• don
    5.5k
    Napadac nam je potreban pod hitno. Eto Petkovic se (mozda ozbiljnije) ozljedio. Ne daj Boze da ostanemo samo na Kulenovicu.NitkoBitan

    ako ostanemo kroz sezonu (a evo izgledno je da uđemo u istu) sa samo Kulenovićem to je ogromni minus Marića.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Excl: Dinamo Zagreb are closing in on deal to sign AS Roma talent Jan Oliveras.

    20 year old fullback has rejected all other options as he wants Dinamo as priority move
    Nema zaleđa Mikića

    Jbg Pjer, seliš na klupu.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kakav mentalni sklop kod nekih forumaša, za ne vjerovati. Skandalozno je dovesti besplatnog igrača kojeg smo prošle godine bili spremni platiti. Ali treba se platiti napadača švicarskog davljenika jer je netko na osnovi CV na Transfermarktu i highlight kompilaciji zaključio da je to baš taj. Upravo ono što je kolaega Zambatine škude pisao jučer.
    Osobno ne vjerujem da će ijedan od njih doći, dovest ćemo valjda onog koji nam najviše odgovara prema procjeni struke u klubu. Nebitno koliko košta ii ne košta.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Jbg Pjer, seliš na klupu.San Lorenzo

    Otvara se mjesto napadača ozljedom Petkovića.
  • Orc123
    7.8k
    Vipotnik bi bio logican i najlogocniji izbor i nadam se da smo dovoljno pametni i da cemo rijesiti to.
  • Omake
    2.5k
    hvala kolega. Ovo me je nasmijalo puno više no što je trebalo.
  • don
    5.5k
    Jbg Pjer, seliš na klupu.San Lorenzo

    Pari mi se da bi Pjer konačno mogao na prirodnu poziciju a Oliveras na LB :starstruck: (kužim sarkazam)
  • Keyser Soze
    10k
    Ako se Petko ozljedio na duže, išao bi po Vipotnika.
  • Maximo
    490
    Kolko je dobar taj mali?
  • BPAM
    87


    Kad se ozlijedio?
  • don
    5.5k
    cca 100 medija je prenijelo u 10 minura vijest da je blizu Dinama
  • Omake
    2.5k
    meni se jako sviđa. Igra slično kao Cucrella. Može bit i inverted s obe strane i klasični bek. Taktički je dosta ispred svojih godina. Tu i tamo se zaigra u posjedu. Bio u Barci prije Rome. Standardni član u19 reprezentacije Španjolske.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kad se ozlijedio?BPAM

    Propustio je trening zbog problema s listom. Vjerojatno kakva upala, česta nakon jačih priprema i napora.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Tom Oliverasu Sofa već sad tehnički aspekt igre ocjenjuje kao brutalan, ali brutalan.

    Ne znam koliko to znači, ali teško mi je vjerovat da bi toliko promašili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions