• Mathiasovi Chageri
    5.8k
    Čitam malo komentare na Olsenovu vijest da Cordoba potpisuje za nas, znam da su komentari generalno septička jama, ali pola komentara slavi odlazak zbog toga što je klub u teškoj financijskoj banani i treba im svaki pezo, a druga polovica pljuje po Cordobi i slave što ide, ali se dijele u dvije grupe komentara, otprilike:

    “Jedva čekam da ode, nije htio igrati ovdje i jedva je čekao da potpiše vani” - više manje svi spominju veljaču kako mu se više nije dalo igrati u Caliju

    “Odlično, ionako odigra svaku petu utakmicu dobro” - dio navijača je ljut jer nije dovoljno dao igrama klubu

    Ne može se zaključiti puno ali potencijalno opet dobivamo tip Juniora Fernandesa, kad mu se da pakleni igrač, kad mu se ne da nije ni za Jarun
  • Zagi
    10.7k
    Oko Vipotnika smo bili jako podijeljeni kada je priča bila aktualna.
    Napač iz slo, nije standardan u repki , ovo -ono.

    Od tada je odigrao 40ak tekmi u FRA2, zabio 10 golova i asistirao 4 puta.

    Sada smo manje ili više uvjereni da ima mjesta u dinamu?
  • NitkoBitan
    29.1k
    Ako ne zelimo Vipotnika ocito imamo nesto bolje u planu.
  • Kujtim Shalla
    5.6k
    nemamo i nemamo ni plan izgleda
  • Brusa
    3.5k
    ja nisam. Bolji su mi i Kule i Brodić...opće nisam napet radi njega
  • San Lorenzo
    19.9k
    Oko Vipotnika smo bili jako podijeljeni kada je priča bila aktualna.
    Napač iz slo, nije standardan u repki , ovo -ono.

    Od tada je odigrao 40ak tekmi u FRA2, zabio 10 golova i asistirao 4 puta.

    Sada smo manje ili više uvjereni da ima mjesta u dinamu?
    Zagi

    5yDyWA.gif

    Samo mi daj tu Istru već jednom.
  • BluePhone67
    5.2k
    Kako znaš ? Imaš neke provjerene informacije kad si tako siguran ?
  • Kujtim Shalla
    5.6k
    @BluePhone67 ako lijevi bek jos fali,desno krilo jos fali ,brodic prodan jos prosli tjedan a zamjene nema , sad aw ozljedi i Petko , petak samo kulen. Treba ti jos nesto da ti se kockice poklope ???
  • Ivdzo11
    7.9k
    usmeno dogovoreno?
    Str ponudu salju ili?
  • bluepower86
    1k
    Situacija s pasalicem?
  • superhik
    12k
    Čitam malo komentare na Olsenovu vijest da Cordoba potpisuje za nas, znamMathiasovi Chageri

    Zamisli da netko od tamo dođe i čita Zonu. Pomislio bi da klub sutra ide u stečaj.
  • Paggini
    59.5k
    Zamisli da netko od tamo dođe i čita Zonu. Pomislio bi da klub sutra ide u stečaj.superhik

    I da Špikić ne valja i da ne vrijedi minimalno 3 milijuna eura....
  • BluePhone67
    5.2k
    Može ovako, kao prvo imamo još uvijek dva lijeva beka (perkovic,ogiwara) tako da nam ne treba za sada, treba nam desno krilo koje će doći kao i zamjena za Brodica do kraja prijelaznog roka.

    Ako ne dođe desno krilo i napadač do kraja prijelaznog roka ja više ne pišem ovdje cijelu sezonu, ako dođu svi navedeni koji nedostaju ti ne pišeš ovdje do kraja godine kada si tako siguran .

    Može taj dogovor ?? Da ne duljimo oko ovoga ili prihvati dogovor ili i dalje udaraj po svome kako nemamo plan i kockicama.
  • Kujtim Shalla
    5.6k
    stari moj ,ko da ti je 15 godina. Pa naravno d ce dovesti nekog za navalu , a i desno krilo. Bek i tak i vak. Za sad se mozemo krpat,ima i rpg kojeg se Jakir nece ustrucavat stavit. Moze i Rile , ionako Niko ne igra Svoju poziciji kod jakira. A nisu amateri , ozbiljan smo klub valjda. I nemozemo ostat sa dva napadaca , al buraz kasnimo. Ovo je forum,moje misljenje ,tvoje nebitno. A da imam sto posto provjerene info nebi ih ovdje iznosio sigurno. A ako ne dovedu desno krilo i napadaca ja se nadam da vise nece maric ni bit u klubu,nebitno mi je Hoces pisat ili neces i onak ne citam kommentarer koji mi nisi zanimljivi
  • Kujtim Shalla
    5.6k
    i shvatio da perkovica nije lijevi bek
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.