• Medford Hernan
    170
    Dynamo puno bolji, ovi su bezopasni.
    Zašto se igra bez publike?
  • badjibadara
    3.1k
    Tifusarski beograd šaptom pade. Dynamo im uvaljao 3 laka komada.
  • Klenx
    5.6k
    Kako stvari stoje Maccabi bi mogao ispasti, time YB postaje nositelj, a Sparta Prag-FCSB nenositelji. Po mom mišljenju to je lošija opcija po nas.Marcinko

    Maccabi primio gol u 90’ i ispada, sad se dešava ovo gore napisano.
    Slažem se da je lošija varijanta jer su YB užasno krenuli u prvenstvo.
  • rob ljubavi
    868
    Znači potencijalni protivnici:

    Sparta/FCSB
    Galatasaray
    Qarabag/Ludogorec
    Bodo/Jagiellonia
    Slovan/Apoel
  • Marcinko
    595
    Ma općenito bi rekao da su Galatasaray i Sparta dvi najjače ekipe, a eto obje nas sada mogu zapasti.
  • rob ljubavi
    868


    Prije bi Spartu nego YB bez obzira na los start njihov
  • badjibadara
    3.1k
    Nakon prekida u drugom setu kod rezultata 3:0 za Dynamo, nakon sto su u prvom glatko dobili 6:2

    Aleksandar Stanojević, trener Partizana

    "Ne možete da kažete da je bilo ičega dobro. Ušli smo više puta u protivničku trećinu terena nego što je to bilo u prvoj utakmici. Ničim drugim ne možemo da se pohvalimo. Ostalo je bilo loše, jednostavno su druga brzina u odnosu na nas. Mi smo jedna spora ekipa, koja teško može da prati ovaj ritam. To sam znao i na početku. Jednostavno moramo da menjamo igrače, promenimo dosta stvari jer u Evropi ne možemo da igramo sa ovom brzinom, kvalitetima, karakteristikama"




    Sedam golova je Partizanu u evropskom dvomeču dao Juventus 1961.

    Osam golova Fejenord, pre dve i po godine.

    Devet, do večeras, niko.
  • Peškaman
    4.2k
    Nisam uopće siguran da će Sparta tako lako proći protiv FCSB-a,bit' će tu svega.
    Slična stvar s Bodo/Jagiellonia.
    Želja mi je izvuć' Slovan/APOEL.
  • Nino Bule
    13.4k
    Samo galatu izbjec
  • Zagi
    7.6k
    Možemo se komotno početi pripremati za Bodo.
  • Mihaljević
    9.8k
    Kvota na Galatu 1,01.
  • DrawTube
    4.7k
    Galata 1,01 Qarabag 1,50
  • Mr Anderson
    7.9k
    Izvući ćemo Slovan.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Kakav masakr Partizana, točno vidiš koliko je imenjake motiviralo to gnjusno bratimljenje po Rusiji. Sad mi je jasno zašto na JNA godišnja ulaznica košta kao jedna TSD ulaznica za Dinamo u LP.



    Volio bih Slovan ili Spartu; blizu, atraktivno i nadasve prolazno, ali već vidim ovaj mrtvi par Qarabag/Ludogorec i zajebanciju s njima. Ali da, bilo koga osim Galatu potpisujem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.