• Doktor Kunić
    3.4k
    je snjima je na touru
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Vidis da ekipa zna svakog igraca do u detalj. :rofl: Ako je posudba ili besplatno ne valja sigurno. Ako je placen, zasto je toliko malo/puno ovisno o tome imaju li nekog igraca koji je njima "bolji".

    Zanima me kakvi bi komentari bili na dolazak Olma iz Barcelone. Ne sumnjam da bi ga se popljuvalo na veliko.
  • Omake
    2.5k
    igrao je obje pripremne utakmice. Ne znam odakle Bayernu ovaj Irakunda ali mali bi mogao biti monstrum.
  • Zagi
    7.6k
    Slažem se da je APP. Mladi igrač na posudbu, kaj bi drugo bilo.

    Neozbiljni dio je klasifikacija "zakrpe".
    Niti nam je krpanje potrebno, niti bi mladi igrač išta mogao krpati kada dok ne dođe niti ne znaš kakav je.
  • Crusades1986
    11.9k
    Onda je i Olmo bio APP.
  • Zagi
    7.6k
    Onda je i Olmo bio APP.Crusades1986

    Naravno da je , kao i Tueto i onaj iz Arsenala i još tko zna koliko.

    Zato APP ništ ne znači. Sve je app.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Nadam se da necemo biti jedini kojima je propalo kad je Romano najavio transfer :sweat: ....
  • Nogo
    3.6k


    Već smo imali slučaj Brekalo kada je objavio pa se nadam da nećemo biti x2 kojima je propalo.
  • Hoxhemo Titulu
    11
    Moj upis nije išao u smjeru da je Ogiwara obrambeno loš. Po meni je on svoju ulogu obrambeno odradio solidno (u ono malo što je igrao), pogotovo jer mu igra prema naprijed forte. Ono kaj ja velim je da ga Jakir očito ne smatra defanzivno dovoljno dobrim jer ne vidim zašto bi se inače guralo RPG-a na lijevi bek. A ako je tako, onda mladac za kojeg se piše da su mu glavne vrline dribling i tehnika ne djeluje kao taj koji će zadovoljiti Profu.

    A sad, Oliverasa nisam gledao ,ali dozvolite mi da sumnjam u obrambene kvalitete igrača od 175cm i 60 i koju kilu s 0 minuta u seniorskom nogometu. Mislim naravno da ne ovisi sva obrana o fizikalijama, ali ovaj dio s 0 minuta seniorskog nogometa me ipak malo brine.

    Vjerujem procjeni Marića i vjerujem da će mali u konačnici biti + igrač, ali mi nije najjasniji transfer u kontekstu trenutnog kadra i trenera. Odnosno ako uz Ogija i Perkovića svejedno RPG igra lijevo, ne čini mi se da će sad zbog Oliverasa doći do promjene u Jakirovoj viziji igre (u koju apsolutno nemam povjerenja).
  • Dinaminjo
    929
    Ne znam zasto Oliverasa odmah gledate kao kandidata za prvi sastav u LP. Zato sto trazimo LB?
    Nisu ni Pavic ni Vrbancic to..
  • Omake
    2.5k
    Cordoba za 2.1 kažu i Olsen i Patiso.
    and now, my watch ends!
  • Zagi
    7.6k
    Baš to. Mali će očito biti doveden sa dugoročnim planom u glavi , a opet na posudbu pa ako zadovolji super. Ako ne, idući.

    Na jednoj od dvije pozicije koje nemamo u omladinskoj školi. Ide sutra Ramljak, vidjet ćete.
    Po meni , 5+ za pokušaj.
    Ali ne, evo zakrpa je.
  • skener
    873

    Nije dobro, previse je placen, razbacujemo se s novcima
  • dinon7
    849
    Bravo uprava.
    Lijep dan, uglavnom ispunjen pozitivom. Oliveras, Cordoba i ako se daj boze još ostvari Vipotnik kao druga ili treća opcija i zalog za budućnost, odlično odlično odrađen posao uprave i Marica. Svlačionica provjetrena, dosta novih igrača i svježe krvi…. Palac gore svima
  • Jaja
    14
    Nije jos ni dosao a kamoli nesto odigrao a vec je placen previse. Doveli Mmaea Torentea i Filipovica besplatno, Pjacu uzeli ispod cijene i razbacujemo se novcima?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions