• Bosskovitz
    11.7k


    Onaj Cordoba kojeg si spomenuo u trećini svih svojih komentara unazad mjesec dana, od kojih su svi bili na ovoj temi.
  • E46
    634
    Ako je istina ovo za Vipotnika ocito da u ovom i iducim prijelaznim rokovima cemo imat fetiš na besplatne tranafere, treba jos pricekati kraj roka ali ako dovedemo Vipotnika umjesto Carlosa jer je ovaj bio free to je skandalozna transfer politika, ocekujem da ce i desno krilo koje ce mozebitno doci biti besplatno i nemam problem s tim ako je jednake kvalitete kao ono koje bi platili kao npr Carlosa.
  • Maximo
    490


    Lijepo da me neko prati...:sweat:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ako je istina ovo za Vipotnika.E46

    Tako je. Ako.
  • MM17
    243
    Stavio sam u Shit of the day, u nazad tjedan dana smo ga htjeli mi, pa tovari, pa sad opet mi. Pametnom dosta.
  • NitkoBitan
    17k
    I Real Madrid ocito ima "fetis" na besplatne transfere pa su tu gdje jesu. Mbappea cekali da mu istekne ugovor, a sada isto rade sa Daviesom i Alexandrom... umjesto da istresu kesu za igrace koji ulaze u zadnju godinu ugovora.

    Gle, to kaj ti igraci dolaze "besplatno" ne znaci da ne valjaju, nego su oni namjerno sebe doveli u tu situaciju kako bi imali bolju poziciju oko pregovora vezanim za placu sa buducim klubom.
  • Laugreano
    2.5k
    Meni osobno je Vipotnik bolji od Carlosa. Ali slazem se sa tobom. Skandalozno je dovodit igrace besplatno. Ja bi platio vipotnika 3m, jer logicno je, cim je skuplji to je bolji.
  • Maximo
    490


    A nebi nam loše sjeo ni Žan za ove HNL bunkere, čovjek sprema sve u 16
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    skandalozna transfer politikaE46

    A možda se samo radi na stabilizaciji financija kluba kao što se već najavljivalo od samih predizbornih lista, najava programa i nakon pobjede na izborima? Možda ova uprava ima uvid u financije kluba koje nisu "puni smo ko brod"? Možda su dubioze koje su bivše uprave ostavile davanjem bolesnih ugovorima svakom klincu koji zna tehnicirati tri na nozi, rikvercima i malverzacijama te provizijama agentima puno veće nego što mislimo?

    Niti ja niti ti niti nitko ovdje (izuzev možda skupštinara koji opet imaju ograničeno znanje) ne znamo kakva je situacija u klubu i koliko su financije problematične. S obzirom da smo se riješili ili smo na dobrom putu da se riješimo svih ogromnih ugovora igrača koji nisu igrali ili ih igrački nisu zaslužili i tu radimo uštete, kao i na to da ne ulazimo u preplaćivanje i licitacije oko prosječnih igrača, možda klub zaista želi žrtvovati plaćanje velikih cifri jedan transfer rok ili dva da bi se dugoročno stabliziralo klub i ne ovisilo o ulasku u europska natjecanja ili o revolving kreditu da se spašava poslovanje.

    Znam da je tu onda pitanje pojačavanja momčadi i zadržavanja dominacije u prvenstvu, ali ako smo uspjeli s prošlogodišnjom ekipom uzeti titulu, onda i s ovom pojačanom ekipom zaista možemo, uz neko ciljano pojačanje (desno krilo).

    Ono što želim reći jest, postoji možda razlog zbog kojeg se već drugi transfer rok fokusira na besplatne igrače, a treba mi puno više uvida da bih nazvao transfer politiku "skandaloznom", od glasine da dovodimo Vipotnika.
  • Dinaminjo
    929
    Mozda zato jer se u zadnje 4 god u transfere igraca ulozilo gotovo 29 m eura (transfermarkt odstete), a prihodovalo 5m

    Kakva god bila situacija detaljno, ovo je velik minus
  • NitkoBitan
    17k
    Napadac nam je potreban pod hitno. Eto Petkovic se (mozda ozbiljnije) ozljedio. Ne daj Boze da ostanemo samo na Kulenovicu.
  • Laugreano
    2.5k
    "Mislim da ako ga Dinamo želi da bi me već netko nazvao da malo pripremi situaciju. Tako da uopće ne razmišljam o Dinamu niti to uzimamo ozbiljno. Javili su nam se iz Hajduka i Rijeke”, zaključio je Župan. Vipotnikov menađer
  • Maximo
    490


    A taj Mati ga isto napiše...jel ima koji novinar da donekle nešto točno kaže?
  • Omake
    2.5k
    Oliveras ipak naš po Romanu
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Excl: Dinamo Zagreb are closing in on deal to sign AS Roma talent Jan Oliveras.

    20 year old fullback has rejected all other options as he wants Dinamo as priority move.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions