• Tongo Doumbia
    4k
    Ja sam ga osobno više puta spominjao, pa me se poklapalo i kazivalo da je sve dogovorio s Hajdukom, što je Sarajevo više puta demantiralo.

    Mali je veliki potencijal i nije čudo da je otišao za te novce.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Budu oni do play-offa ako treba promijenili trenera i pojačali se. Niš to ne znači.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Po meni, za jedan Salzburg, s financijske strane i ne bas dobar transfer....
    Jako dobar stoper 23 godine, ugovorom vezan do 2027, na TM-u vrijedi 25mil...... u jako dobroj formi i dobro svjetsko prvenstvo odradio :gasp:


  • NitkoBitan
    17k
    Po meni, za jedan Salzburg, s financijske strane i ne bas dobar transfer....
    Jako dobar stoper 23 godine, ugovorom vezan do 2027, na TM-u vrijedi 25mil...... u jako dobroj formi i dobro svjetsko prvenstvo odradio
    Ivdzo11

    Haza danas objasnio u temi o transferima (ne mogu pronac komentar al se sjecam kaj je otprilike napisao). Gleda se i marketinski potencijal igraca... moguce da je i to u pitanju bilo kod formiranja cijene. I bas se Hazin komentar odnosio na Milanovo procjenjivanje vrijednosti igraca.
  • Droljo
    8k
    Perić za bogate.. :wink:
  • Mlađi referent
    12.3k
    Skoro kao da su pripremne utakmice nebitne, ne pokazuju apsolutno ništa i nema razloga masakrirat trenera i cijelu ekipu jer se odigra slabije :snicker:

    IMG-3149.jpg

    Odlično od Kove

  • Jos-Optimus
    2.1k
    Prejako da lik u naslovu hvali Grealisha, a Kova pretrčao 80 metara s loptom
  • NKDZ86
    1.4k
    https://sport.hrt.hr/medunarodni-nogomet/di-maria-zbog-prijetnji-smrcu-odustao-od-transfera-11686309

    Di Maria se nedavno oprostio od reprezentacije nakon što su Gauči osvojili Copa Americu poručivši kako karijeru želi završiti u svom rodnom gradu nakon što je napustio portugalsku Benficu.

    Međutim, odustao je od povratka u Rosario zbog prijetnji smrću koje je primila njegova obitelj.

    Prve prijetnje dobio je u ožujku dok je s reprezentacijom bio u SAD-u. Potom je njegova sestra na poslu dobila kutiju u kojoj je bila svinjska glava s metkom u čelu.

    - U kutiji je bila i poruka da će sljedeća glava u kutiji biti moje kćeri Pije. Ti mjeseci su bili užasni, mogli smo samo sjediti i plakati, rekao je Di Maria.

    Argentinske vlasti su prijetnje koje je dobio Di Maria opisale kao pokušaj prikazivanja moći od strane kriminalnih organizacija u Rosariju, gdje je došlo do porasta nasilja povezanog s drogom i bandama.

    Bivši igrač Real Madrida i Manchester Uniteda sada je slobodan igrač nakon što je napustio Benficu, a transfer u Rosario propao.
  • Ivan0302
    464
    Fabrizio Romano prije 12 sati objavio da Martin Erlić prolazi u Bolognu za 7 milijuna eura.

    Luka Sučić prelazi u Real Sociedad.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Ivdzo11

    A budale ispred Hajduka Betis odabere hahahah
  • Efes Pilsen
    8.3k
    tamo ce bit samo jedan od, a odi more bit prvi u redu pred Torcidon.
  • Tongo Doumbia
    4k
    debil, doli je moga nakon prvog poraza u Tommya kad ode po mesni i Colu strepit oće li ga ko beštimavat ili s leđa udrit...
  • Mali Zeus
    12.6k
    Šta će radit u Sevilli. Nema rive, nema mora, bezvezan grad, nema se šta za vidit, u Splitu bi svi bili ludi za njim, bio bi glavna faca i još bi igrao s Perišićem i Rakitićem e brale.
  • Paggini
    19.7k
    Na rukama bi ga nosili od Splita do Zuricha kad bi im naslov osvojio.......
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.