• Daliban
    1.6k
    Zboravih Lukanića.

    Meni sama ta činjenica da je većina igrača kojih se Marić ekspertno riješio završila u Belgiji i top 4 klubovima HNL-a govori da se tih igrača nije bilo pretjerano teško riješiti. Rekoh, Boško je tu jedini plus i ne bi me začudilo da niska otkupna za Bulata ima neke veze s tim da su i Boška uzeli.

    Van svega toga Vasilj i Topić. Otišao je i Šaranić u Emirate.

    I dalje imamo Brkljaču, Jurića, Bočkaja, Emrelija, Štefulja, Perića. Menala također, nadajmo se da će ga ovi uzet.

    Imamo i Mohu, ali za njega neće faliti interesa kada ozdravi. Sumnjam da ćemo imati problema riješiti ga se.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Sad kad je Cordoba na pragu, sad više niije histerija oko dolazaka nego kod odlazaka, pak premalo igrača skinuto s plaće.

    Zadnje zimske pripreme pod Čačketom u Rovinju, sjedim s Tarzanom u hotelu i gledamo Barca-Atletico,ne poznajem čovjeka, slučajno sam bio privatno tad u hotelu gdje i Dinamo,od svih tema što smo pretresli ,najviše mi se urezalo u pamćenje kad mi je rekao da Dinamo ima preko 60 igrača na platnom spisku i da je to naravno suludo.

    I sad sav taj nered,Marić bi trebao rješiti u mjesec dana, kad se rješi Moharamija osobno će za mene biti najbolji SD u povjesti.
  • Nino Bule
    13.4k
    Šaranica i malog brekala smo zaboravili, rjesilo se dosta toga
  • Dinaminjo
    929


    Nedavno smo nabrojali 28 igraca

    Pod nedavno mislim prije 100 stranica hehe
  • CastAway1986
    1.4k
    Mnogi će me popljuvati sigurno ali ja navijam da transfer Cordobe propadne, mislim da ako je cijena malo preko 2M da je to previse za igrača kojem će trebati faza prilagodbe na sve , kontinent, novi stil nogometa, jezik itd..
    Čitajući komentare navijača njegovog kluba imam dojam da ga se žele čim prije riješiti kao što ovdje žele Špikića..
    Ove zadnje utakmice koje sam ga ukratko gledao nisu me impresionirale, kao ni video klipovi..Za Pašalica nisam nikad bio po cijeni koju Miško trazi ali čak bi i njega prije od Cordobe a i sam Špikić bi nam mislim donio više koristi od kolumbijca u Playoffu..
    Netko je spomenuo posudbu s pravom otkupa i po meni je to mozda i najbolja od svih opcija.
    Ako ipak na kraju ove sapunice dođe od srca mu želim da bude naš Vinicius mada nisam uvjeren previše u to
  • Orc123
    7.8k
    Istina, Cordoba nije jos rijesen ali......ako moram birati Cordoba za 2mil ili Pasalic za 4+ uvijek cu izabrati Cordoba. Od Cordobe ne znam sta ocekivati, mlađi je, mozda bude top, mozda ne ali od Pasalica znam da je igrac u jednom pravcu, igrac koji vise nije u razvojnim godinama i igrac koji nije pojacanje za Europu......suma sumarum bolje riskirati s 2 mil eura nego 4 baciti u vjetar, tj. Puniti dragom Misku proracun ko da smo caritas i svaki put kleknuti pred njega.
  • don
    5.5k
    ali od kud vi izvlačite više da ćemo dati 4m za nekog...
  • BeckaSkola
    80
    Ne smijemo zaboraviti da Pasalic „do neki dan“ nije igrao „profesionalan“ nogomet tako da nije ni imao profesionalne treninge. Po mojoj logici to znaci (nebitno imao on sad 20 ili 23 godine) da moze jos dosta napredovati pogotovo uz bolje igrace na treninzima. Mene je osobno svaki puta odusevio kad je igrao za repku i nadam de ce pucati od zelje na terenu ako dodje kod nas.
    23 godine u danasnje doba, dje igraci igraju i do 35, 36 godina vrhunski nogomet, fakat nije puno!
  • NitkoBitan
    17k
    Bez brige, ukoliko udemo u LP Pasalic dolazi 99% dok Spikic dobiva nogom u guzicu.

    Pasalic i Cordoba... to moze biti ili top ili flop, nema izmedu.

    S obzirom na broj i imena zainteresiranih klubova u tom Cordobi mora bit nesto vrijedno transfera.
  • Omake
    2.5k
    Schira tvrdi da je Dinamo spreman platiti Olivaresa 3.5 mil.
  • tomi-pds
    80
    Poučeni djelovanjem našeg SD Šira lupa gluposti
  • LaznjakProsineckog
    642
    Kod Pašalića mi najviše smeta što nije konzistentan. Dođe period kad se čovjek jednostavno izgubi 3-4 utakmice, odigra jednu dobru, pa ga opet nema par tekmi
  • Mali Zeus
    12.5k
    Cordoba riješen?
  • mali M
    5k
    buraz pa kako ti onda preživiš Petkove vratolomije kroz sezonu :lol:

    Samo kratki osvrt na Marićevo riješavanje igrača. Nije poanta što se svake godine tako riješavalo igrača, poanta je da je pravo pitanje od kuda se stvaraju svi ti silni igrači, a što smo saznali da klinci kad stupe minutu u prvu momčad dobivaju ogromne ugovore nezasluženo. Već što se toj praksi stalo na kraj je Marić napravio nemjerljivo više nego svi pethodnici. A da ne kažem dopeljavanje polunogometaša sa HNL pašnjaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions