• Mali Zeus
    12.6k
    Dobra mi je bila izvjesna Martina neki dan koja je prvo pitala zašto se obilazak stadiona naplaćuje, a onda zaključila da ona neće dolaziti u obilazak stadiona na kojem ona i njene kćeri nemaju gdje na wcu i da je sve to skandalozno.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ne znam, mene užasavaju takvi ljudi, cijeli taj mentalitet životnog neuspjeha, jala i okrivljavanja drugih za sve. Tlak mi skoči u sekundi kad mi se takav netko obrati sa svojim sranjima, a ja sam miran lik.

    Zato generalno i izbjegavam čitanje tih komentara.
  • Kadzior10
    0
    Pozdrav...inace ne pišem nego samo citam...htio bi se osvrnuti na cijene ulaznica koje su za moje mišljenje preskupe...jednostavno nema mi smisla da za utak protiv Gorice,Istre,Belupa itd cijene za zapad bude 20eur to je previše..za takve utak cijena treba biti između 7-10 eur..jedino mi ima smisla 20 eura dati kad se igraju derbiji...jer netko tko ide obiteljski na utak na zapad dolje to ga inace izađe do 100 eura(ulaz,piće,jelo,gorivo,cestarina tko nije iz Zg i okolice)ovim cijenama više se odbija ljude nego što se privlaci za mene veliki propust od onoga što je pravio cijenik... treba znati ljude privući na stadion,loš marketinški potez
  • Tundra
    691
    prodaja ulaznica očito ide dobro tako da lupaš gluposti. Ljudi su spremni platiti toliko za Dinamo tako da je vrijednost opravdana
  • Mali Zeus
    12.6k
    Reci mi da nisi član bez da mi kažeš da nisi član.

    Loš potez, a ono godišnje planule. Što će reć.
  • don
    5.6k
    prodaja ulaznica očito ide dobro tako da lupaš glupostiTundra

    a nije baš da cvijeta
  • Kadzior10
    0
    fino clanska i godišnja u džepu..htio sam samo napisati da je obiteljski skupo otici..otici ce u petak na utak i potrošit i onda sljedeci domacu nece doci jer ga ova prošla skupo izišla...nemojte nesto zamjerit..mozda sam se krivo izrazio
  • NitkoBitan
    17k
    jednostavno nema mi smisla da za utak protiv Gorice,Istre,Belupa itd cijene za zapad bude 20eur to je previše..Kadzior10

    jer netko tko ide obiteljski na utak na zapad dolje to ga inace izađe do 100 eura(ulaz,piće,jelo,gorivo,cestarina tko nije iz Zg i okolice)ovim cijenama više se odbija ljude nego što se privlacKadzior10

    Uclanis sebe i obitelj i imas 4 manje utakmice besplatno. 40 eura dvoje odraslih, 20 eura dvoje djece clanarina. Znaci za 60 eura mozes ic na 4 manje utakmice i imas 5 eura popusta na svaku pojedinacnu kartu za obicne tekme, a 10 za europske.

    Btw. djeca clanovi do 12 godina mogu ic besplatno na svaku manju tekmu. Tak da to dodatno rasterecuje obiteljske posjete.
  • Mali Zeus
    12.6k
    ↪Mali Zeus fino clanska i godišnja u džepu..htio sam samo napisati da je obiteljski skupo otici..otici ce u petak na utak i potrošit i onda sljedeci domacu nece doci jer ga ova prošla skupo izišla...nemojte nesto zamjerit..mozda sam se krivo izrazioKadzior10

    Zato i kažem da onda kao član prođe jeftinije i više mu se isplati. Uostalom ti kažeš da bi trebala karta biti oko 10 eura, siguran sam da tih 10 eura razlike neće spriječiti nekog da dođe i sljedeći put. I tih 10 eura razlike po mom mišljenju onda to ne čini dobrim marketinškim potezom u odnosu na navodno loš marketinški potez od cijene od 20 eura.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ako ides sam u kino, jeftino ti je.
    Ako ides sa obitelji, istrosit ces se.

    Ako ides sam na rucak, cijena ti je ok.
    Ako ides sa obitelji ostat ces bez 150 eura bez problema.

    Ako ides na more sam, bagatela.
    Ako ides na more sa obitelji, ode ustedevina.

    Ako ides na tekmu sam, potrosis 22 eura na najskuplju kartu i dva piva.
    Ako odes sa obitelji ode 100 eura ladno.


    Tko bi rekao da kada ides sam, cijena je ok, a kada vas ide cetvero da je cijena 4 puta skuplja.
    Stvarno cudno.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Tko bi rekao da kada ides sam, cijena je ok, a kada vas ide cetvero da je cijena 4 puta skuplja. Stvarno cudno.jedan u nizu

    Ovo me sjetilo na Vojka V:

    "Ja i žena smo nezaposleni sa troje dice
    Glad i neimaština teško nam leži
    Kad smo napravili još troje dice
    Odjednom nam je život posta duplo teži
    "
  • Pop corn
    8.1k
    Kadeti Dinama, aktualni prvaci Hrvatske, nastupit će krajem godine u Brazilu na respektabilnom Flamengo Cupu u Rio de Janeiru.

    Ovaj turnir, osim našim kadetima, bit će prilika i brojnim poduzetnicima za promoviranje svoje tvrtke. Upravo za nastup na ovogodišnjem Flamengo cupu GNK Dinamo je otvorio mogućnost svakoj tvrtki da zakupi mjesto na dresu nekog od naših igrača koji će braniti boje Dinama u Sao Paolu u prosincu ove godine.

    Ukupno je u ponudi 20 pozicija na dresovima za naših 20 igrača koji putuju u Brazil braniti boje Dinama, a cijena jednog paketa je 1500 eura. Svi zainteresirani mogu se javiti na mail .
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kad smo napravili još troje dice
    Odjednom nam je život posta duplo teži"
    Bosskovitz

    :rofl:

    Al ne stvarno su mi ti komentari vezani uz obiteljski odlazak bas nerazumni.
    Ne kuzim sta ljudi ocekuju da ce za svakog sljedeceg clana obitelji dobivati popust?
    Pa mislim djeca ispod 12 imaju besplatan ulaz. Halo, platis 10 eura clanarinu i mogu besplatno na 20 utakmica. Po tome ti je karta 50 centi.

    Bas se pitam da li isti ljudi traze dodatne popuste za sve sto sam nabrojao?
    Da li traze 2 besplatne karte za kino jer idu sa djecom?
    Da li njihova konverzacija u restoranu izgleda ovako:

    - dobar dan
    - dobar dan
    - ja bi jedan Meni 1, Zena ce Meni 2, a djeca ce dječji meni
    - om -nom -nom -nom
    *few moments later*
    - može račun molim vas
    - evo izvolite
    - čekajte samo malo, odakle ova cifra?
    - pa gospodine imali ste 4 glavna jela, 4 deserta i 4 pića
    - da ali ja sam poveo ženu i djecu, opće je poznato da je ženin meni 50% jeftiniji, da djeca ispod 12 jedu besplatno, a bome i sa cijenom pića ste pretjerali
    - gospodine, to jednostavno nije tako
    - pozovite mi voditelja molim vas
    *few moments later*
    - recenzija restorana 1/5, uz komentar 'ja im dovedem jos troje ljudi, i umjesto da mi daju popust jer su usluživali četiri osobe a ne samo jednu, oni meni naplate 4 puna obroka. Lihvari, trebali bi se potruditi privući goste.


    p.s. oprostite mi na karikiranju, nije mi cilj uvrijediti nikoga, ali komentari na 'obiteljske' cijene me bas pogadaju. Pogotovo kada imas opciju djecu dovesti besplatno, a uz to sebe i zenu besplatno 4 puta godisnje.
    Jer onaj tko dolazi van Zagreba sa djecom i zenom, sigurno nece doci na 20 utakmica, vec na nekoliko. A za tih nekoliko se dobrano pokrije sa placenim clanstvom.

    Za cijenu od 60 eura clanstva, obitelj moze 4 puta poptuno besplatno otici na utakmicu, a sljedeca 4 puta ce platiti po 15 eura karte. Dakle za 8 obiteljskih posjeta Maksimiru ce za najskuplju tribinu ukupno platiti 180 eura, za ukupno 32 karte, sto je pisljivih 5,6 eura po sjedalici
  • Bosskovitz
    11.7k


    Sve si točno napisao. Za članove, ulaznica za Sjever je 1% minimalne i oko 0,5% prosječne plaće u Zagrebu, a za Zapad nešto više od 2% minimalne i oko 1% prosječne plaće. Sve to može ispasti još jeftinije onima koji idu na više utakmica i kupuju godišnje.

    Znam da moja perspektiva, perspektiva nekog tko zarađuje duplo više od mene i onoga tko zarađuje upola manje od mene nisu iste, ali ove cijene - pogotovo u kontekstu svega gore napisanog - nisu prevelike. Mislim da svatko tko želi na utakmicu može pronaći novac za to. Da, fali nam Istok, jbg. To ne možemo promijeniti.
  • The Undertaker
    5.1k
    Glavni, da ne kažem jedini, pokazatelj ispravnosti cjenovne politike ulaznica je popunjenost tribina odnosno broj kupljenih ulaznica, naravno na neki duži rok (polusezona). Dodao bih i ukupni prihod od ulaznica da narativ nije takav da je posjeta najbitnija. Na kraju polusezone ćemo brojati i dati ocjenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.