• Lynx17
    4.1k
    Jan Oliveras izgleda kao djete od Paolo Dybala i Brahim Diaz.


    GTz_Z4XXwAAigfl?format=jpg&name=small
  • Mali Zeus
    12.5k
    Od svih fetiša Marić mora imati baš fetiš na slobodne igrače.
  • E46
    634
    Tvoj sarkazam je sve samo ne zanimljiv a ako ti je taj Vipotnik bolji od Carlosa onda nemamo sta raspravljat ja i ti o nogometu.
  • ShanKu
    734
    Danas baš dosta vijesti, špekulacija i zainteresiranosti :sweat: kao na tržnici.. neka
  • E46
    634
    Izvrces rijeci, Mmae je trenutno jedini free transfer koji opravdavam i da je ok, Torrente o tom potom kakav bude.
  • Lynx17
    4.1k
    Cini mi se da vecina dosta pozitivno pisu o Olivaresa (navijaci Rome i ostali). Barem ga vidu kao dobar potencijal.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Baš kad je ova tema počela usporavati javi se Fabrizio da pojača.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Kad bi ovi koji plasiraju potencijalne transfere u Dinamo znali kakvo ludilo naprave ovdje...

    Ovaj se, ako se na varam, već povezivao s nama prije ljeta. Nadam se da dovedemo poštenog lijevog beka, jer bi RPG rado svi gledali desno..
  • Maki17
    217
    Oliveras drugi najgledaniji nogometaš na Transfermarktu, budi se plava vojska
  • Eduardo
    19.9k
    da, čak sam se iznenadio količinom pozitivnih komentara vezanih u njegove kvalitete.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Izvrces rijeci, Mmae je trenutno jedini free transfer koji opravdavam i da je ok, Torrente o tom potom kakav bude.E46

    Čime te Mmae osvojio da ga opravdaš, a Torrente nije?
  • Twisted1
    537
    Stavio je i Romano
  • don
    5.5k
    Španjolski bek demonstrirao je svoju izvrsnu individualnu tehniku ove sezone i izvan nje , etablirajući se kao jedan od najperspektivnijih lijevih bekova u ligi. Oliveras, sa svojim iznimnim driblingom i sposobnošću napredovanja , ističe se u fazi napada , iako njegova obrana nije uvijek besprijekorna , a njegova mala tjelesna građa ga stavlja u nepovoljniji položaj protiv moćnijih protivnika.

    Nakon još jedne izvrsne sezone (2022-2023), u sezoni 2023-2024 , u svojoj drugoj pod vodstvom Federica Guidija, Jan Oliveras je potpuno nogometno eksplodirao. U 29 puta koliko je izašao na travnjak, uspio je pružiti 5 asistencija, pružajući performanse koji svakako nisu prošli nezapaženo u očima prvo Joséa Mourinha i Danielea De Rossija kasnije u prilikama u kojima su išli gledati momčad Primavere na Tre Fontane.

    Ovaj bi bio vjerujem bomba
    Ivdzo11
  • ShanKu
    734
    i nadajmo se, da bude baš Jakirović taj trener pod kojim Jan Oliveras (ako dođe) napreduje kao igrač... :)
  • E46
    634
    Glupo je to sad reci ali dobro oko moze odma vidit kakav je neki igrac, dal je karakteristikama slican Pericu ili Gvardiolu. E vidis na Mmaeu se vidi ono sto se nije vidilo ni na Bernaueru ni na Torrenteu ni Zivkovicu, i to nesto sto vidim ne mogu opisat al se mogu kladit da ce on bit sigurno pojacanje ako ga ozljede zaobiđu, a vidis Torrente mi je odma u mojim očima izgledao kao Peric br 2.. Inace nisam pobornik takvih stopera tromih, neokretnih. Jedini takav koje sam nekada sve to oprastao je bio Big Ben.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions