• xavier
    12k
    Morat ću definitivno probati.
  • austrijanac
    4k
    Jel ima šilterica u Areni ducanu?

    Idem na malo dalje putovanje u subotu pa šiltericu neću skidat, pa ima smisla Dinamo promovirat 24/7 u Indoneziji
  • Brusa
    1.5k
    ima. Ja sam bio u petak. Ima još i par majica Građanski,tko si još nije kupio :eyes: al samo xl veličina
  • NKDZ86
    1.4k
    Ako neko nije vidio, ima u web shopu i zidnih satova
  • nemapredaje
    3.2k
    Ne znam jel dobra tema i jel bila već informacija - hoće li se Castore oprema moći nabavljati i izvan Dinamovih shopova? Kao što je Adidas bio u Sportvisionu?
  • plavi72
    831
    Ima li u Ilici kupiti "francuska kapa,plava",nestalo ih je bilo,ali sam vidio da se ponovo reklamira ?
    A nemojte sad odmah pokupovati da opet ostanem bez nje,ako ima!
  • Mazalo
    176
    Djecje velicine dresova u ponudi, napokon!! Sad jos ostale stvari koje su se ovdje predlagale ili pisale i to je to. :)

    Dragi prijatelji i navijači Dinama,



    od najranije dobi, naši mladi navijači uče cijeniti i nositi boje Dinama s ponosom. Rastući uz klub, oni ne samo da postaju vjerni navijači, već i živi primjeri klupskih vrijednosti kao što su strast, zajedništvo i predanost.



    Svjesni toga, bili smo odlučni u namjeri da im omogućimo da od malih nogu nose naš grb i tako postanu važni ambasadori Dinama u svojim zajednicama. Na taj način, ljubav prema Dinamu postaje duboko ukorijenjena, stvarajući temelj za buduće generacije koje će nositi našu plavu boju s istim žarom i entuzijazmom.



    Sukladno tome, novi dresovi dostupni su u dječjim veličinama i to u čak 3 kategorije:

    Baby - veličine od 70 do 90,

    Infant - veličine od 98 do 128,

    Junior - veličine od 134 do 164
  • bluepower86
    929
    Nove majice castore muske hoce bit ponovno dostupne ili?
  • Nino Bule
    13.4k
    Onu koju kelava nosi na podcastu s marom ? To i mene zanima
  • IceMan
    2k
    Kolko negdje u prosjeku dolazi dres (od igrača) poštom?

    U ponedjeljak mi poslali da je narudžba obrađena.
    I “Podaci o paketu su uneseni u GLS IT sustav; paket još nije predan GLS-u”…

    I na tome stoji dva dana.
  • don
    5.6k
    I “Podaci o paketu su uneseni u GLS IT sustav; paket još nije predan GLS-u”…

    I na tome stoji dva dana.
    IceMan

    meni je to pisalo nekih 15ak dana
  • IceMan
    2k

    To je loše.

    Znači da nije poslan paket GLS-u jer očito se čeka webshop..

    Općenito nam je cijela ta online prodaja (webshop) na jednoj jako lošoj, usudio bih se reći amaterskoj razini.

    Defintivno nešto na što se mora obratiti pozornost i bar malo se poboljšat.

    Općenito prodaja ulaznica, logiranje članova, webshop… jako loše.
  • Gradinamo
    45
    Facebook mi izbaci da ovi prodaju "original" novi dres. Može li klub tomu stati na kraj?
    Screenshot-20240731-201813-1b.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.