• Zagi
    7.6k
    I Ogi RPG su dobra rješenja, svaki na svoj način.
    Nemamo problema na bekovima.
  • Maximo
    490


    Svakako dosad možemo zaključit da Ogi nije prva opcija na lijevom beku, a nisam siguran koja je točno s obzirom da su i RPG i Perković prije njega ulazili protiv šahtara
  • Forenzicar
    21
    Možda dolazak Oliverasa znači odlazak Perkovića
  • Zagi
    7.6k
    Najvjerojatnije.
  • Bratić
    26
    Iskreno, očekivao sam da će se dovest lijevi bek izraženih defanzivnih kvaliteta. Uz Ogiwaru koji je puno više napadački orijentiran, ne znam koliko nam treba još jedan takav lijevi bek. Moja prosudba je na temelju analiza oba igrača, nisam ih gledao ali nisam siguran da bi bez bojazni išao u europsku utakmicu sa bilo kojim od njih dvojice na lijevom beku. Strah me da će na kraju svejedno RPG igrat lijevog beka u tom slučaju. Ako netko misli/zna drugačije, molim da me razuvjeri
  • Zagi
    7.6k
    Joj pazi ti ovu konstrukciju....
    Juranović za SN:

    U razgovoru s još nekolicinom upućenijih ljudi, može se, ujedno, doznati da je cijela priča s Romanovom objavom praktički iskonstruirana kako bi se izvršio pritisak na rimski klub i da poklekne u namjeri prodaje igrača na arapski poluotok. Ta varijanta, pak, linije veže sve do uglednog nogometnog agenta Pinija Zahavija, koji zastupa mladog Španjolca, a koji je, ujedno, i veliki prijatelj s - Velimirom Zajecom, još iz Zekinih grčkih dana u Panathinaikosu.

    Dao bih se kladiti da nikakvog razgovora nije bilo i da je sve ovo jedno žestoko nagađanje uz jutarnji mirogojček.
    Ilitiga, današnji SN standard.
  • Lynx17
    4.1k
    Dinamov transfer rok (povezanost sa igrace) u sliku:






    giphy.gif?cid=6c09b952uts4mqqsbui3ouefmrtwmjr7s0zwqlv68y2613l2&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.gif&ct=s
  • Hoxhemo Titulu
    11
    Ako Jakir ima problema s Ogiwarom jer nije defanzivno jak, onda mu neće odgovarati ni Oliveras.

    Ako se pak dovodi da bude projekt, onda mi nije jasno zašto se otpisalo Perkovića, koji je svoje minute na beku sasvim solidno odrađivao, pogotovo defanzivno. Ne vjerujem da je Oliveras toliko potentniji* igrač od Maura. Osim ako je stvarno stigla ponuda od 7 mil. pa ga se pušta, u što iskreno sumnjam.

    Ako i Perković ostaje, onda Ogi sigurno ide kući na zimu, a nama ostaju 2 projekta na beku - od kojih je svaki limitiran na jednoj strani terena.

    Transfer koji na prvu* djeluje odlično, ali na kraju me ostavio s više pitanja nego odgovora.
  • Daliban
    1.6k
    Neozbiljno zaključivanje.Zagi

    Što je neozbiljno? Junior od 20 godina kojeg dovodimo na posudbu s mogućnošću otkupa. To je ugrubo trasnfer ala Ogiwara i Kaneko. APP pa ako razvali otkupit ćemo ga, ako ne nikom ništa i idemo dalje. Vjerojatno ništa bolje nije uletjelo i sad smo opet aktualizirali Oliverasa.

    Nemam problema s tim, ali trebamo i razumjeti da je to APP transfer. Dva posuđena APP beka će se do zime boriti za otkup.
  • Daliban
    1.6k
    Iskreno, očekivao sam da će se dovest lijevi bek izraženih defanzivnih kvaliteta. Uz Ogiwaru koji je puno više napadački orijentiran, ne znam koliko nam treba još jedan takav lijevi bek.Bratić

    Ovo. Jedinog obrambeno dobrog beka prodajemo, a ostajemo samo na posuđenim napadačkim bekovima. Vjerojatno RPG i dalje.
  • DiddyGuela
    2k


    Ovo je blize gatanju nego nekoj analizi na temelju koje mozemo reci da je APP. S jedne strane ekipa na forumu brije na skauting i analitiku a onda kada pokusamo dovest igraca koji je nepoznat siroj publici trazi mu se svaki mali detalj kako bi se opravdalo da on nije taj.
  • Vrdjuka
    64
    Kakav je status Vidovica u Bayernu? Jel na prpremama s njima?
  • Daliban
    1.6k
    Ovo je blize gatanju nego nekoj analizi na temelju koje mozemo reci da je ovo APP. S jedne strane ekipa na forumu brije na skauting i analiziranje a onda kada pokusamo dovest igraca koji je nepoznat siroj publici trazi mu se svaki mali detalj kako bi se opravdalo da on nije taj.DiddyGuela

    Pretplati se onda na gatanje jer će RPG po svemu sudeći i dalje biit lijevi bek.
  • Mihaljević
    9.8k
    Ne znam, ali ne bi imao ništa protiv da ga vratimo.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ja ne znam po čemu zaključujete da je Ogiwara loš prema natrag, a još me više čudi kako zaključujete da je Oliveras loš prema natrag? Gledali ste ga ovu sezonu?

    Ne velim da je dobar jer ga nisam gledao, ali jednostavno donosite zaključke bez da pogledate jednu jedinu utakmicu od dečka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions