "3.5m eura." Tko je rekao da je to tocno?

    Medutim, to sto mozda nije (niti blizu) 3.5m eura, ne znaci da uopce nema istina u taj transfer. Jel rijec o 1,2,3m ili posudba sa otkup ugovora, to mi (jos) neznamo.
  • Peškaman
    4.2k


    Napisao je u ovoj temi jučer ili prekjučer,danas se šalje ponuda.
  • Yery
    92
    Miro samo jako . Veselimo se novim vijestima.
  • Omake
    2.5k
    TM ne mari za nogomet koji nije seniorski. Čisto primjer. Jose Manuel López igra odlično za rezervnu ekipu Lanusa sa 20,21 godinom. Vrijednost 75 tisuća. U sljedećih sedam mjeseci doigra OK liga kup i dobro u ligi Argentine. Vrijednost odmah skače na 8 milijuna. Slična stvar je bila i s Nicolasom Castrom iz NOB. Nije realno da se netko kvalitetivno popravi za sto puta u pola godine, suludo je to uopće misliti. Oliveras, u slučaju da ga Dinamo dovodi ili se zanima za njega, je procijenjen kao igrač koji kroz godinu ili dvije mora vrijediti puno više od tih 3.5. Možda čak i četiri puta više.
  • Lynx17
    4.1k
    2007 god.


  • Peškaman
    4.2k
    Ima li tko ikakve inf ,odakle dolazi Penezić?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions