• Crni86
    3.5k
    i to je sve bio prije skoro 2,3 godine. Peric je u jednom trenutku bio a reprezentativac, ali ozlijede su ga ubile i to se vec vidlo i prosle sezone a sta ce tek biti nakon ovog izbivanja gdje ga vec nema 9 mjeseci i jos se ne zna kad ce se vratiti u trenazni proces.

    Perke je mogao imat odlicnu karijeru da su ga zaobisle ozlijede ali nazalost nisu. Peric ce biti 5. stoper ove sezone, a vjerujem da ako ce biti ponuda i da ce ga pustiti da ide bez ikakve naknade jer 5. stoper nam treba biti netko od mladih potencijala.
  • Nogo
    3.6k
    Kako se spominje Perić ja bih njega dao isto kao Šutala ako bi bilo zainteresiranih.
    Ili na posudbu uz mogućnost otkupa.
    Kako dugo nije igrao pitanje ima li zainteresiranih.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ma to sve stoji, samo pitamm na sto tocno misli kad kaze da ce ovaj biti bolji od Perića, misli li da će biti bolji od Perića na vrhuncu ili od ovog sada Perića? Jer od ovog sada je bolji tko god moze trcati 90min, ali od onog Perića biti bolji i nije baš lagano
  • Crni86
    3.5k
    pa valjda ih usporedujemo trenutacno jer se trenutacno bore za pozicuje momcadi
    Jer od ovog sada je bolji tko god moze trcati 90minJos-Optimus
    I sad si sam odgovorio zasto ce torrente biti ispred perica u kadru.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Sve je to tehnički istina, ali kad ju interpretiraš na najpovoljniji način. Stup obrane i reprezentativac koji je u najboljih 11 kola LP odavno bi otišao iz Dinama za 10-15 milijuna eura. Istina je ipak negdje između: Perić je znao biti stup obrane, ali znao je biti i najveća rupa u obrani. Bio je reprezentativac, ali jednu kvalifikacijsku i jednu prijateljsku utakmicu. Bio je u momčadi kola LP, ali prema SofaScoreu.

    On je dobar dečko, zahvalan, profesionalan; da se razumijemo, nemam ja ništa protiv njega. Ali njegova podložnost ozljedama, dugi oporavci i ta nestalnost ga čine problematičnim igračem. Sada, nakon ovog dugog izbivanja, s 30 godina, kad nije odigrao ni minute cijele godine... pitanje je kakva je njegova budućnost u Dinamu i bi li ju imao kad bi za njega došla bilo kakva ponuda. I zato mislim da Torrente ima potencijal biti bolji igrač od njega - uostalom, osam je godina mlađi, vrijedi 6 puta više od Perića u tim godinama i već sada ima iskustvo puno jače lige od HNL-a.
  • emilperska
    5.4k

    Pa Torrente je 7 godina mlađi, a imao je popriličan broj ozljeda i dosta manje seniorskih minuta nego Perić u njegovim godinama.
    Nije da ja sad govorim da Perić mora igrati, ali mislim da previše omalovažavamo njega, a previše uzdižemo relativno anonimnog španjolca s 23 godina i 1-2 teške ozljede iza sebe..
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ako je išao Šutalo mora i Perić. Kad se sjetim njega i Šutala u kombinaciji na početku prošle sezone glava me zaboli.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ja uopce ne hvalim, niti racunam na Perica ovakvog kakav je. Samo govorim da mi nista ne znaci to da je Torrente trenutno bolji od njega, svi su. A Peric kao peta opcija je izvrsna stvar i mislim da ga se ne trebamo rijesiti
  • Bosskovitz
    11.7k
    mislim da previše omalovažavamo njega, a previše uzdižemo relativno anonimnog španjolca s 23 godina i 1-2 teške ozljede iza sebeemilperska

    Ne mislim da je objektivna kritika omalovažavanje. Naprosto mislim da je Perić zadnjih branič u Dinamovoj momčadi i da se Torrenteu treba dati više prilika jer ima potencijal biti bolji od Perića, pogotovo jer je Perić 7-8 godina stariji i već na silaznoj putanji. Ozljeda neće biti manje, može ih biti samo više, brzina može samo padati, psiha je tu zajebana stvar kad se svako malo ozlijediš i trebaš mjesece oporavka. Uopće ne uzdižem Torrentea, jedva da sam ga vidio kako igra i nisam od onih koji nakon jedne tekme "znaju" je li neki igrač pojačanje ili nije, ali logično je staviti veći fokus na njega nego na Perića.
  • CastAway1986
    1.4k
    ako se vec nece raskinuti ugovor , a ponuda sigurno nema , Perica bi ja posudio Lokosima, nakon svih odlazaka ove sezone taman bi im dobro došao tako iskusan igrač a i on bi dobio potrebne minute da se vrati donekle u formu
  • Bosskovitz
    11.7k
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/vipotnik-u-maksimiru-htio-ga-je-hajduk-a-sad-po-njega-krece-dinamo/2586899.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m

    Kako doznajemo, Dinamo je, kao i prošlog ljeta, zagrizao za slovenskog reprezentativca Žana Vipotnika (22), koji je postao slobodan igrač nakon što je Bordeaux bankrotirao.
    skener

    Možda važnija vijest od ove da želimo Vipotnika je rečenica "Ovih dana trebao bi se konačno završiti transfer Juana Cordobe iz kolumbijskog Deportiva"
  • Maximo
    490


    Koji Cordoba...?:lol: čovjek je spominjan prije toliko dugo da sam već zaboravio...
  • Omake
    2.5k
    Ajmo Jovo nanovo.
    nadam se da će se taj Zenov paradoks od transfera napokon riješiti.
  • skener
    873

    Realno cijeli tekst je ispunjavanje norme. Mati jucer nije nista napisao pa mora nadoknadit
  • eol12
    588
    Mati je prvi napisao da je prva ponuda za Sucica odbijena dok smo svi sizili, ja se iskreno nadam onda da taj Cordoba igrač za kojeg je Miro jučer spomenuo da bi se mogao rijesiti do kraja tjedna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions