• Kujtim Shalla
    2.9k
    @BluePhone67 ako lijevi bek jos fali,desno krilo jos fali ,brodic prodan jos prosli tjedan a zamjene nema , sad aw ozljedi i Petko , petak samo kulen. Treba ti jos nesto da ti se kockice poklope ???
  • Ivdzo11
    4.2k
    usmeno dogovoreno?
    Str ponudu salju ili?
  • bluepower86
    929
    Situacija s pasalicem?
  • superhik
    11k
    Čitam malo komentare na Olsenovu vijest da Cordoba potpisuje za nas, znamMathiasovi Chageri

    Zamisli da netko od tamo dođe i čita Zonu. Pomislio bi da klub sutra ide u stečaj.
  • Paggini
    19.6k
    Zamisli da netko od tamo dođe i čita Zonu. Pomislio bi da klub sutra ide u stečaj.superhik

    I da Špikić ne valja i da ne vrijedi minimalno 3 milijuna eura....
  • BluePhone67
    3.9k
    Može ovako, kao prvo imamo još uvijek dva lijeva beka (perkovic,ogiwara) tako da nam ne treba za sada, treba nam desno krilo koje će doći kao i zamjena za Brodica do kraja prijelaznog roka.

    Ako ne dođe desno krilo i napadač do kraja prijelaznog roka ja više ne pišem ovdje cijelu sezonu, ako dođu svi navedeni koji nedostaju ti ne pišeš ovdje do kraja godine kada si tako siguran .

    Može taj dogovor ?? Da ne duljimo oko ovoga ili prihvati dogovor ili i dalje udaraj po svome kako nemamo plan i kockicama.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    stari moj ,ko da ti je 15 godina. Pa naravno d ce dovesti nekog za navalu , a i desno krilo. Bek i tak i vak. Za sad se mozemo krpat,ima i rpg kojeg se Jakir nece ustrucavat stavit. Moze i Rile , ionako Niko ne igra Svoju poziciji kod jakira. A nisu amateri , ozbiljan smo klub valjda. I nemozemo ostat sa dva napadaca , al buraz kasnimo. Ovo je forum,moje misljenje ,tvoje nebitno. A da imam sto posto provjerene info nebi ih ovdje iznosio sigurno. A ako ne dovedu desno krilo i napadaca ja se nadam da vise nece maric ni bit u klubu,nebitno mi je Hoces pisat ili neces i onak ne citam kommentarer koji mi nisi zanimljivi
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    i shvatio da perkovica nije lijevi bek
  • Paggini
    19.6k
    ako ne dovedu desno krilo i napadaca ja se nadam da vise nece maric ni bit u klubuKujtim Shalla

    Rješavat ćemo se najdeficitarnije pozicije u hrvatskom nogometu i to ćemo se rješavati čovjeka koji jako dobro razumije klub, koji poznaje i mladi pogon i akademiju, koji ima smislenu viziju i plan za Dinamov sportski sektor i uz to ima tek 41 godinu?

    I koji je svoj prvi pravi rok riješio se hrpetine nepotrebnih igrača, doveo gro (na papiru) sjajnih igrača za Dinamo?

    Zašto? Ako ne dovede to famozno jebeno desno krilo i TREĆEG napadača?

    Dajte ljudi božji, smirite se malo. Hoćemo se rješavat i Nevistića ako ima jedan kiks na golu uz skidanje 7 zicera? Hoćemo se rješavat i Petka ako sjebe zicer?

    Koji je kurac taj famozni Boto sa tim famoznim ugarskim forintima doveo? Dva Dinamova igraca, nekog Brazilca i kog još? Imaju oni itekako deficitarnih pozicija, vise nego mi, ali ne vidim da se sere po Boti, ali se sere po Maricu tjednima vec koji je zasad odradio masterclass prijelazni rok u odnosu na tog superheroja Botu.

    I spominjem Botu namjerno jer uvijek on izleti kad se krene pricat "kog bi doveli za SD-a" pa odgovor bude "kak je osijek dofurao Botu???"
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    eh da sam barem Malo strpljiviji, Ali poucen iskustvima od prije ,sudim Samo na osnovu cinjenica. Nije on jos odradio ni oribliznomsta se od njega ocekujem. Daj boze da se varam,prvi cu priznat i skinut kapu . Dotad ...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Totalno mi nejasna ova mantra koju pojedinci često vole koristiti. Kasnimo. Kud kasnimo u p.m.? Na avion? Stvarno neki misle da bi do 01.07. morali imati posložen roster 100%? Ko da nemamo igrača za početi sezonu. Spustite se na zemlju.
  • sebenico
    552


    Treba onda pričekati još koji dan i kad dovedu te igrače, onda im smanjiti ponudu...
  • BluePhone67
    3.9k
    To što Sergej stavlja igrače na druge pozicije nema veze sa transferima jer i sutra mu mogu dovesti poziciju i igraca kojeg zeli pa ga opet on na svoju odgovornost stavlja na drugu poziciju ako to želi i hoće. Ali to nije bitno jer o tome nisam ni mislio diskutirati sa tobom.. Vec o ovome gdje sam ti se ja referirao jer ti tvrdis i siguran si na pitanje gore navedenog nicka " Ako ne zelimo Vipotnika ocito imamo nesto bolje u planu " ti odgovoras njemu " nemamo i nemamo ni plan izgleda "

    Očito da znaš nešto više ili prdis u prazno, pa sam ti ponudio navedenu ponudu, a ti je možeš ili prihvatiti ili nastavit dalje kao i do sada. Ne moraš mi odgovarat na ovu poruku, ako ne prihvaćaš ponudu na stolu. Lp
  • Zagi
    7.6k
    To bi stvarno bilo ciganjenje.
    I još riskiraš da se ludi kolumbijac napudra i pošalje sve u ...
  • emilperska
    5.4k
    Vidim da vise ljudi ovdje spominje rjesavanja igraca. Pa sam checkirao HNSove baze i Transfermarkt.
    Od seniora smo se "rijesili" Šutala i Bulata. Uz njih su otisla "djeca" koja u nekom slicnom tempu odlaze svake godine kad se procjeni da nisu rang Dinama.
    Emreli, Deni Jurić, Bočkaj, Menalo su i dalje igrači GNKa.
    Mozda ja nesto propustam u vezi ovih viskova jer se nista ne spominje..

    Drmiću je istekao ugovor, on se rijesio sam od sebe..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions