• nemapredaje
    3.2k


    Nitko nije rekao Bosanac, nego navijači iz Bosne što je činjenica.

    ( i sam sam porijeklom iz Posavine)
  • De Oliveira
    1.1k
    Opet ista prica i nepotrebni kompleksi nas iz Bosne. Dakle, nikakve razlike nema u terminu Bosanac od termina Slavonac, Dalmatinac, Zagorac ili Hercegovac koji ljudi iz tih krajeva tako ponosno nose. To je samo i iskljucivo regionalna odrednica i nista vise. Ja sam takodjer iz Posavine i kada pricam s nekim iz npr Slavonije ja sam Bosanac. A svoje hrvatstvo nikome ne trebamo dokazivati.
  • Zigi
    2.4k
    IMG-20240317-0021.jpg Dinamo - Zvezda 90-91
  • Fićo1986
    1.1k
    Gledam često video na YouTubeu
    Dinamo Zagreb - Newcastle 1997
    Iako sam tada imao samo 5 godina i nisam jos znao kaj je ljubav prema Dinamu,htio bi da se ponovi apsolutno svaki detalj te atmosfere i utakmice na Maksimiru jos jednom ( osim rezultata naravno ) al one pjesme, atmosfera,ljudi,dinamoviština,Zagreb....nešto me podsjeca na pjesmu plava balada koja veli: Pricao mi jednom stari,o Zagrebu kojeg nema.... jednostavno je grad i ljudi disao drugacije za Dinamo...oci su mi pune suza kada vidim taj video i dodje mi da si tetoviram Dinamov grb na unutrašnost srca,makar vec je emocionalno!
    Neka zivi Dinamo i majka Hrvatska!
  • plavi72
    831
    Zadnja utakmica i na stari sjever se nije moglo ući više poslije te tekme.Zabranjeni transparenti,mi na tri tribine(BBB) razbacani,ali inat,borba za povratak imena je bio u svima nama.Baš smo navijali,dali golove s igračem manje,ali ...nikada me,nikada više nije razočarala ni jedna utakmica kao ta,a bilo ih je.
    Pet dana prije ove utakmice smo izgubili u Splitu 1-0 ,(Ladić ispustio loptu,ispala mu).20 dana prije razbili Partizan...lijepa vremena i navijački i igrački.
    Cro,Cro,Croatija u boj za te živi samo Franjo tvoj...da su pustili himnu Dinamo ja volim s razglasa tada ili kolo prije(Partizan),srušio bi se naš Maks.Sanjali smo himnu i dočekali je 2000.godine.
    Završi utakmica oni Cro,Cro Croatija...
    Uvijek borba,takvi smo i to nas je jačalo i jača!
    Ne zna Franjo kak je to kad se voli Dinamo,ne zna Franjo kak je nama koji volimo DINAMA :heart: !
    Slušaj s juga kako dolazi mi ćemo ga jednog dana vratiti...
    Sedam dugi godina ja bez tvoga imena...
    Obrade P.Valjka i N.Fosila koje bi se nekad zapjevale tih kasnih '90.
  • miro
    4.4k
    Temuri Ketsbaia, jebo sliku svoju ćelavu....ali onaj Cvitin gol mi je i danas možda najdraži od svih
  • plavi72
    831
    Tadašnja uprava dno-dna,zabrana unošenja obilježja,zastava...s grbom i to svaku utakmicu neka druga,nova pravila,može ovo,ne može ovo...,kazne,pritvori,nikada se nisu ni ispričali,a dobar dio je ostao i poslije 2000.g.,ekipa koja je iznjela i zadnju borbu zna kako je to.
    Ovi naši suparnici s juga su stvarno bili tolerantni (mislim na upravu njihovu) nikada nisu zabranili unijeti nešto vezano za d na jug Poljuda,a nisam propušta naše utakmice dolje od 1996. do povratka imena,pa znam.
    A suparnici su pjevali redovito s nama... :rofl:
    ubi,zakolji jer Hajduk postoji..a gdje je Dinsmo,a mi to Dinamo zagrmimo s juga ,tako da je cijeli Poljud redovito klicao Dinamo,Dinamo. :cool:
    do povratka imena!
    Sretan sam zbog naše uprave danas.
  • ZGV
    3.3k
    Ta pjesma ubij, zakolji da Hajduk postoji, a gdje je Dinamo...i onda kada zagrmi Dinamo sa njihovog juga čuje se i vidi da je Dinamo tu...
    Realno jebeno retardirana stvar s njihove strane
  • Cosey
    501
    Nije još godišnjica, ali gledam sada pa me zanima, objektivno koliko to može, jel po vama bio prekršaj na Ladiću na Newcastle - Dinamo 2:1?

    https://www.youtube.com/watch?v=s0HNq4eJkw0
  • nemapredaje
    3.2k


    Ne moram ni gledat. Bio je
  • Droljo
    8k
    Čisti faul. U obje tekme smo pokradeni i takvi smo ih skoro izbacili. Uff stari sjever :love: partizan moja zadnja tekma na toj tribini...
  • plavi72
    831
    Kakvu smo ekipu imali u to doba,vratar Ladić,bekovi Šarić/Krznar Jurić stoper, Viduka,Cvita,Robi,Mujčin,Mara,Šimić,Kruno,Tomas,M.Cvitanović,Mladinić,V.Petrović......,svi baš dobri i u najboljim godinama...prvenstvo te 1997.osvojio Otto,godinu prije Cico ,Partizan 5-0,Grashopers 5-0 dobio Vlak,Cico uveo 1998. u lp ...a mijenjali smo te trenere uvijek...
    Previše trenera smo mijenjali da je dato jednome prostora s tim igračima još bi bolji rezultati bili jer smo imali dobre igrače ... treneri 1996.-2000.
    Cico,Otto,Vlak,Cico,Bedi/Braović,Zeko,Ilija brk,O.Ardiles ,Vlak,Braović.
  • Twisted1
    537
    Ekipa,

    Ovo sam našao u garaži kod starog. Privjesak za ključeve i može se okrenuti pa je kemijska olovka.

    Jedino kaj zna je da je to dobil u 80ima. Zna li netko možda povijest iza ovog privjeska. Znam da je "shoot in the dark". Čisto me zanima ako možda netko ima isto to dal se dijelilo uz nekaj?
    Slika1129.jpg
  • Paggini
    19.6k
    dxEQjgP.jpeg

    Izletilo mi na TikToku, kul fotkica - Međugorje, 1981.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.